Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 18:46:06
EUR 34.7312 18:46:06
USD 32.3781 18:46:06
ALTIN ONS $2302.6950 18:46:06

Konu: 4H Yarasa (Ayı) FM İhtimalleri (YTD)

Merhaba arkadaşlar. Gümüş Ons 10.01.2021 Çarşamba (Dün) tarihli Yarasa (Ayı) 2 farklı ama benzer Formasyonu Çalışmalarım. B noktasını almakta olabiliriz. B noktasından sonra hareket teknik annlamda C noktalarına gitmek isteyebilir. Eğer doğru bir şekilde giderse daha sonra D bölgelerine hareket izlenebilir. D bölgesi dediğimiz seviye değişendir. zirvesi 28 ve üzeine bile sarkabilir. Sarkma taşma ve hata/değişkenlik payı 0.05-0.15 olarak alınabilir alta yahut üste. D bölgesi ise 0.50-0.75-1 dolar dahi üste sarkabilir. FM'nin Altta Nihai hedefi ise 23 Dolarlara kadar varabilir eğer doğru ilerlerse.
Ara hedefler ve geri çekilmeler için fibo dizeleri takip edilebilir.

Simülasyon bölgesindeki tarihe takılmamanızı bildirmek isterim.
4H grafikteki bir çalışma olduğu için 4-5 günlük bir süreç içinde olması beklenebilir.

Nihai hedef için gümüş onsun ara hedefler Altın da 4 4 4 saat kapanış alması gerekebilir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir, değiştirebilir. Doların durumu da gümüş gram tl açısından isteneni vermeyebilir... Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (88)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eğer geri çekilmeler olacak ise gümüşte,
Alt yarasa çalışmam daki seviyeleri takip edebilirsiniz. ytd olmadan tabi fikir açısından...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam ben teşekkür ederim nazik ve pozitif kişiliğiniz ve desteğiniz adına :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel dost, bilmukabele :)

Cümlesine bereketli kazançlar dileğiyle, hayırlısı olsun inşallah
Ya Nasip...

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah hocam. Rabbim nasip etti biz çalıştık o kadar. Kendimden değil çok şükür Nasip hepsi :) bereketli kazançlar dilerim her daim :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel insanlar bereketli kazançlar dilerim cümlemize

Dokumaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Matrixine sağlık Dost :))

Ne güzel denmiş "İnsan nasibine vakıftır.. " diye..

Bundan sonrası kardan zarar olur kendi adıma. Görelim ne olacak..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hayırlısı ile. Sabır tevekkül önemli amenna hocam

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi ben gençlerdenim diyorum sen inanıyor musun diyorsun :))

Fikir felsefe olarak tabiki. Rakamlar beni bağlamaz Murat abi... ytd
profilimde aylardır kelebek etkisi
Matrix yorumlarım vs gördü bir çoğu
Bu hareket tezlerimin ispatı :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

yani sonuş sen bunlara inanıyonmu

0BeğenmedimŞikayet

Dokumaci ()

Emeğine sağlık hocam maşallah

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

O da biter inşallah hocam. Gümüşte sabrettiğimiz gibi onda da Sabra devam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geldi mi @arlon55 abi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim yararım olduysa ne mutlu :)

Aynı fikirdeyim uzun uzun kafa dinleyeceğim ben de inşallah h. Sonu ah bir de şu pandemi kısıtlama olmasa...

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam çalışmalarımda desteğiniz çok oldu Allah razı olsun. Daha öğrenilecek tonla şey var ama bu haftasonu kendime vakit ayırma niyetim var sabah fark ettim çok yorulmuşum :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Akıl hocaları gibi :))
Şaka bir tarafa benim fikirdaşlarım olması kadar beni mutlu eden bir şey yok abi. Tezlerimin ispatı onlar selam olsun :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

vurgunum gençlerle aran nası:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benim durum da aynı gönüller bir olsun, maşallah tabiki tebrikler ve teşekkürler desteklerin çalışmaların adına :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah teşekkürler size de maşallah hocam :) aynı şekilde güzel insan bereketli kazançlar :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Like bitti hocam sizin için :) maşallah ve tebriklerimi yolluyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Teşekkürler @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun bereketli kazançlar dilerim dostum

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet teşekkür ederim. Devamı gelebilir uçuşun izliyoruz artık. :)
Bakalım hayırlısı olsun inşallah galeyana gelmeden tuzaklara düşmeden panik olmadan yanlışa düşmeden inşallah
2 gündür harika şeyler oluyor maşallah diyorum.

Tiryandafil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Like gönderildi dostum

0BeğenmedimŞikayet

Tiryandafil ()

Evet, şimdi gördüm 28 üzerine sarkabilir demişsiniz. Yarasayi özgür bıraktınız ; )Size de bol kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun bereketli kazançlar dilerim

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum