Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:56:38
EUR 34.7748 04:56:38
USD 32.4684 04:56:38
ALTIN ONS $2337.9850 04:56:38

Konu: Gümüş Ons 1W Tepedeki Mum (Temsili)

Gümüş ons haftalık grafikteki tepedeki mum Star Wars filminden Kylo Ren'in ışın kılıcı gibi :))
Sith'ler kesmeyi sever.
Bakalım gümüşü nereye kesecekler :)

"Kylo Ren: Maskeli bir yabancı tarafından avlandığında olacak şey budur..."

(Hayali, kurgusal paylaşımdır. Ciddiye almayınız.ytd)

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Senin de kabşr formasyon vardı abla unutulmaz öyle bi gömdün ki başına bi imam falan koysaydın tamamdı mezar taşını koymuştun :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eğer dönmezse 17.66-17.50,17.30 bandı olur. Dönerse dip olma ihtimali olabilr. ytd

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Nasılsın abla, uzun zamandır görüşemiyoruz. Bırakmıştım alım satım işlerini. Şimdi gümüş alayım dedim makas 24 kuruş. Ne yapayım alayım mı bu makasla?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sabır inşallah her karanlığın bir aydınlığı vardır

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Birgünde aynı onları donatsınlar en beterinden inşaAllah

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abla

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onları değil milleti donattı JP abi

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya bu redditler bosunamı kaçtılar sanıyorsun. jp hepsini gumuşle donatır demiştim . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Süpersin ablammm

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayali kurgusal falan dedik ama Gümüş onsta asıl yıkım bu 1.5 yıllık görseldeki mumla ile başladı ve gümüş ons bir daha kendine gelemedi. Sithler iyi kesmiş @M_yıldız

O tarih Reddit spekülasyonu ile gümüşte 30 görülüp millete kasa kasa fiziki gümüş sattırdıkları ve elinde patlttkları Şubat 2021 zirvesiydi. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum her zaman fırsat olur illaki. 23.65, 23.40 a falan sarkma olursa fırsat olabilr. 23.40 Altın da kapanışlar gelmediği sürece gümüş onsta diye düşünüyorum. Ama illa olacaktır demek mümkün değil tabiki. ytd

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Fed e kadar alım yapabilirmitim bilmiyorum. Sonrasında hayatta tl ye geçmem. parite den şaşmam bundan sonra. Tl bana panik yaptırıyor. Fırsat gelirmi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne koyacaksın dedektif :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Yok ha aman bi yere gitme

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kendimi ve sevdiklerimi korumak niyetim.. Başka da bir derdim yok; )
Bende mi nick değiştirsem acaba?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm ayıktım şimdi tamam doğru. Valla süpersin tam sayfa dedektifi gibi :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam üstadım teşekkürler bilmukabele

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hahaha abla ironik bir göndermeydi aslında o günlerde uyarı amaçlıydı tabiki ama hakkını verdi :)) şimdi neden söyledin hatırlattın dersen yine geldik Şubat ayına :) Haydi hayırlısı inşallah
Ne derse desinler Son Gümüş Bükücü Boss Kahin olarak nick değiştiririm isterlerse :))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aleyküm selam kardeşim. Hayırlı pazarlar

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm
Sağlıklı ve mutlu pazarlar
@BossVurguncu @Yaseminnisa
@Invincible_lion ve bütün üyeler.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu arada dikkat.. konuştuğun kişilerden biri dün o suçlamaları yapan ve sende de engelli olan kişilerden biri. Üyelikten istifa edip yeni üyelikle gelmiş. Beni bilirsin, decoderligimi ve hissiyat ve araştırmacı kişiliğimi. Nokta:)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) alemsin. Bunu hatırlatmayaydin iyidi:) Zaten falcılık ve kahanet suçlamalariyla dolu site.. sen ışın kılıcıyla kestin yükselişi sen engelledin sanıp saldırılar başlarsa şaşırmam:)) tövbe estağfurullah..
Çok güldüm:)) iyi pazarlar ablacım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yükseliş beklentim devam ediyor şimdilik. Arada ufak düzeltmeler olsa da. Grafiklerimde mevcut. Tabi şu çetrefilli günleri bi geçmemiz gerek bir taraftan FED bi taraftan MB'nin dolar a müdahale etme durumları küçülen Yarım Ay döngüsü vs. Şubat ayı ile birlikte daha netleşir diye düşünüyorum. Bir sıkıntı olmaz ise ivme kazanarak yükselecektir. Ama aksi durumlar olursa düşüş devam edebilir. Temkinli izlemekte fayda var. Görüşlerimde bir değişiklik olursa da paylaşırım tabiki şimdilik böyle. ytd

Prolife_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim estağfurullah neyse ki gümüş TL o açığı kapattı dolar bazlı olsa da ama gümüş ons tarafı yükselse daha iyi olurdu. Şimdi yine geldik bakalım 2. aya

Prolife_23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın cümleten gümüş bükücüler güzel pazarlar.
Şu grafik çalışmamdan sonra gümüş ons bir daha kendine gelemedi @Yaseminnisa abla 1 yıl olmuş :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum