Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:55:14
EUR 34.8238 06:55:14
USD 32.3379 06:55:14
ALTIN ONS $2301.8900 06:55:14

Konu: c. Kelebek Formasyon Çalışmam

Merhaba arkadaşlar. YTD. Grafik ile ilgili açıklamayı yorumda yazacağım.
Sayfaya düşer mi bilmiyorum geri bildirim yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Yorumlar (376)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilir de tuzak falan... Her daim temkinli işlem ve elde TL mutlaka olması garantör olur. Normal bir alış değil bu baya yüklü bir miktar... Bakalım inşallah tuzak değilse güzel günler bekleyebilir bizleri... ytd

madenciturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok guzel açıklamalar, emeğine sağlık dostum, çok bekledik, inşaallah değer:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim, sizin de yüreğinize sağlık :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Düşebilir lakin tuzak bile olabilir ama bu veri girişi henüz yansımadıysa ekstra bir sıkıntı gelişmezse daha olumlu bir durum gelişir diye düşünüyorum. Ama riskler tuzaklar her zaman var... Dikkatli olmak parçalı işlem ve elde TL bulundurmak her zaman önemli. Yarın satış vermeyecekleri malum değil belki de büyük tuzak ama inşallah değildir. Tuzak değilse yakında güzel güzel yükselişler gelecektir inşallah... ytd

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

madenciturk ()

etf nerden bakiyorsunuz? bu 20 milyon alim suanki yukselise mi işaret yoksa onumuzdeki gunlere mi yansir

1BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Herkese bol kazançlar olsun sizler emek veriyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Çok iyi haber teşekkür ederiz bilgi için. Geçtiğimiz aylarda hatırlıyorum izlemedeydim siteyi siz yine etf ler giriş yapmış dediğinizde kısa sürede uçmuştu gümüş.

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Bu niye suyor yine ustad daha ne yapmaya calisiolar

0BeğenmedimŞikayet

madenciturk ()

önce yukselip sonra düşüş gibi geldi bana

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dikkatiniz için. İşte o yüzden ben de sürekli takip etmeye bunlar büyük oyuncular çok etkili oluyorlar...

poyraz_eksen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Süpersin çok teşekkür ederim. Bilgiler süper kalemine sağlık:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum bu konuda ne dersin @34BraveHeart?

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

4h linklerde uyumsuzluk var hocam dusmezmi diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Geçende de 12 milyon ons çıkış var dikkat edin demiştin ondan sonra gümüş çöktü. takipteyim üstad

0BeğenmedimŞikayet

Karamsar_Tilki ()

Ben 62.39 gram altindan gümüse gectim. Demek benim gibi düşünen çok :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün ETF'lerde çok ilginç bir durum gelişmiş dostlar. Gümüş ETF'ler geçen haftadan beri sürekli üst üste satış verip satış baskı yapıyorlardı. Lakin gümüş istenen seviyede bir türlü alta kıramamıştı.

Bunun biraz silkeleme amaçlı olduğunu düşünüyordum. Burada yorumda da belirttim çoklukla, alta kırdıramazlar ise kıramaz ise alış yapabilirler diye.
Altın ETF'ler de sürekli satış veriyordu.

Ve buraya dikkat 20 milyon Ons gümüş girişi olmuş ETF'lerde :)) inanılmaz yüklü epeydir böyle giriş gelmemişti. Bu aşırı iyi bir haber. Diğer taraftan büyük bir tuzak riski de taşıyor olabilir ama bu kadar yüklü alıştan sonra yükseliş kaçınılmaz olabilir inşallah diyeyim :)

Altın ETF çıkanlar kar realize edip gümüşe girmiş olabilir diye düşünüyorum. Bu da çok önemli bir durum. Herkese duyurulur bereketli kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Evet düşmüş teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Birçok ekonomist de sizinle aynı kanaatte ancak ters köşeyi seviyorlar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taşoluk ()

Faiz artışı olmazsa doları baskılayazmazlar o zaman.

Buciğer için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Karamsar_Tilki ()

Son iki faiz artırımında da aynı açıklamaları yaptı. Bu seferde halk için ne kötüyse o yapılır hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Ben sizi anlıyorum. İnandığım için 230 bin tl kaybettim. Hayırlısı neyse o olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Koyunmuyuz biz kardeşim hiç mi ders almıyoruz. En son da öyle diyordu arttı. Milletin parasını merkeze aktarıyorlar sen halen inanıyorsun ilginç gerçekten :)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

O adamdan supheleniom yaptirim yapcam diyo yukselmez nasil ugursuz

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geliriz inşallah ona da dostum doları da birlikte alsaydık :)

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Biden ne yapar peki sizce 6.20 gorunurmu bu aksam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum