Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:58:49
EUR 34.7748 11:58:49
USD 32.4684 11:58:49
ALTIN ONS $2337.9850 11:58:49

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmalarıdır. Ytd.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Borsa için elimde baya formasyon olan kağıtlar var bilgine hocam. Takip edilebilir :)))

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

10BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

ONSLARDA ŞUANKİ GÖRÜNÜM VE ALT YORUM SİLSİLESİNDE BAHSEDİLEN TEMEL ENSTRÜMANLARIN GÖRÜNÜMÜ

Alt yorumlar silsilesinde gayet açık ve net olarak yazılmıştı gelmekte olan
Ne demiştik ne oluyor
1. Vix arttı gümüş altın satış yer demiştik
2. gmüş onsta ikili tepe oluşumu var demiştik o da oldu
3. Rasyoda altın yana bir durum oluşabilir demiştik.
4. Petrol satış yerse gümüş düşer demiştik ve satış yedi.
5. Us10 yıllıkların yükselişi onsu baskılar demiştik.
6. Gümüşons 1H da gartley var çalışırsa sırası ile 27,562 ve sonrasında 27,246 hedefi var demiştik şuan hedefe yürüyor.
7. Blinçli yatırımcılar bunları dikkate alsın dedik.
8. İki çizik atarak trend çizerek sadece takip edilmez, temel veriler tekniği bozar demiştik.
9. Gümüşü etkileyen tüm enstrümanlarla ilgli alt yorumlarda garfik paylaştık ve analiz ederek yorumladık.
10. Bilinçli yatırımcılar umarım dikkate almıştır. Hiç bir teknik temel verilerin önünde duramaz. Temel veriler kontrol edilmeden insanlara hedef gösterilmez.
11. Bilinçli yatırımcılara umarım fayda sağlamıştır yazdıklarımız.

@Yaseminnisa , @Füss , @Edihan , @YeniHoca , @_MuratTANER

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Nasılsın hocam? Yeni fark ettim mesajını. Ben gümüşten çıktım, borsaya para gerekti hem de. Bir de halka arz vardı, onun için gerekti. Euro var elimde. Kağıtlar var. Bir de TL :)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler hemşerim

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

vix artınca ilk satış yiyecek değerli metallerin başında altın ve gümüş gelir.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba hemşerim yeni gördüm alım. VİX artınca gümüş düşermi. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Hocam sinyallerde durum ne bi alim firsati dogacakmi tabii usd izin verirse

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alım yapacak arkadaşları tekrar ve son kez uyarıyorum. Alt yorum silsilesini okumadan, düşünmeden yatırım yapmayın. Çok fazla risk almayın. Full işlem yapmayın. Verileri takip edin.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Şuan için tüm verilere baktım. Siz de çok iyi bilirsiniz ki temel veriler tekniği bozar. Hem temel verileri hem de tekniği harmanlamaya çalıştım. Dikkatli olmak lazım. Benim elimden gelen bu kadar.

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Evet 2 'li tepe işareti stoch 'ta da var gerçekten. Ama ikinci tepe çok uzun sürdü. Anormal geldi biraz bana. Burda bir çeşit spekülasyon ise kısa zamanlı bir düşüşle düzeltebilir mi diye düşünüyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Yaseminnisa , @Füss , @Edihan , @YeniHoca , @_MuratTANER , @RG58 alt yorumu okuyunuz. Tedbirli olunuz.

6BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

BİLİNÇLİ YATIRIMCILAR LÜTFEN OKUYUN.
Alt yorumdaki verilere ilaveten
1. VİX %5,95 artmıştır.
2. Gümüşons ta ikili tepe oluşumu var gibi duruyor.

Alım yapacak arkadaşlar için gümüşü etkileyen enstrümanların durumunu alttaki yorum ve onun Altın daki grafiklerde paylaştım. Neyi ne kadar riske edeceği alan arkadaşların kendisini ilgilendirir. Bilinçli yatırım iyidir. Az risk az kardır ama aynı zamanda az da zarardır.
GERİSİ KİŞİNİN KENDİ İNSİYATİFİDİR.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alım yapacak arkadaşlar için gümüşü etkileyen enstrümanların durumunu alttaki yorum ve onun Altın daki grafiklerde paylaştım. Neyi ne kadar riske edeceği alan arkadaşların kendisini ilgilendirir. Bilinçli yatırım iyidir. Az risk az kardır ama aynı zamanda az da zarardır.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alım yapacak arkadaşlar için gümüşü etkileyen enstrümanların durumunu alttaki yorum ve onun altındaki grafiklerde paylaştım. Neyi ne kadar riske edeceği alan arkadaşların kendisini ilgilendirir. Bilinçli yatırım iyidir. Az risk az kardır ama aynı zamanda az da zarardır.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Grafiklerde göz atınız. Tüm ihtimalleri şuan ki verilere göre yorumladık.

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

tşk ederim hocam, güzel yorum olmuş, saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alım yapacaklar arkadaşlar alt yorumdaki verileri ve altındaki grafikleri takip etmeleri faydalı olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Amin kardeşim cümlemizin yatırımı karlı olsun inşaAllah.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

79 kilo paranın %30 ise her yerden alınır :))) geriye elinde 560kg alacak meblağ varmış. Rabbim yatırımlarınıza bereket versin.

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

6.45 den biraz çıkış yapmayı düşünüyorum tavsiyeniz?

0BeğenmedimŞikayet

Anak ()

Bana küsmüştün ama :) neyse dostlar arasında dargınlık olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Bak buna %100 katılıyorum.
Dün ben tek seferde 6,42, den 79 kilo gümüş aldığımda yürek'mi yedin sen dediler : ) hissi alım yaptığımı düşünen çok oldu ama hissi değildi her türlü oluşabilecek ihtimalleri göz önüne alarak 6,42 alımın riskli olmadığını gördüm.
Elde %70 TL olarak tutuyorum düşerse kademeli yine toplarım her yöne açık elim YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Doğru söze ne hacet hocam eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Tüm sorun full işlem yapmakta, kademeli alımlar ya da kademeli satımlar yapmış olsalar asla zarar etmezler.

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Çoğu kişi değerlendiremeyip bu oynaklıkta terste kalabiliyor. Sıkı takip etmeli ve azda olsa piyasa bilgisi olmalıki bu işlemleri değerlendire bilsin. Yoksa habire para kaptırıyor gümüş 15 bile olsa panik al sat işlemlerinde para bile kaybede biliyor YTD

3BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadım, bu değerler gelebilir sonuçta gelecekte neler olacağı bilinmez. Çok uzun vadeli bir yatırımcı elbette beklesin ama Bu arada bir çok fırsatta kaçabilir. Eldekileri yukarı dediğiniz hedefe taşırken gram arttırma fırsatlarını da değerlendirmek yatırımcı kardeşlerimiz için tatlı üstüne kaymak olur.
Elimizde daha önceki hareketlere baktığımızda

24 Subat: 3,7407 (Tepe)
18 Mart: 2,4285 (Dip)

7 Agustos: 6,9644 (Tepe)
12 Agustos: 5,4570 (Dip)

1 Eylul: 6,8412 (Tepe)
24 Eylul: 5,3652 (Dip)

6 Kasim: 7,1273 (Tepe)
19 Kasim: 5,4x (Dip)

1Şubat: 6,98 (Tepe)
4 Şubat: 5,84 (dip)

Dostlarımızın bu fırsatları da değerlendirmelerini isteriz. Büyük hedefler ortaya konduğunda arada ki bu fırsatlar kaçabilir. Yukardaki fırsatları %50 oranında değerlendiren biri zaten 50 dolarlık hedefi hatta daha fazlasını cebine indirmiş olur. Tedbir iyidir. Eldekileri büyük hedefe taşırken aradaki fırsatları da değerlendirmek yatırımcı için faydalı olur.
Tedbir bizden takdir Allah'tan.

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Dikkate aldım kardeşim ful işlem zaten yapmadım halen %70 TL var elimde düşerse toplarım, yükselirse satarım YTD.
Dikkatimden kaçmayan tek bir durum var gram ons aylardır kademeli düşüş halinde. Bunu bir yerden fişekleyecekler ve bu durum gümüş ons'a da etki edip 50$
Ons seviyesine taşıyabilir YTD Buda değerlendirile bilir diye düşünüyorum YTD ek olarak dolarda çok geriledi üst seviyesini yeniden test etmek isterse gramda fiyat artışı kaçınılmaz olur YTD

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@62Dersim değerli hocam, alt yoruma ve onun altındaki grafiklere bir göz atarsınız. USDjpy de ise 106,265 lerin üstüne atmasını bekliyorum. Oraya geldiğinde takip etmeye devam edeceğim. Güzel bir parite fırsatı verebilir. Mutlka takip listenize alın.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Piyasalar da riskler mevcut, tedbirli olmak lazım. Büyük risk büyük getiri de sağlayabilir büyük zarara da yol açabilir. Emin adımlarla ayaklarımızın yere basarak yatırım yapmamız lazım. Senin güzel yüreğini severim abi.

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Vay kardeşim tam bir ekonomist değerlendirmesi yapmışsın emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum