Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 23:53:19
EUR 34.9809 23:53:19
USD 32.5105 23:53:19
ALTIN ONS $2331.3900 23:53:19

Konu: 2 Yarasa ihtimali Gümüş Ons (YTD. Boss. V_Paradoks)

Merhaba arkadaşlar. Yatırım tavsiyesi değil sadece ihtimallerdir.
4H üzerinde yaptığım Yarasa Formasyon çalışmalarım.
Kritik Bölgemiz olarak görünen
27.65-85 üzeri 4 saatlik kapanışlar Mavi Büyük Yarasanın D bölgesine kadar sırayla üst dirençleri
de aşarsa 29-60-70 bandına kadar gitme potansiyeli ihtimal dahilinde olup, kritik seviye 27.65
altında 4 saatlik kapanışlar ise Pembe Küçük Yarasanın D bölgesi olan kadar 26.10-20'lere kadar
desteklerde de tutunamadığı taktirde geri çekilme potansiyeli görülmektedir kadar sarkma taşma olabilir.
Şu an için 27.65 Altın da baskılanmış ve aşağı potansşyeli daha yüksek bir görünüm sergilemekte
denebilir. Kapanışlara göre tekrar durumu değerlendirmek yerinde olacaktır.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...
Hayırlı haftalar bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Gümüş düşüyor ne çıkması

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi çok teşekkür ederim. Bakalım inşallah güzel kapanışlar alabilirsek, bereketli kazançlar dilerim.

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Bugun 6.60 lar gelir mi diyorsunuz

5BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın herkese. Buradan max hedef gümüş TL için 6.60-65 gibi çıkıyor sanırım. Sırayla 6.39-6.46-6.67 falan ama dolar salarsa değişebilir... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) tabi fazla da derinlemesine dalmamak gerekli belki de :) Dili derken sadece hissel anlamda tabi yalnız kaldığınızı bilmiyordum hocam

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet hocam sonradan farkedince aslında bir anlamı olduğuna kanaat getirmeye başladım ben de. Hayatta her şeyin bir dili var gibi kendi frekansında diye düşünürüm dinlemeyi görmeyi başarabildiğimiz taktirde ama tabi bunlar biraz kendi fantastik düşüncelerim herkese pek hitap etmeyebilir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bazen o yıldız göz kırpmaları bize bir şeyler ifade ediyor diye düşünürüm hocam ama genellikle sonradan farkettiğim olur :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında olabilecek çok güzel bir dipte göz kırpmış hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tufan, kaos, düzen... kim bilir... Tufan dedin de öyle bir rüya gördüm dün gece ama bende kalsın :)

ufuk_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ufuk_21 ()

bende bu düşüşün arkasında hala büyük tufanı bekliyorum sepet yapmışım gümüş altin dolar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam işte size göz kırpmış aynı seviyelerde bana da kırptığı gibi Platin :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gözümden kaçması Platin dışındaki varlıklara odaklanmam nedeniyle sanırım hocam lakin gördüğüm halde beni çekmemesi de nasip olsa gerek :)) hedefli olmak üzmez diye düşünüyorum hocam iyi yapıyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel fırsat yakalayıp gözümden kaçan bir varlık oldu Platin :)
Altın için ise nasıl düşünüyorsanız öyle yapmanız bence de daha iyi hocam hedefler önemlidir. Gelmezse de sağlık olsun arada pek fark yok ama :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ödünç sabır iyi gelirdi galiba hocam teşekkür ederim :))
Altın tarafına hiç bakmadım da şimdi siz sorunca ons tarafına baktım 1810 deneme potansiyeli var gibi gördüm dolar ile birlikte kaça denk gelir emin değilim ama buralardan yukarı dönme ihtimali de olabilir. ytd
Platin çok iyi gitti ama onu değerlendiremedik malesef fazla nasip değilmiş diyorum artık :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet haklısınız hocam sabır edelim
İyice sıkıştı gibi yine ama bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne demek hocam teşekkür ederim :)
İnşallah gelir o yukarıdaki güzel rakamlar :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Attım hocam fazla bekletmeyim dedim, gerçi başka atan var mı bakmadım ama ben de görünce duramadım :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum