Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 21:11:47
EUR 34.8433 21:11:47
USD 32.3405 21:11:47
ALTIN ONS $2301.3150 21:11:47

Konu: c. Kelebek Formasyon Çalışmam

Merhaba arkadaşlar. YTD. Grafik ile ilgili açıklamayı yorumda yazacağım.
Sayfaya düşer mi bilmiyorum geri bildirim yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Yorumlar (376)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tmm, bekliyoruz, sağol Boss

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Neyse dostlar hepinize hayırlı akşamlar ben çıkıyorum şimdilik.
Görüşmek üzere bereketli kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet aynen öyle kusura bakmayın klavye hatası, sonradan düzeltmesini yaptım ama tekrar hatırlatman güzel oldu dostum eyvallah teşekkür ederim :)

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Dostum 25.70 -80 25.85-95 bandı olacaktı galiba , herkese cevap vermeye gördüklerini paylaşmaya çalışıyorsun rakamlar karışıyor bazen :) iyi niyetli yazıyorum eleştiri olarak algılama lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah knk takipteyiz

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Düzeltiyorum, klavye hatası yine kusura bakmayın
25.70-80 25.85-95 bandı kapanışlar alırsak 26.00-26.10 bandı var demektir

https://altin.in/bildirim
@Karakartal26

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum öncelikle 26.70-80 26.85-95 bandı kapanışlar alırsak 26.00-26.10 bandı var demektir 4H'de. Şu ana kadar bu grafiğimden takip ettiğim simülasyon muazzam gitti ben bile şaşırdım açıkçası bu kadarına. Ama ytd. Sonuçta risk her zaman vardır.
@Karakartal26

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sonrasında çıkmaya başlamışlar parça parça yavaş yavaş dostu :)ytd görselini attım

34BraveHeart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

O zaman ağustos 2020 ye gidip Bi bakalım dostum :)) ne olmuş sonrasında Bi daha hafıza tazeliyelim.. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O günlerde dostum üst üste 6 ml. 10 ml. Ons girişler olmuştu 3 kez, ama 2'si böyle aklımda kalmış. Büyük bir tuzaktı ben bunları hatırlıyorum. Hatta @Buciğer abi de dolar olarak karşılığı hakkında bir şeyler demişti.
Bu kez 1 haftadır ufak parça çıkışların ardından tek seferde böyle yüklü giriş ve Ağustos 2020'deki stok seviyesine tekrar ulaşmış görünüyor... ytd

34BraveHeart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34BraveHeart ()

Genelde son alımlarına baktığımızda 21 Aralık da oldu ve en son 5 ocak sanırım 4 milyon onsluk bir girişti bu 2 tarihe bakıldığında girişlerin tuzak olduğunu görmüştük.
Senin de dediğin gibi dostum böyle yüklü giriş pek görülmemiştir..
Fakat Bunu daha derin bir araştırma yaparak o günlerde yapılan girişleri bulursak daha iyi analiz etmemize yardımcı olacaktır.. (3N1K)

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah diyelim hocam bakalım olursa harika bir durum. ytd

Ürüntoplayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Ürüntoplayıcı ()

Tespitiniz doğru 26,80 hedefi var gümüş ons, tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah bereketli olsun kararlarınız :)

Cihan2626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ekran görüntüsü paylaşımı atıyorum ama genellikle düşmüyor sayfaya yine de atmaya çalışırım dostum.

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

ben önerinizi alırım son kararı kendim veririm sorumluluk bana ait olur. :)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@MALi___ alt yorumda cevabı hocam değişebiliyor bazen süreleri

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yatırım önerisi değil tabi, temkin önerisi yanlış anlaşılma olmasın :)
İnşallah olur ihtiyacımız var artık yükselişe

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın ETF'ler çıkışları gümüşe giriş sebebiyse eğer adamlar gümüşte gelecek görüyor olabilir. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Tabiki tl kesinlikle olmalı. Teşekkürler öneriniz için umarım yine yükselişin başlangıcı olur bu haber

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim. :) İnşallah Yüzlerimiz güler de temkinli olmak istiyorum devamı da önemli çünkü, veriler geldikçe inşallah paylaşacağım, durum analizi raporu vermeye çalışacağım. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Orası kesin ona amenna. Daha tam seviniyoruz derken hevesimizi kursakta bırakmasalar yeter :) ytd

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla her şey olabilir. Bazen geç yansıyor bazen çabuk. Bazen 1 hafta sonra bazen ertesi gün gördüğüm kadarıyla bilemiyorum değişiyor. ytd

madenciturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dikkatiniz için. O yükselişlerde tuzak olabilir diye hatırlatmıştım. Bazen böyle oyunlar kuruyorlar ama inşallah bu kez böyle olmaz ne deyim güzel haber ama risk de var sonuçta risk her zaman var. Lütfen temkinli olalım yine de elde TL bulundurmak garantör olur... ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim inşallah zarardaki dostların kurtulmasını çok istiyorum. İnşallah yeni bir oyun değildir de artık önümüze bakarız. ytd

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Etfler girmisse yukselis hemen olmazmi. Ne zamana etki eder?

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Küçük yatırımcı yi biktirmadan çıkarmazlar sitede hâlâ çıkış ağırlıklı bikmamislar:) daha dusucek yeri , biktiracagi çok kişi var üstad. ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum