Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 18:27:33
EUR 34.8702 18:27:33
USD 32.5549 18:27:33
ALTIN ONS $2322.8800 18:27:33

Konu: Günlükte obo oluşacak mı?

sadece dikkatli olunması açısından. ytd

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@celik2119 ilk hali sadece ikinci dip yukarıda kaldı

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende sirf o yuzden korkuyorum ya ama bu kadar gostere gostere de bunu olusturtmazlar diye icim rahat :) altin da ilk dustugunde 1960 1832 ye tamam dedim tobo olustu :) sonra baktim arkadan 1680 gorunuyor sattim gumusu ama 1 gun erken sattim :) 27.4 de sattim altin dedigimi yapti gumus 30 a cikti :) reddit muhabbeti olmasaydi bekliycktim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet cizdin . korkulmayacak gibi de degilki . düsüsler cizimlerinde ikisi bulunuyor formasyonların. belki 3 adet bile olabilir . hedefleri yakın gibi. bakalım ne yapacaklar.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukari bi atak bekliyorum sonra az izleme yapacagim bakma bende korkmuyor degilim :) cizdim gelir korkutur :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LosAnarquista60 yukarıdaki delice hesabımı unutma . saglam direnclere geldik bakalım . ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Izlemek lazim bi yukari hareketini bitirsin ve us10y dxy nerde ons nereye kadar duzeltme yapacak izlemekte fayda var. O rakama hem cok uzak hemde cok yakin :) mayis 20 gibi gelmezse haziran a sarkarsa gelmeme ihtimali var ama. Birde haberlerde altin icin olumsuz yorumlar cok yapilmaya baslandi o yuzden acaba yon yukari mi olcak herkes boyle bir dusus bekliyorken de dusunmeden edemiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LosAnarquista60 buna benzer delice bir hesap cıkmaz umarım karsımıza :( ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim olur yazarim tabi senin de fikrini alirim. Sanada bol kazanclar

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İnceledigin zaman cizimi atarsın . bana yazarsın bakarım bende . iyi calısmalar . iyi kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aksam bakayim mi kardesim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bakıp inceleyip haber verirsen sevinirim.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bunun tepe degerine bakmak lazim artik 25.12 kirilirsa sanki bu oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LosAnarquista60 bu dusuncem olusuyor diyebilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Haftasonu bi detayli analiz yapalim bakalim iyi kotu yon hakkinda bilgi sahibi oluruz. :)

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Valla sen haklı ol çok istiyorum hocam:)Çünkü aşağı yönlü bi açılış hiç işime gelmez

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dostum sen bakma tahvillere falan onlar yesilken onsun ciktigi cok oldu kirmiziykende dustugu cok oldu. Etkilemiyor demiyorum ama suan etki edecegini dusunmuyorum. Pazartesi yine piyasa kapaliysa sali gap bekliyorum yukari. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Ben abd tdi ve işsizlik verileri çok iyi gelince 10 yıllıklar ve d. endexi yükselişe geçmiş yine. ordan tahmin yürüterek onsun o seviyelere çekilmiş olabileceğini düşündüm. en iyi ihtimal 1715 olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok dostum sanmiyorum ama nerden baktiniz ? Piyasa kapali asagi gap cok sanmiyorum ama yukari gap acabilir diye dusunuyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Tahminen ons 1707 bandına geri gelmiştir. ben verilerden onu anlıyorum. sen bi bak yinede

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dostum kapanis olumluydu ama haftasonu detayli inceleme yapacagim bakalim durum ne gosteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Kardeşim gümüş onsta 25 doları gördük ancak, bugün abd tarafında tdi ve işsizlik oranlarında ciddi iyileşme bekleniyor. yine açılışta 24.80 seviyesinde bi açılış görebiliriz diye düşünüyorum. senin fikrin nedir bu konuda?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yani olusum devam ediyor ama suan icin cikip dustugu yerlere gore cizmek mantikli diye dedim. Son cizdigim grafigin olusmasi icin altin ons 1775-1790 arasi gumus ons 26.8-27.4 arasi sert dususlerde olusabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam yinede . Gunlukte obo olusacak mı bunu yeniden bi kontrol edermisin ? musait bir vaktinde . ? bilgi veeirmisin?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O bozuldu ama :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yorum yaptıgımız grafikten bahsediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok kardesim o degil ama bu calisiyor olabilir. Nerden cizersen ciz dusus oluyor o ayri mesele :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Banada senin o grafik calısıyor gibi geldi 22.80 son diyince sasırdım biraz . o yuzden bir haftada yorum neden değişti ona anlam veremedim . o yuzden de sorayım dedim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben haftalik degerlendirme yaparim grafik o hafta dip tepe nereyi soylerse ben oralari yazarim. Bazen 1 aya gelir bazen 2 aya gelir belki de hic gelmez

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yorum yeni oldugunu görmemiş . acık falan aradıgımız yok . arkadas öyle sanmıs.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla acik arayan arasin bizde acik yok her yorum ortada :)

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum