Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0840 14:02:22
EUR 35.0141 14:02:22
USD 32.2795 14:02:22
ALTIN ONS $2386.5250 14:02:22

Konu: 4H Yarasa (Ayı) FM İhtimalleri (YTD)

Merhaba arkadaşlar. Gümüş Ons 10.01.2021 Çarşamba (Dün) tarihli Yarasa (Ayı) 2 farklı ama benzer Formasyonu Çalışmalarım. B noktasını almakta olabiliriz. B noktasından sonra hareket teknik annlamda C noktalarına gitmek isteyebilir. Eğer doğru bir şekilde giderse daha sonra D bölgelerine hareket izlenebilir. D bölgesi dediğimiz seviye değişendir. zirvesi 28 ve üzeine bile sarkabilir. Sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.05-0.15 olarak alınabilir alta yahut üste. D bölgesi ise 0.50-0.75-1 dolar dahi üste sarkabilir. FM'nin Altta Nihai hedefi ise 23 Dolarlara kadar varabilir eğer doğru ilerlerse.
Ara hedefler ve geri çekilmeler için fibo dizeleri takip edilebilir.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
4H grafikteki bir çalışma olduğu için 4-5 günlük bir süreç içinde olması beklenebilir.

Nihai hedef için gümüş onsun ara hedefler Altın da 4 4 4 saat kapanış alması gerekebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir, değiştirebilir. Doların durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel insan teşekkür ederim :)

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim :) D bölgesi 27.40-28.00-28.20-28.40-50'ye kadar değişken olabilir bunu belirtmiştim. Öte taraftan 27.40-50 bandı üzerinde 3 gün kapanışlar yukarı üst hedeflere yürüyebilir. Alt detaylı grafiklerimde ve bir çok yorumumda mevcuttur. ytd bereketli kazançlar dilerim

Tiryandafil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

güzelgidiyor değilmi grafikler tam tutyor gibi

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Yooo son yok :)

Tiryandafil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Maaşallah dost... Like..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tiryandafil ()

Tebrik ederim, grafiğe göre uçuş sonlandı sanırım.

14BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yarasamız kanadını muazzam uçuşunu çok ciddi şekilde tamamlamış bulunmaktadır. Herkese bereketli olması dileğiyle :) ytd

Bir maşallah'ınızı alırsam mutlu olurum :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet dostlar.
Gümüş TL de de ana istasyonumuz diye hep belirrtiğim 6.35-6.55 bana göre olan seviyeler bandındayız... 6.35 altı kapanışlar bizi baskılar üzeri ise ilkin 6.55 taşıyabilir. 6.55 üzerine yürüyüp de kalabilirsek uzun süre, 7 lere doğru yolculuğumuzun biletimizi kesebiliriz. Asla ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Kesinlikle hocam. Geçen gün 24.80 düşüşünde elimde tek kurşun nakit fulle yakın mal vardı :) para kaybederken hareketimi görebildiğime seviniyordum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle öyle maşallah. Önemli olan donanım kazanmak bana göre para kazanmak ise nasip işi hocam :)

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Estağfirullah hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence sen Bu işte baya sıkı olmaya başladın hocaa :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok isme bakmadım hiç dedim ya o yüzden resim de değişik geldi

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynur hocam sen miydin kusura bakma hiç nicke dikkat etmedim yoğun yorumlar yüzünden, bereketli kazançlar dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

6.39 görmüş heralde de ben baktım 35 i gördüm ekranda hisse de tavan bozunca sattım :) 6.29 küsurdan aldı banka benden.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen :) Altın ons ile gümüş ons negatif yahut pozitif ayrışabilir. Negatif olması gümüş güçlenmiş demektir... Rasyo tabiki önemli. 68.50 altı çoklu kapanışlar olması önemli yine. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O şu an max seviyelerim benim de. İlla ki direkt oraya gitmesi olabilir de olmayabilir de. Parça iyidir en kötü ihtimalle... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tekli kapanış yetmez. Çoklu kapanışlar lazım o seviye üzeri bunu hep belirttim. Gerisi sarkma taşmadır... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam küçük bir miktar satış yaptım beklemedim 27.50 yi :) BİST'te benim hisse tavan bozdu yolladım ona :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Epeydir devam ediyorum yarasa kelebek vs. D bölgesi değişken olabiliyor ama... Ytd

8BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu da dün erken saatlerde diplerdeyken bu 10-20 Ocak 2021 tarihli erken çalışmalarıma bir güncelleme olarak çalıştığım, Yeter Yarasa Uç artık isimli update'im. Tabiki senaryo...Asla ytd.

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

hahah canım ceu yaa ayrı düştük :)) seni mayıs ayında dinleseydim şimdiye ohoo. bende de var eth ama benimkilerin yolu uzun :)

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Eth alınırrr :)) bakır çanak çömlek kalaylanır.

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eurodol1 ()

Aramızda olsa şiir miir yazardı :))
Karışmış gibi olmayalım ama bence sen orada fazla durma tekrar metallere geri dön
Yinede son karar senin tabiki.

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

o Bilender olarak geri gelmişti sonra tamamen gitti belki aramızdadır bilemiyorum :) ben daha çok yeniyim iki hafta oldu zamanlama da çok ters oldu düşüşler düzeltmeler vs bi durulsa ortalık umarım kar edeceğiz :))

Eurodol1 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum