Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 03:31:47
EUR 34.8065 03:31:47
USD 32.3080 03:31:47
ALTIN ONS $2308.9150 03:31:47

Konu: Gümüş Ons 1W Tepedeki Mum (Temsili)

Gümüş ons haftalık grafikteki tepedeki mum Star Wars filminden Kylo Ren'in ışın kılıcı gibi :))
Sith'ler kesmeyi sever.
Bakalım gümüşü nereye kesecekler :)

"Kylo Ren: Maskeli bir yabancı tarafından avlandığında olacak şey budur..."

(Hayali, kurgusal paylaşımdır. Ciddiye almayınız.ytd)

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de telden baktım esasen ama dolar TL olarak daha geniş bakmadım sen belki geniş açı kastettin?

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Sağ omuz yok :) benim bilgisayar kapalı yoksa çizerdim. İnşallah çalışmaz diyelim :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Baktım dostum. Şimdilik sol omuz tamam ama ama baş oluşumu var gibi daha henüz sanırım :)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dolar TL 4s grafiğe benim için bakabilir misin dostum sanki obo olacak görüntüsü var bende

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah tan ons değil de gümüş gram TL diyoruz böyle zamanlarda da dış yatırımcıların canı fena yandı. İçeride biz yine iyi kaldık :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Karanlık taraf yeterince kesti zaten artık aydınlık tarafın rebels ve Jedi ları harekete geçmesi lazım :)
Güç bizimle olsun

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dostum gümüşün helvasını dağıtmışlar :))

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Hatırlamaz mıyım üstad karanlık taraf bizi çağırıyor gibi ama benim aydınlık tarafta umudum bitmedi :) force be withu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bunu hatırlayanlar vardır. @Ankaragüçlü @ghostcrow
Sith'ler iş başında. ytd

0BeğenmedimŞikayet

xMONEYx ()

Zamanla gelecektir o rakamlar ama zamanla :)

Ns00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kılıcın boyu kadar bir bölgede hareket etmesi beklenebilir üste/alta ama ne kadar gider nereden keser bilinmez tabi... ytd

3461of için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

bu iyiydi hocam :))

Usta Yoda der ki:
"Etrafından Güç'e dönüşenler olduğunda onlar için sevin. Tutma, onlar için yas. Duyma, onlara özlem. Bağlılık kıskançlığa yol açar. Gölgesidir kibirin, bu. Eğit kendini, kaybetmekten korktuğun her şeyden vazgeçmek için "

Güç sizinle olsun! :)

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ns00 ()

Ben yeniyim bu konuda pek bir bilgim yok duyduğum şeyi bilen birilerine soruyorum sadece

xMONEYx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

30 da kessinler yeterli

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Ne zaman güçte bir dalgalanma sezsem kaybettiğim paralar aklıma gelir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam elimizden geldiğince, beğenmenize sevindim. Sizin çalışmalarınızı da ben takip ediyorum çok verimli oluyor, sisteminiz ince çalışma gerektiren şeyler kolay iş değil elinize emeğinize sağlık.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xMONEYx ()

1 haftada 2ye katlar mı gümüş ons sence?

0BeğenmedimŞikayet

Ns00 ()

Teşekkürler hocam sizce pazar gecesi yukarı yönlü gaplı bir açılış mı olacak yine bu redditcilerin paylaştıklarına dayanarak veya grafiklere göre

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

albay06 ()

Evet hocam bu tarz haberler duyuyoruz. Gecen hafta sonu marjli fiyattan alim yapanlar bile karlı çıktı bakalim bu hafta ne olacak

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim iyi akşamlar

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Eyvallah hocam teşekkür ederim bilgileriniz için

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Haftalik grafikte bu rakam var ama haftalik grafik bu kadar çabuk çalışamaz, aylari alir devreye girmesi, benim beklentim de 45-50$ gümüş onsta ama yil sonuna kadar hangi zamanda olur Allah bilir

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Guzel çalışmalarını takip ediyorum, iyi bir analiz sistemin var , maaşallah

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam yine temkinli olalım da 7 gelirse bu kez kolay gitmez devamı da gelebilir. Lakin ben teknik anlamda fake yükselişler yahut düşüşler ile tuzaklı hareketler bekliyorum. Haftalıkta bu iğneler kadar hareketi makul görürüm teknik anlamda. Ama kuşlar habercidir derler iyi olursa seviniriz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam venüs tehlikeli bir gezegendir. Venüs Afrodit'in karşılığıdır. Öldürücü bir cazibesi vardır. Tabi bunlar kültürel bir yaklaşım :) sizinkini astro felsefe oldu. Bakalım ben de bekliyorum bir şeyler olacak ama 2 yöne de hazır olmak daha iyi bence risk 2 yöne de diye düşünüyorum. ytd

madenciturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Size de hayırlı hafta sonları. Geçen hafta içinden beri sıklıkla yazdım, 27.40-50-60 bandı altı haftalık kapanışları olumlu görmediğimi belirtmiştim en az 27.20 üzeri kapanış almamız gerekir diye düşünmüştüm. Lakin altta kapattı. Şu tepedeki oluşum da alta dönüş sinyali olarak yorumlanır esasında ama teyit için 1 hafta gereklidir çünkü haftalık grafiktir. Öte yandan gümüş sürprizleri sever. Bir pazar günü yine tuhaf haberler çıkarsa bilin ki garip bir şeyler olacaktır piyasa açılışından sonra... Bunlar benim görüşlerim olup bu yönde işlem yapılmaması açısından yatırım tavsiyesi değildir.
Belki de böyle gösterip fake bir görüntü verilmiş olabilir. Biz 2 yöne de hazırlıklı ve temkinli olduktan sonra her şekilde avantajlı oluruz. Çünkü geleceği kimse bilemez hocam.

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

madenciturk ()

10 şubatta venüsün açısı muazzam benden size tavsiye güzel bir mum yakar yukarı yönlü

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

korku yok Hocam aşağısını bekleyenler olsada yabancı sitelerde bir kuşta takip ettiğim hesaplar çoştu bunun açılışı yine muhteşem olacak bankalar talimatların önünü kapadı hemen neyse ki uzun vade vermişti o 7 gelecek eli mahkum fiziki taleb tavan yapmış matrix te işler karışık bizim leo bile şaşırdı bu işe :- )))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam bu arada bildiğin şu an Dejavu yaşıyorum :)
Kesecekler hocam da biz her iki yöne hazır olduktan sonra kalkan kuşandıktan sonra korkumuz olmaz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum