Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:20:06
EUR 34.7748 05:20:06
USD 32.4684 05:20:06
ALTIN ONS $2337.9850 05:20:06

Konu: Günlükte obo oluşacak mı?

sadece dikkatli olunması açısından. ytd

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hocam benim tahminim tepki oraya kadar olur sonra 24.02 gönderir bizi ytd diyeyim

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet bu 25.90 ilk ciddi testimiz olur.
YTD

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

olabilir hocam muhtemeldir lakin önce 25.90 olan kalın bi çizgimiz var kolay kırmadık kolay gecemeyiz

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

27.4 de cikmistim 29 ocakta dustukce dolar aldim. Ortalama 7.1 di 24.9 kirmayacak diye 25.2 de parite yaptim satis alis arasi 1.3 1.4 kg fark var o yuzden bi nebze rahatim birde dusecegi tepki verecegi yerlerin hepsinin olasiligini yaptim ona gore en risksiz yerden aldim :)

Burasi ya kopmle dip olacak yada burasi dusus olup yukselcegi son tepe her turlu kurtariri var yani. :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

bu analizde davosta yapılacak olan toplantının mayıs ayına alınmasının çok büyük payının olduğunu düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende calistircaklarini cok sanmiyorum ama suan kucukde de obo var burdan 27 ye degerse ordan 22.5 a dusuyor. Ytd

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet 25.2 de dolara rağmen bende yüklü aldım...

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hocam calistirmazlar bana sorarsanız mart ayı biraz riskli geçecek sadece ınsanları şuan korkutuyorlar yani olası düşüşte dip 22.59 olabilir oda son olur kanaatindeyin sonra mart ayından sonra kendine trend belirler hedefe doğru ilerler benim hedef tahtam büyük için değil ama düşünce 46 dolara kadar çıkmasına izin verecekler gibi ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben aslinda bekliyordum. Ama altin 1688 oldugunda gumus 23.6 veya 23.2 olsaydi suan icin beklentim iptal o yuzden de 25.2 de fulledim. Ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İnşaallah zaten beklemiyorum!

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@fedakar_hasan_
@Periyot kardesim insallah olmaz diyelim ama olursa da ben tedbirliyim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@BossVurguncu tuhaf gelen bu muydu yoksa 4 saatlikte bi tane 27.9 dan dusene cizdigim mi ? Oysa onu bir formasyona benzetemedim ama kanal kirildiginda dusecegi bariz belli diye o yuzden obo gibi yapmistim onu diyorsun sanirim?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim ben bu olsa bile 19.8 son olarak dusunuyorum ama formasyon hedefi orasi ciddi ciddi 23.2 gelirse ordan 26 yapip asagi donerse bence cok dikkat edilmeli yinede. Ytd

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Emeğine sağlık
21.90 -22 onslardandönmüştü ya yukarı şayet burdan değil de o zaman 18 onsları görüp yukarı atsa idi formasyon hedefi 40 dolarlardı
Lakin şu anda bende çok çok düşük bir ihtimal 21.03-20.75 son

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Lab_Tek_44 kardesim olur falan o yuzden izlemekte fayda goruyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Cümleye inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim allah senden de razi olsun. Bol kazanclar dilerim.

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Tamam anladım şimdi. Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Öyle diyemeyiz sn mem mem ayılar zengin büyük gruplar bunların hem yatırımları hem nakitleri vardır bogalar borsa firmaları ve yatırım gruplarıdır aralarında sadece fark paranın nasıl kazanılacagına karar farkıdır bogalar bir yatırımın her zaman büyümesi için ugraş verirken ayılar bir yatırımın kendileriyle ne kadar uyumlu olduguna karar verir ve ona göre konum alırlar ayılar esir almaz öldürür kelimesi borsa ve finans deyimidir ayılar öyle güçlü sermayadarlar ki eger bir enstürümanı diger sahip oldukları enstürümanla uyumsuz hale geldigini görürlerse uyumlu hale getirecek güce sahiptirler bol kazançlar ytd

Mem_Mem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Bence ayilar ve bogalar ayni kisiler bunlar kurt belli donemlerde ayi postuna bazende boga postuna burunurler...

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ve Aleykümselâm Hayırlı günler huzurlu tatiller dilerim Bünyamin Hocam nasipte olmayanı alırlar alırlarsa
ne diyelim hepimizin Halkında hayırlısı olsun İnşaALLAH Hocam

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

S. a sn ahmet hocam bu ayılar ot ayısı degil bunlar kan ve gözyaşı ile beslenir yılın 12 ayı uyumaz bogalar ceylanlar zıplasın hoplasın ahmet hocam ayılara fark etmez ayılar esir almaz direk öldürür şimdi ayıların gözü altın ons ta ma 300 de tepki her zaman olur kural ayılar diplerde alırlar micro yatırımcı bogaları takip ederse para kaybeder ayıları takip ederse para kazanı birde ayılar ezberci al satçıları sevmezler pazartesi tepki olacaktır ama kuralları ayılar koyacagı için temkinli olmakta fayda var yoksa hicaz makamı koro halinde okuruz bol kazançlar ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam bu ayular kışı uyumadan mı çıkardı kışta böyle açgözlüydüler baharda bunlar doymak bilmez
Yeni ayın ilk günü açılışta bogalardan bir hamle beklemiyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok kardesim resimli olan kotu dusus o yukselisi komple bozuyor altinda dusus egilimine giriyor. Ne zaman yukselir geri bilmem o riskli mumkunsede olmasin. 32 den dusus sadece duzeltme ve yukselis icin hizlanma dususu eger o olursa marttan sonra 2 yil kadar surekli yukselis olabilir. Ytd

Surekli yukselis derken diyelim %10 cikti %5 dustu %20 cikti %10 dustu ama hep yukari ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

He iki formasyon da da sonuç düşüş. ama 32 den gelen daha mı derin dusus

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tam olarak oyle degil kardesim. Bu formasyon direk dusus.

32 olan formasyon
27.9 1. dalga
30.04 2. dalga
32.3 3. dalga ve ardindan sert dusus ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim. Insallah guzel bi alim yeri verir de alir yukariya hizli yukselisler gerceklesir.

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim 26 da ikili dip yapip yukari atma olasiligi bana kalirsa yuksekti ama altin israrla asagi oynuyor. Altinda 1672 ile 1688 dip noktalarim var. Altin benim icin 1720 dip yapmaliydi 8 ocaktaki beklentim bu yondeydi fakat buraya yavas degil hizli inmeliydi. suanki duruma gore de hacimsiz gidiyor ve yukselme egilimi fazla yok gibi hafta icini takip etmek lazim. Belki yukari hacim alirsa o zaman 26 nin altina hic inmeden direk 32 lere gidebilir gumus. Ytd

By_temha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim hayırlı haftalar bereketli kazançlar dilerim

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

O zaman 26 altına inip 32 yükselişi ardından düşüş şeklinde mi bu formasyon . İzlememiz gereken 26 altı...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum