Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 14:57:56
EUR 35.0302 14:57:56
USD 32.2800 14:57:56
ALTIN ONS $2390.0000 14:57:56

Konu: 4H Yarasa (Ayı) FM İhtimalleri (YTD)

Merhaba arkadaşlar. Gümüş Ons 10.01.2021 Çarşamba (Dün) tarihli Yarasa (Ayı) 2 farklı ama benzer Formasyonu Çalışmalarım. B noktasını almakta olabiliriz. B noktasından sonra hareket teknik annlamda C noktalarına gitmek isteyebilir. Eğer doğru bir şekilde giderse daha sonra D bölgelerine hareket izlenebilir. D bölgesi dediğimiz seviye değişendir. zirvesi 28 ve üzeine bile sarkabilir. Sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.05-0.15 olarak alınabilir alta yahut üste. D bölgesi ise 0.50-0.75-1 dolar dahi üste sarkabilir. FM'nin Altta Nihai hedefi ise 23 Dolarlara kadar varabilir eğer doğru ilerlerse.
Ara hedefler ve geri çekilmeler için fibo dizeleri takip edilebilir.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
4H grafikteki bir çalışma olduğu için 4-5 günlük bir süreç içinde olması beklenebilir.

Nihai hedef için gümüş onsun ara hedefler Altın da 4 4 4 saat kapanış alması gerekebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir, değiştirebilir. Doların durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Eurodol1 ()

Hosbulduk :)
Umarım iyi kârlar etmişsindir.. ama yinede temkinli ol tamahkâr sakın olma kârı gördünmü hemen sepetle.
Tekol ortağın da gitmiş bizide müdür yapacaktı hani:))... eskilerden pek kimse kalmamış site yeni üyelerlen dolmuş.

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet niye ki :) ben kelebek ve yarasa manyağıyım biraz :))

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

selam, hoşgeldin :) onunla hiçbir ilgisi yok. iki hafta önce bir anda esti ve tasımı tarağımı toplayıp bu tarafa geçtim :) traderrr yüzünden oldu aslında o girdi kanıma. valla gümüşten sonra çok yorucu geldi ama keyifli yine de.

Eurodol1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eurodol1 ()

Selam juli
Bufalo senide cekti c. o. i. nlere sonunda :)
Benim hic guvenim yok o balon borsaya

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

çanak çömlek olayları devam diyorsun :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

hala yarasalarla mı uğraşıyorsunuz siz :) @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar hocam, cümlemizin günü bereketli olsun inşallah. Teşekkür ederim

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hayırlı sabahlar, Hayırlı Cumalar kardeşim, günümüz bereketli olsun

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Teşekkür ederim kardeşim dikkatinize. Sadece ihtimaldir. Çalışırsa ve düzgün bir şekilde giderse her 2 Yarasanın da D bölgesi 27.40-28-28.40-50'ye kadar uzanabilir. ytd

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu çalışmalarımdaki duruma benzer bir şeyler mi olacak diye takip ediyorum Arkadaşlar. ytd
Diğer taraftan 25.40-50 seviyesini önemli görüyorum geri çekilme durumlarında... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eğer bu fmlar doğru ilerlerse
Fırsat alımı için C noktalarına
geri çekilmeler görülürse
yani 24.85-25-50 seviyelerinde bir parça poza girmeyi düşünebilirim. Tabi doların durumuna da bağlı olarak diyeyim daha MB kararı gelmedi.
Kesin olmamakla birlikte başka
durumları da kontrol ederek... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ki zaten robotlar ve başka şeylerden bahsetmiştik. Dostum ben genelde diyorum ekrana pek inanmayan biriyim. Her ne kadar teknik çalışmalarım olsa da...
O yüzden Matrix'e hoş geldin :)

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

birkaç gün önce dxy 93 94 e gelecek deniyordu, şimdi öldü bitti diyolar bir iki günde mi değişti her şey yani garip.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla dostum haklısın. Bitmeyen tuzaklar var her iki yöne de ve gümüş bunun için çok uygun bir emtia malesef. Neresinden tutarsan tut anlık çok değişkenlik gösterebiliyor. Bilemiyorum her şeye dikkat etmekten de yorulduk. Gerçekten kesin emin olsam uzun vadede iyi olacağına hiç kafa yormaya bile değmez bence ama hala tereddütler yaşıyorum. Herkesin farklı bir çok görüşleri var.
Kimi diyor geleceğin emtiası kimi diyor fazla bir şey beklemeyin... Artık neye inanırsak... ytd

1BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

bi tuzağın içindeyiz de ayı mı boğa mı anlayamadım. Dünkü harekette abd maden açılışlarında gaplı açılışlar falan oldu. piyasa önceden fiyatlar diyoruz biden aylar önce seçildi bu yüklü alım nerden çıktı bu gümüş beni paranoyak yaptı resmen.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum çok teşekkür ederim,
İhtimal olarak kalsın burada dün atmamıştım ama kaybolmasın diye düşündüm... ytd olmadan tabiki

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim, bilmukabele. İnşallah... ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

ikisi de geldi ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam elinize emeğinize saglik olsun İNŞALLAH bol bereketli kazançlar olsun İNŞALLAH

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim geri bildirim için.

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Evet abi 2 grafik sitede...

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu gümüş ons 4H Yarasa çalışmalarım sayfada düştü mü dostlar?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum