Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 01:41:00
EUR 34.7941 01:41:00
USD 32.5762 01:41:00
ALTIN ONS $2380.2200 01:41:00

Konu: Günlükte obo oluşacak mı?

sadece dikkatli olunması açısından. ytd

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende zaten duvarimda yazdim hocam nerdeyse ayni degerleri beyliyoruz bu dedigim dusus olursa ama teknik olarak obo olusursa formasyon hedefi bu. Ben ilk alimimi 25.5 24.9 yaparim zaten ytd )

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin yukselirse max dusus u 24.9 bekliyorum ben. Ama altin cikmadikca da bu gumusun cikacagini dusunmuyorum. Ve gumus dusmedikce altin dusecek. Yada altin cikacak gumus daha cok cikacak ytd

Altin grafigi attim bu siralar aon geri cekilmeleri olabilir ama gumus bekledigim dususlerin hic birini yapmadi ama yukselis de gostermiyor resmen fake atiyor )

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tl ile yorum yapamam sn anarquesta 60 lakin ons olarak altınıda 1690 düşürsek gümüş onsun 21.76 nın altına pek inebilecegini zannetmiyorum 23.50 lerde tepki ile karşılaşır şahsen ben gümüş harici nakdi tüm varlıgımı dedigim seviyelerde basarım gümüşe diye düşünüyorum ytd bol kazançlarınız olsun ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Hocam sizin grafikte 24 lü bolgeler nasil gorunuyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Belli de olmaz hocam au sekil dusunelim burdan bi 23 e inse altin ons 1680 yapsa korku panik baslar. Ordan da bi tepki bir satis bilemeyiz ki. Dolar nasil korku ile 6.9 olduysa buda olur mu olur belli olmaz olursa da ben zaten 19.8 de durur diye tahmin ediyorum ordan geri 22 23 ytd

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

O seviyeye düşene kadar heralde londra dahil satın alırlar diye düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamamen hayal urunudur. Hayal dunyanizi genisletmesi acisindan. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum