Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:37:30
EUR 34.7748 17:37:30
USD 32.4684 17:37:30
ALTIN ONS $2337.9850 17:37:30

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmalarıdır. Ytd.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

19BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

GÜN BOYU OLANLARIN (ALT YORUM SİLSİLELERİNİN) VE KAPANIŞIN DEĞERLENDİRİLMESİ

1. VİX endeksi %35,38 artarak 28,9 seviyelerine çıkmıştır. Bu durumda finansal piyalarda stresin oluştuğunu göstermektedir. Bu durumda borsa ve riskli varlıklarda satışların gelebileceğine işaret etmektedir. (olumsuz)

2. Rasyo; alt yorumlarda rasyoda bir gartley formasyonun olduğunu ve rasyonun altın lehine dönebileceğini belirtmiştim. Rasyo kapanışa göre altının lehine dönmeye başlamıştır. (olumsuz)

3. Us10 yıllıklar; Gün içinde %10,56 lık değer kazanarak 1,512 ye çıkmıştır. Tahvillerdeki artmanın onsları baskılayacağını belirtmiştik ve artış devam ederse onslarda geri çekilmeler artacaktır. (olumsuz)

4. DXY gün içinde %0,05 değer kazanmış ve obo oluşumunun boyun bölgesinin üstüne atarak orada kapatmıştır. dxy deki artışlar doların dünyada değer kazanmasını sağlamıştır. (olumsuz)

5. Petrol Tahvilleri; petrol ile gümüş arasında pozitif korelasyon bulunmaktadır. Petrol tahvilleri satış yerse gümüş onsda satış yemektedir. Şuan alıcı ve satıcılar karasız durumdadır. (olumsuz)

6. Altın 1761 altında kapanışlar yaparsa sonunun nereye gideceğini kestirmek zor olur ve gümüşü de beraberinde çekebilir. (takibi yapılmalı)

7. Dolar için elliotun 5 dürtü dalgasının bittiğini düşünüyorum (kesinlik yoktur) bundan sonra ise 3 düzeltme dalgasının gelme ihtimali vardır (ihtimal)

8. Gümüşons için @Yaseminnisa hocamın beni kırmayarak paylaştığı grafiklerdeki tüm formasyonlar hala geçerliliğini korumaktadır ve formasyonlar bozulmamıştır. Nihai hedeflere ulaşma ihtimali bulunmaktadır. (Nihai hedefler grafikte gösterilmiştir. )

9. Gümüştl bazlı alım satım yapmadığım için yorum yapmıyorum ama yukardaki veriler doğrultusunda yatırımcılar kendi çıkarımlarını yapabilir.

YUKARDA YAZILANLARI SİZDE LÜTFEN KONTROL EDİP DOĞRULUĞUNU KENDİNİZ ARAYIN. ALT YORUMLARIN TAKİP EDİLEREK GRAFİKLERE DE ULAŞMAK MÜMKÜNDÜR.

@Yaseminnisa , @YeniHoca , @Doğaaa , @_MuratTANER , @Füss, @62Dersim , @RG58 , @özgece , @Edihan

KAZANCINIZ VE BEREKETİNİZ BOL OLSUN.

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akkuşakoğlu ()

Allah cc razı olsun @Cekirge_58

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Akkuşakoğlu üstad'ım. alt yorum silsilesini takip ederek verilerin durumlarına ulaşabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

27,559 un altında kapanışlar formasyonların diğer hedeflere ulaşmasını kolaylaştıracak. Dolarda elliot 5 sayım bitince izleyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynen, tebrikler kardesim, takipteyiz.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Yaseminnisa ablam, formasyonun ilk hedefi geldi
@_MuratTANER

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Değerli dostum @Yaseminnisa hocamın benim adıma paylaştığı gümüşons grafiğindeki gartley formasyonunun ilk hedefine mumumuz iğne attı bakalım devamı gelecek mi?

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Dost meclisinin dostane adamı değerli üstadım, günlük verileri değiştikçe paylaştık, bakalım hayırlısı. Bu verilere göre ABD ne yapacak merakla bekliyorum.

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Her daim burdasın hocam,
En kritik anlarda net bilgiler vermişsiniz,
Emeklerine sağlık
Sağolasın Üstad'ım

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Hocam, bilgilendirmeniz çok güzel teşekkürler. Hayırlı bol kazançlarınız olsun.

5BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

6,20 gelse de alım yapılmaz beklenir ve destek direnç takibi yapılır.
Alım Nasıl Yapılır?
1. Mumlar desteğe geldiğinde takip edilir.
2. Destek eğer aşağı kırılırsa alım yapılmaz ve alt desteğe gitmesi takip edilir.
3. Alt destekte kırılırsa alınmaz bir alt destek takip edilir.
4. Destek kırılmaz ise parça parça alım yapılır.
5. Hangi desteği kıracak hangi destekten döneceği belli olmadığı için destek ve dirençteki mum kapanışlarına, yatay destek dirençlere ve trend çizgilerine varsa ekonomik veriler ve gümüşü etkileyeme kabiliyeti olan enstrümanlar (vix, dxy, rasyo, us10yıllıklar, petrol ) takip edilir.
6. Bu şekilde alımlar yapılırsa en akılcı en mantıklı ve en az riskli alımlar yapılır.
7. Full alım yapılmaz. parça parça düştükçe alım yapılır.
8. Her zaman bir miktar tl bulundurulur.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Değerli hemşerim 6.20 gelince alalım mı yoksa Cuma gününü bekleyelim mi

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Asla full girilmez. Sabırla bekleyiniz. Gümüşonsu etkileyen diğer enstrümanlar şuan için olumsuz ve alımlar risk taşıyor. Enstrümanlar da düzelme görmek riski azaltır.
Temel verilerdeki durumu @Yaseminnisa hocam grafiklerini attı. Takibini yapın. Bakalım ABD piyasası bu verilere rağmen onsların hareketi için neler yapacak. Top ABD de

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler hemşerim bende size soracaktım ful girelim mi diye.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tamam çok tsk ederim hemen bakıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

evet formasyon bozulmadı ilk hedef 27,562 devamında 27,246 lar mevcut. @Yaseminnisa hocamın profilinden grafiklere ulaşıp kontrol edebilirsinz takip açısından

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kamanli ()

Eyvallah üstadım takipteyim like

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba desteklerimiz kacdi acaba alim icin takip etmek amaclı tsk ederim bu arada sizin gartleydi sanırım çalışıyormu

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@RG58 sabahtan beri alıcıları 18 mesaj atarak uyarmıştım. Verilere dikkat edin risk almayın diye. Verilerin görünümü alttaki yorum silsilesindeki gibi devam ederse alım fırsatları verecektir. Yanlız alım yaparken acele etmeyin ve parçalı alım yapınız. Destek ve dirençlerin kırılımlarına göre pozisyon açınız. Full para işlem yapmayınız. Elinizde her zaman bir miktar TL bulundurunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Hulusi abi teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,45
Son 3 gündür çukur ile tepe arasında 6 krş farkla yukarı doğru tırmanıyor.
Şu anda grafik ve indikatörlerden gelen sinyallere göre hareket etmiyor ne yazık ki. 4 saatlikte aşırı satışı bölgesinde olmasına rağmen, ısrarla çıkmaya devam ediyor. Siz yine de 6,2x 'lere doğru olası sert ve anlık düşüşler için tetikte olun.

Onun haricinde daha yukarda bir yerde alım işareti verirse tabi ki onu da paylaşırım. YTD

Kamanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Emeğinize sağlık Mamaç Hocam.
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Artık top ABD de bu verilerle ne yapacak takip edeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Kamanli ()

Âlim için ytd olmadan gram da kaclari uygun görürsünüz ustadim

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Yakında yükleyeceğim tekrardan ama bireysel iletişim için:) Akşam baktım kağıtlara, sabah o yüzden hamle yaptım bazılarında zaten:) Çok sağ ol.

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

İletişim kanalına da kapattın. Dediğim gibi takip edilecek kağıtlar var. Borsa da çalışma amaçlı baktığım kağıtlar var bilgine.

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Bilinçli yatırımcılar bunları dikkate alır. Kendisine ve emeğine çok değer verdiğim @66vip ekonomik verileri paylaşarak analizlerini yapar ve grafik atar. Alttaki yorumlara ve Vip hocanın dediklerini dikkate almadan yatırım yapanlar risklerini hesap etmişlerdir diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Mamac, orası karıştı biraz. Minik pay ayırmıştım borsaya. Sonra dustukte düştü. Benim beklediğim, istediğim kağıt vardı birkaç tane. Onlar da düşünce, bugün onları da aldım. Artık gümüşsüzüm:)
İki meyve tadarız diye çıktığım yolda, yanardöner meyve tabağına sahip olduk iyi mi:)))

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Şuan durum onslar için negatif ama 1 saat sonrası bilinmez. Takip ediniz

Mete_mete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mete_mete ()

Sagol Allah razı olsun inşallah düşerse alırız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum