Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 02:36:21
EUR 34.8312 02:36:21
USD 32.3756 02:36:21
ALTIN ONS $2309.4650 02:36:21

Konu: Gümüş Ons 1W Tepedeki Mum (Temsili)

Gümüş ons haftalık grafikteki tepedeki mum Star Wars filminden Kylo Ren'in ışın kılıcı gibi :))
Sith'ler kesmeyi sever.
Bakalım gümüşü nereye kesecekler :)

"Kylo Ren: Maskeli bir yabancı tarafından avlandığında olacak şey budur..."

(Hayali, kurgusal paylaşımdır. Ciddiye almayınız.ytd)

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Hafız seni pek alakadar etmez benim neye gülüp neye gülmediğim... iki arkadaş şurada kısa bir yazışma yaptık üçüncü olarak duyar kasma rica ederim..

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Patlamış olmaları seni niye bu kadar mutlu ediyor? Gülerek hatta kahkaha ile anlatıyorsun.

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çiftlik mi hahaha ne günlerdi ya :))
Biri de demiyor ki bu banka nereden çıktı :))

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Haftasonu iyice bir bakacağım ona :) zamanında değerlendirmedik çiftlik bank zamanına geldi güvenemedik ilgilenmedik malum ülke şartları el vermedi :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin cümlemize inşallah gümüşü beklerken iyi gidiyor :))

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Tamamdır, anlaşıldı merkez :) ytd.
Hayırlı bereketli kazançlar olsun inşallah Allah'ın izni ile <3

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ olasın :) ende btcturk ve binance var hesap eğlencelik güzel oluyor :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Neşen bol olsun :) Kaptan sen hangi jeton uygulamasını kullanıyordun. ? Ben de bir ufak öyle alıştırmalık bakayım diyorum oraya ufaktan.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim, bilmukabele inşallah dostum ben biraz tron ile güzel güzel eğleniyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Çok teşekkür ediyorum @RiCHiE__RiCH__ ustam sağ ol var ol. <3

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Teşekkürler Kaptan Boss , hepimiz için hayırlısı olsun inşallah , Güç bizimle olsun lol :)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yillara

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aklımdan da sen geçtin valla doğum günün kutlu olsun sevgili dostum yeni yaşın güzelliklerle karşılasın :) gümüş de istediğin şekilde devam eder umarım Atılgan 24 dolar hala güç kaybı yoğun. Güç seninle olsun selamlar

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Kaptan Boss selamlar , bugün de benim Doğum günüm önce bir düşsün cephaneleri dolduralım , sonra yükselsin satalım olmaz mı ? Ytd. :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle bir düşüş şakası yaparsa diye çekincelerim var ama doğum gününde de yapılmaz ki demi haklısın :))

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam 1 nisan benim doğum günüm. artik hediyemi yükselerek verirse ne âlâ, yök, tersi olursa aramız çok pis bozulur:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şaka maka her şey bununla başladı gümüş onsta dostlar. O gündür bugündür onslar yükseliş yüzü görmüyor. Yarın da 1 Nisan bakalım bize 1 Nisan şakası yapacak mı gümüş..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam dostum teşekkür ederim :)

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Dostum selam güzel bir paylaşım:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam dostum :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Yarın bende bakarım dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

8 çok uzak değil bence ama 7.20 daha yakın; ) teknik çalışma lazım dostum ama bi ara bakalım daha net konuşuruz umarım

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Keşke bilsek varya malı mülkü satarım :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tobo daha mantıklı, diğer taraftan düşen kamayı kırdı geçen haftalarda ama bu sebeple yükselen kama oluşumu da yapıyor olabilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Tamam hocam ben yanlış görmüşüm tobo var birde yükselen kama hangisi çalışacak hedefte 8. xx ile 7.20 var :) keşke bilsek var ya hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olur olur international oyun kurucular devreye girdiyse neden olmasın...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

4s baktım ama telden ben de

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam bende yanlış görmüş olabilirim :) andırıyor gibi :) inşallah o değildir :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dört saatlikte baktığım zaman obo görüntüsü oluşturuyor gibi. Bilgisayarım kapalı :) tam bakamadım :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geniş de baktım ama ya ben göremiyorum :)) 2 gündür çok çalışma yaptım ondan sebep mi artık mental yorgunluk yine başladı bende

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum