Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 09:48:16
EUR 34.9917 09:48:16
USD 32.5532 09:48:16
ALTIN ONS $2341.0300 09:48:16

Konu: 2 Yarasa ihtimali Gümüş Ons (YTD. Boss. V_Paradoks)

Merhaba arkadaşlar. Yatırım tavsiyesi değil sadece ihtimallerdir.
4H üzerinde yaptığım Yarasa Formasyon çalışmalarım.
Kritik Bölgemiz olarak görünen
27.65-85 üzeri 4 saatlik kapanışlar Mavi Büyük Yarasanın D bölgesine kadar sırayla üst dirençleri
de aşarsa 29-60-70 bandına kadar gitme potansiyeli ihtimal dahilinde olup, kritik seviye 27.65
altında 4 saatlik kapanışlar ise Pembe Küçük Yarasanın D bölgesi olan kadar 26.10-20'lere kadar
desteklerde de tutunamadığı taktirde geri çekilme potansiyeli görülmektedir kadar sarkma taşma olabilir.
Şu an için 27.65 Altın da baskılanmış ve aşağı potansşyeli daha yüksek bir görünüm sergilemekte
denebilir. Kapanışlara göre tekrar durumu değerlendirmek yerinde olacaktır.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...
Hayırlı haftalar bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Birazdan onu da atıyorum hocam :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam aslında bakınca daha pratik bir durum da gördüm lakin ben bu fmlarda çalışmayı daha çok seviyorum galiba :))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Elinize sağlık üstad ... grafik gayet başarılıda bu dolar çok can sıkıcı ... dolar hakkında herkes bir harf yazsa ansiklopedi olur...

Dolara karşı yoğun duygular var

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Beğenmenize sevindim çok teşekkür ederim hocam

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Çok açiklayici olmuş hocam elleriniz dert görmesin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne demek efendim asıl ben teşekkür ederim görüşleriniz için.

ahmetanka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değerli abim hocam, çok teşekkür ediyorum. Sizin çalışmanız ile de örtüşüyor ise bu beni de gerçekten sevindirdi.
Alt hedefleri alsa da sonunda 29.60-70 bandı yine de ihtimal dahilinde olacak gibi düşünüyorum ytd olmadan ama izleyelim bakalım.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmetanka ()

Emeğine sağlık BossVurguncu, çok güzel ve yerinde tespitlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emeğine sağlık kardeşim çok güzel bir çalışma olmuş olup benim grafiktekim çalışmam ile ayni hedefi göstermesi hayli sevindirici oldu

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Eline sağlık ustad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum