Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:20:39
EUR 34.7748 11:20:39
USD 32.4684 11:20:39
ALTIN ONS $2337.9850 11:20:39

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmalarıdır. Ytd.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Baktım 27.24 altında ne olduğunu yazmamış yada anlamadım

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Morgana bunları da incelemenizi tavsiye ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Alt yorumdaki durumumuza göre stratejinizi belirlemeniz tavsiye edilir. Bilinçli yatırımcıları Uyarı/yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Piyasaalrdaki durumu merak edenler alt yorumları sırası ile okumasını tavsiye ediyorum. Gerisi sizin insiyatifinize kalmış

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tsk ederim cvp verdiginiz icin.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Balzamir28 bu grafikleri inceleyiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Üstadım ons bazlı yani dolardan gümüşe, gümüşten dolara parite yapıyorum. Ons bazlı hesap eder ona göre pozisyon açarım. Dikkat ederseniz hiç tl bazlı yazmam

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Balzamir28 ()

2. Formasyonun hedefi neresidir

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Meehaba siz alim tarafındamisınız satış tarafında mi? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

EyvAllah hocam

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

alt yorum için uyarı/yorum

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Yukardaki formasyonumuzun ikinci hedefi olan 27,246 gelmiştir.

@Yaseminnisa , @Edihan , @Füss , @YeniHoca , @_MuratTANER , @62Dersim , @RG58 , @Akkuşakoğlu , @Doğaaa

Sırada diğer formasyonun 2. hedefi var bakalım o da gelecek mi?
Çizdiğimiz tüm grafiklerde hedef gelmiştir. Takibe devam. 2. formasyonumuzun 2. hedefi de gelirse durum değerlendirmesini onsları etkileyen enstrümanlarla birlikte yapmaya çalışacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Melih81 ()

Elbette bilinemiyor, piyasa hareketleri, çevresel etkiler, ons, dolar herbiri ayrı etki ediyor, dediğim gibi geleceği kimse bilemez yatırım amaçlı sormadım bu yüzden, sadece fikrinize değer verdiğimden dolayı düşüncenizi bilmek adına sordum, verdiğiniz aydınlatıcı bilgiler için çok çok teşekkür ediyor rahatsızlıktan dolayıda özür diliyorum, sağolunuz cevaplar için...

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Gelecek ile ilgili yorumlar çok tutarlı olmayabilir açıkcası ama şunu diyebilirim takip ettiğimiz enstrümanlar bu şekilde devam ederse haftaya kötü başlayabiliriz. Verilerde değişim oldukça bilgileri güncelleyerek verilere göre yeniden yorumlamaya gayret ediyorum.

Melih81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nkobya ()

Mami kardeş kaçtan satacaksın

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melih81 ()

Anladım, teşekkürler, ben de gümüş tarafından bakarak "olumsuz" ama altın tarafından da bakınca "olumlu" gibi yorumlamıştım kafamda...
Peki reelde bilinmez ama önümüzdeki hafta genel olarak emtia ve dövizde bir düşüş öngörünüz yada bir fikriniz var mı?
Sadece düşünce bazında soruyorum YTD

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Varolasın Komutanım.

emre0072 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emre0072 ()

Emeğine sağlık komutanım.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Abi, elden geldiğince dilin döndüğünce durumu izah etmeye gayret ediyoruz. Ne yaparsak yapalım herkes nasibini yiyecek. Tedbir bizden takdir allahtan

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Abim yine emek var bu paylaşımda bilği var.
Dikkate alınmalı değerlendirme yapılmalı diye düşünüyorum. Emeğe saygı buna derim YTD

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Tekmami abi uyarı/yorum

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

2. maddedeki rasyo bize sadece altın ile gümüş arasındaki oranı vermektedir. Bu orana bakarak yatırımcıların neyi talep ettiği hakkında fikir yürütürüz lakin diğer tüm maddelerdeki olumsuz durum altın için de geçerlidir. Altında 1761 altında kapanışlar çok sıkıntı oluşturabilir altınons açısından. tl bazlı baktığımızda doların artışı düşüşü yavaşlatabilir ya da bir miktar bugün olduğu gibi yukarı taşıyabilir lakin dolarda kar satışları ya da diğer adı ile düzeltme gelirse neler olur bilemem. Bunun cevabını tl bazlı olaya bakan arkadaşlar versin ben vermek istemem açıkcası.

Melih81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melih81 ()

Üstadım merhaba...
2. madde altın açısından olumlu o zaman. DOĞRUMUDUR?

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@Cekirge_58 sevgili hocam harika bir yorum olmuş, garafikleride incelemiştim saygılarımı sunarım

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Sende benim Üstad'ımsın ve önemlisin.

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Tam @Cekirge_58 gibisin Üstad'ım
Adınla- şanınla yürü
Takipteyim ...

0BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

Eline emeğine sağlık @Cekirge_58

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

varolasın , değerli hocam.

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Emeğinize sağlık Mamaç hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Mühendis3469 ()

Dolar yarın yükselmeye devam eder mi bi geri çekilme yapar mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum