Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:58:15
EUR 34.7748 03:58:15
USD 32.4684 03:58:15
ALTIN ONS $2337.9850 03:58:15

Konu: Günlükte obo oluşacak mı?

sadece dikkatli olunması açısından. ytd

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Guzel grafik elinize saglık

Varsayım ..

18.70 x 31.1 /8 : 4.81 ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Buda burda dursun. Ytd

Bir onceki yoruma istinaden

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@XDEVRİMX kardesim bak buda 3 hafta onceki allahtan 24.8 de durdu dip olarak 23.6 gelseydi bu formasyonun hedefi cok daha kotu digeri yine 19.8 ile 21.8 arasi ytd insallah bunlar degil de yukselis icin attiklarim olusur.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

buda 3 hafta önce çizilen grafik obo 1 seviye yukarıda oluştu sadece çizimde küçük bir fark var

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok canim dusse bile 23.6 ya ordan bi 25. x 26 tepkisi var ben o yuzden rahatim. :) ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Ben de gumusteyim. Bu kadar düşüşun tepkisi azda olsa olur diye girdim . Bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@sabır bu arada full gumusteyim.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayırlı geceler Bereketli kazançlar Zeynep hanım

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Hayırlı akşamlar o zaman benden lıke:))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

24.7 altı sıkıntı olur valla.

1BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Bu mb büyük ihtimal faiz artışı yapacak ancak 10 yıllıklar ve petrol fiyatları doları yükseltiyor. Belkide 18 marta kadar dolar çıkabileceği kadar çıkacak mb kararı ilede inebileceği yere inecek kendi görüşüm tabiki ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

rica ederim kardeşim yinede temkinli ol 24.7 nın altı beni farklı düşüncelere sürükler. ytd

UMK177 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Cvp için teşekkürler bakalım bu gece takipteyim

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Onu da belirttim bence gr TL dip yapmadı! dolar bazlı geri çekilme olabilir, ne zaman olur, muhtemelen faiz artışı yapılırsa olabilir diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

bence kanal dibine bi dokunur. kanal dıbı de bende 24.7 bıraz silkeleme yapar sağlam yükselecekse o şekilde yükselir diye düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Neyin hayali la seninki

Yeni dipci de sen misin

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Son kurşun için fırsat verirmi sizce 6.0x ler yada 5.9x ler gelirmi? Son parça alım yapacağım artık sonra beklemeye geçeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

30 dayken uye degildim ama bende seninle ayni dusunuyordum ve israrla hep 24.9 kirilmamali dedim kirilmadi da simdi bakalim yukari hedef gelecek mi :) bende temkinli izliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@USTAMM helal olsun hocam size o zaman piyasalar açılınca 3 hedef patlatırısınız o zaman

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

30 dolarken,32 ye gitmek için 25.3 bandına dokunması gerektiğini söylemiştim, beni takip edenler bilir! o band tam olarak bu band işte! bandın üstü 25.3- altı 24.9 yuvarlak hesap! Ama düşüşlerde dibe gelince psikolojik baskı da oluşuyor ister istemez! ya dönmezse yanılırsam gibi! birde bıçak sırtı kapanışlar gelince kolay değil bu işler... bilirsin...

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

imkansız diye bir şey yoktur. sadece zaman alır derler. benim hedefler için demiyorum bunu. :)
YTD

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@USTAMM sağolun hocam peki piyasalar açılınca bir değerlendirme yaparmısınız sizin hedeflerin meşhur olduğunu biliyorum tek tek geliyor

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet. piyasa açılmadı. bir şey değişmedi. haber akışı da normal. YTD

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@USTAMM hocam satış için ilk beklediğiniz nokta 6.47 hala geçerlimi sizin için

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

sana ayran vermek lazım uyutmak için iyi olabilir..

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben full gumusteyim :)) ama aliskinim 23 eylulde de satmadim dedim zaten cikacak beni 3 ay oyaladi ama zarar yok kar var cok sukur. O yuzden ben aliskinim :) 3 aylik terste kalmisliktan 2.3 kilo fark var simsilik yeterli :) 5 kilo kar kacirdim o da ayri :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Şu hasana su verin.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

mümkündür
YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

2 hafta kirmak icin yeterli bi sure dostum :) destek parasini dagitmaya baslamadan belki bir dusus yaparlar. Onu da o zamana getirirler. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen yanılırsak yaptığımız eski karlara sayarız, ters durumda rasyo yükseleceği için altından gümüşe geçeriz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum