Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 08:48:38
EUR 34.9636 08:48:38
USD 32.5744 08:48:38
ALTIN ONS $2336.2950 08:48:38

Konu: Günlükte obo oluşacak mı?

sadece dikkatli olunması açısından. ytd

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

okanair ()

Hocam 19 subat gibi zaten dediklerin oldu sonrasında dolar yükseldi şimdi benim de nacizane fikrim bu yönde emeğe saygı paylaştığın için çok sağol her zaman dediğimiz gibi bu ve bu gibi söylemler bizleri bağlar hiç bir zaman tavsiye niteliği taşmaz tekrar teşekkür ederim bütün arkadaşlara saygı ve sevgilerimle allah kazancınıza bereket versin inşallah

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah dostum eline emeğine sağlık
Aynı dilekler benden sana gelsin hayırlı hafta sonları dilerim

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_temha ()

Hocam gümüş 26 altına hiç inmedi, inince görmek lazım nerden döneceğini demişsiniz. Mutlaka inermi 26 nin altına, inmedende yukarı devam etme olasılığı ne kadardır size göre.?

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 anladım çok açıklayıcı oldu sağolun hocam ben daha 2 ay oldu gümüş yatırımı yapmaya sizlerin sayenizde öğrenmeye çalışıyorum bundan sonra bende sizin gibi yapmaya çalışıcam umarım beklediğiniz çarşambaya kadar alış fırsatı verir bize gümüş sağolun hocam

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aynen dostum ayılar esir almadı resmen öldürdü şimdi altın onsu 1730 dan ayılar toplamaya başlıycak gümüşü 26.161 de bariyer yaptılar bogaların nefesi yetmedi aslında seninde belirtigin dogru 26.4 düşür kaldır 27.5 tepki salıncakla ayılar alttan topluyacaklar sonra yukarı taşıtavaklar 32.35. Onslar 1730 dan topladıkları altın 26.5 dan topladıkları gümüş her zaman ayıların pençesi olacak zaten düşüş trendinde 22 ve 23 onsdan topladıkları gümüşü sattılar şimdide 26.161 ve 26.5 aralıgını yerleştiriyorlar koz olarak al satçıları aşagılarda bıraktılar iki tane atasözü yatırımda önemlidir kamburun kamaburu ölünce düzelir 2. Ayılar esir almaz öldürür bol kazançların olsun ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben dolar a bakiyorum kardesim diyelim yukseliste dolara geciyorum. Bakiyorum dusus egiliminde tl ye geciyorum dolar bendeki dip seviyeye inince dolar aliyorum bekliyorum.

Mesela bu 30 olmadan onceki cuma cikis yaptim. 6.39 da Tl gectim. 30 olduktan sonra dolarda dusus bekliyordum. 7.35 falandi

Dolar 7.23 de vergiyle 7.26 aldim
Dolar 7.1 de vergiyle 7.13 aldim
Dolar 6.9 da vergiyle 6.92 alimlarimi bitirdim kardesim. Ondan sonra hic islem yapmadim. Dolarda yukselis olabilir diye de satmak istemedim hala dolardayim. Ytd

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 hocam siz alım satımlarınız gram dolar ilemi yapıyorsunuz yoksa sadece satarkenmi dolarla satıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Altın ve gümüş öngürün birebir gerçekleşmiş:)
Tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

dostum tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm evet buna bakmıştım

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben daha islemlere baslayamadim hayirlisi ile izleyelim biraz daha aliriz bi yerden ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim dolar alsaydin aslinda 6.9 da trenden hic inmemis olacaktin cunku suan dolar destekli yukselis var. Bence carsambaya kadar alim firsati verir gibi geliyor. Bende full $ bekliyorum daha hic almadim. Terste falan degilseniz beklemek mantikli gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim yukselis olarak bozulma oldu gibi ama dusus kanalina daha hic girmedi 26 nin altina inmeden 30 u gecerse zaten hedef 32.4 o zmaan bu iptal kardesim. Yada 26 nin altina indiginde 32.2 yada 32.6 gibi degerler gelirse ben calisabilecegini dusunuyorum ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 hocam birde bende TL de bekliyorum sizin gibi kaç kere elim gitti almak için 6.25 kere düştüğünde almadım sizce bu ralli öncesi bize alım fırsatı verirmi bu gümüş ne dersiniz hocam kaçırmayız inşallah treni sizin yorumlarınız benim için çok önemli

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Eline saglik buyuk resim gerceklesene kadar baya bi zaman gecer.. o zamana kadar benim elim gumus almadan duramaz :) gostergeler dibe gelip al verince fullerim simdilik kucuk kucuk islem aciyom temkinli davraniyom

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim ben insallah calismaz diye gecen haftadan once attim. Zaten suan almamamin sebebi de acaba bu olcak mi diye korkmamdir. Altin beni yaniltmiyor ama gumus bu sira beni yaniltiyor bunu 2 dir 3 tur yapiyor ve her seferinde korktugum basima geliyor.

Aylik uzun vade soylediklerim beni yaniltmadi kolay kolay. Tarih sasti gun sasti ama dusmeden once yukseldi yukselmeden once dustu. Ama zaten ben yanildim cunku bende tepe en fazla 27.98 di orayi gecti bu bozuldu mu onu daha bilmiyorum cunku 26 nin asagisina hic inmedi. Inince gormek lazim nerden donecek diye. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Bu formasyon da bozulma oldu mu yoksa devam mi sayın @LosAnarquista60

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 hocam hayırlı sabahlar bu grafiğiniz hep çalıştımımı yani sizi hiç yanıltmadımı önceden dediğiniz olay gerçekleşirse alım bekleyenler harici satıcıların yandığı andır hiyanlış anlamayın size saygım sonsuz bunu paylaşmanız bile büyük nezaket kendini bilmeyen kişilerden tepki alabilirdiniz bu konuda helal olsun çünkü dediğim gibi bu durum sadece alıcılara yarar hemde fazlasıyla

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@__Deniz__ buyur kardesim bu senin icin :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Evet obo oluşumu vardı iyi tespit etmişsin dostum. İnşallah çalışmaz ama sıkıntı Dr. Tunahan hoca da zaten megafon paylaşmıştı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@BossVurguncu olmaz insallah bu

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben çerçöp etmedim sn karizma 70 benim yazdıgım rakam 390 bantına şu anki kurla düşebilir manası taşır 1730 usd ye kadar düşebilir sebebi ülkelerin tiçaret açıgı diye yazdım 1764 görmüş bir altın 34 dolar daha düşemezmi düşebilir inanın ben şelaleci veya fişekçi degilim ve ihtimal hesabı yaparken iyimserim aslında bu stede yazma amacım sadece fayda saglıyabilmek bir şeyi yazıyorsam bunu belli teknik dayanaklara istinaden yazarım mantık benim için duygulardan önce gelir bol kazançlar ytd

karizma70 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben tşkr ederim bilmubbetle sn losanarquesta 60

0BeğenmedimŞikayet

karizma70 ()

Abey napdın sen altını cer çöp ettin altın bu dönecek illaki bı yerden

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim hocam alimlari dikkatli yapmaya calisiyorum sizin dediginiz aklimda 25.5 da hemen alim yapmam zaten gecen konusmustuk ben sizin fikirlerinize onem verdigim icin sordum gecen gunde o yuzden temkinliyim bekliyorum izliyorum. Kazancimiz hep bol olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

24.9 veya 25.2 ye düşerse alım için acele etmeyin diyebilirim stoploss 25.85 deyken sizin dediginiz seviyeler 23.8 li seviyelere yol açar bu gün 26.161 gibi seviyeye yanaşamadı bende seyrediyorum altın ons ve usd yüzünden çiftin grafigi kırık ve satış yiyor gümüşden daha fazla tedirgin eden altın usd çifti ve muhtemelen faizde indirime gidilmezse usd derin satışlar yiyecek altın onsa gelirsek ülkeler ticaret açıgından dolayı altın satışına devam edecekler buda onsda bu seviyelerde tutunamayacagını gösteriyor konsolide durumu ayılara cazip gelmeye başladı muhtemel 1730 lu seviyeler iştah kabartıcı 374 haftalık çevrimde sn losanarquesta bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim kardesim ben gunlukcu degilim genelde hedeflerim vardir dusmesi gereken yerleri yada donmesi gereken yerleri tarihli olarak yazdim ytd :) umarim yanilmayiz alir yukari dogru ucariz. Bensiz ucmaz daha oyle birsey yapmadi )

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Ben de sizin yanilmadiginizi dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben 6.35 den dusus var dedim 6.06 gordu 6.25 e de cikti ben hala yanilmis degilim. Yanilcagimi da dusunmuyorum ama bu piyasa kimleri yaniltmiyor ki de ben yanilmiycam )

FlzARIF için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

Benim de bildigim 630 bandina gelen gms yukari mutlak giderdi sanki fake durum var gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum