Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:05:22
EUR 34.7748 19:05:22
USD 32.4684 19:05:22
ALTIN ONS $2337.9850 19:05:22

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmalarıdır. Ytd.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İzliyorum Cekirgecim, tebrikler

Hayırlı Cumalar

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Yaseminnisa , @Edihan, @YeniHoca , @_MuratTANER , @Akkuşakoğlu yukarıdaki tüm çizimler hedefine ulaşmıştır. Yeni hedeflere yelkenler fora kıvamına gelmiştir.

0BeğenmedimŞikayet

narmanlı ()

Günaydın hocam. Bereketli bir gün olması temennisiyle...

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Bende Koyulhisar hemşehrim

Kürşat58 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Sivaslı mısınız ben Sivas Zara

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Teşekkür ederim hocam çok sağolun Allah razi olsun

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

altın, gümüş, platin hepsi değerli metaller sınıfında olduğundan yazdıklarım etkiliyor.
Yanlız petrol hisselerinde ki alım ve satımlar gümüşü çok etkiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Hocam son bir soru platin neye göre artıp düşüyor gümüş petrol teşvik vs platini ne etkiliyor en çok

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@förrü alt yorum silsilesini takip ederek okuyunuz gün içideki tüm analizler ve grafiklere ulaşabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Alphacino ()

Hocam bu saydıklarınız için hangisi arttığında gümüş de artar tek tek belirtebilir misiniz. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Bunlar almazda satmazda

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Haklı teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

çekik gözlüler de vix, dxy, petrol tahvilerindeki satış, us10 yıllıklar gibi enstrümanlara bakarak değerlendirme yapacaktır. ons ile alıyorlar ons ile satıyorlar. sizce parasını çöpe atar mı? yazdıklarım gümüşons içindir.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

Doğrudur, altının az da olsa pozitif ayrisacagini düşünüyorum, bu da radyoda hafif yukarı yön olması beklentisi demek. Olmayabilir, beklentim bu yönde, geçen sene olduğu gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

çok hızlı bir yükseliş oldu. Kar satışları gelirse düzeltme yapabilir. 1 hafta önce 6,8 -6,9 lardan aldığınız doları siz olsanız 7,4 dan satmaz mısınız?
Doların akıbetini teknik çizimler değilde MBankasından çizilen trend çzigileri belirler. Bu kadar hızlı yükselişe müdehala gelir mi? düşünmek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Hocam ne güzel bilgilisiniz birde bize bakın bizzat kendim için söyleyeyim hiç birşey bilmiyorum ama para kazanmaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Teşekkür ederim çekik gözlüler ne yapacak acaba

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Dolar sayesinde, Abd ile biraz gerginlik, dxy yani dların dünya da değer kazanması ve 10 yıllık tahvillerin artmış olması hepsinin üst üste gelmesi doların tl fiyatını arttırmıştır.
gümüş tl fiyatı şöyle hesaplanır.

ons/31,1 x dolar fiyatı = gümüşün 1 gram fiyatı eder

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

Verdiğiniz 4 enstrüman ile ilişki, korelasyon önemlidir evet, teşekkürler cevaplar ve emekleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

rasyo sadece altınve gümüş arasındaki oranı ifade ediyor. Gümüş için ayzdığım tüm olumsuzluklar altın içinde geçerlidir. 1761 altı kapanışlar uçuruma götürür

Gümüş_Krals için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Dolar bu sevıyedeyken durum kötü ama bide bız alım yaptıktan sonra düşerse dolar sıkıntı

0BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Bütün bu olumsuzluklara rağmen gümüş neden hala 6.50 hocam teşvik sayesinde mi

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

Evet oran, yani sonuç. Demek istediğim; altın biraz daha iyi olacak, sizin deyiminizle daha çok tercih edilecek. Beklentim bu, zira saatlikte dönüş var, günlükte haftaya belli olur.

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kardeşim şuan ons için analizin nedir düşüşmü. Birde alt destek ve üst direnç nedır

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Rasyo sadece orandır. Ben rasyoya baktığımda yatrımcıların en çok altını mı gümüşü mü tercih ettiğini anlarım. İlla alım yaparken özellikle gümüş alacaksanız bakmanız gereken enstrümanlar varsa şunlar olmaldıır
1. us10yıllıklar
2. petrol
3. dxy
4. vix
rasyoya baksanız da bakmasanız da olur.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Sonuçta bunlar gartley formasyonları, çalışabilir de çalışmaya bilirde ilk iki hedef geldi. Formasyon şuan şartları sağlıyor. Formasyon bozulursa o değerlere gelmeyebilir ama tüm veriler gümüş adına olumsuz duruyor. Yarın da veriler böyle devam ederse gelebileceğini net söyleyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

Rasyo yazıyorum klavye çeviriyor.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

Biraz daha aşağısını beklerim alım için. Zira radyonun da yükselmesi lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Krals ()

26,80 grafiğe göre

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

26,8 diyelim orası gelirse eğer sonrasına bakarız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum