Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:57:01
EUR 34.9839 10:57:01
USD 32.2051 10:57:01
ALTIN ONS $2414.8350 10:57:01

Konu: c. Kelebek Formasyon Çalışmam

Merhaba arkadaşlar. YTD. Grafik ile ilgili açıklamayı yorumda yazacağım.
Sayfaya düşer mi bilmiyorum geri bildirim yaparsanız teşekkür ederim şimdiden.

Yorumlar (376)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gün içinde diyelim. ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gece 24.20 lere kadar stop patlatıp çıkmış olabilirler. Geri çekilip güç topladıysa, 24.92 kırdığımız surette birazdan 25.10 ve aşarsak 25.20-30 bandına kadar yürüyebilir belki gümüş. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu çalışırsa inşallah güzel lakin çalışmazsa alttan alırız artık. Normalde 2'li Dip aldı gibi gümüş geri tepmezse güçlenip çıkması gerek ama biraz fazla alta sarkmış oldu

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Saygı duyarım hocam. Takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir sıkıntı olmazsa olurum genellikle sitede ama hocam işlemleri paylaşmıyorum ben çok doğru bulmuyorum burdan aldım sattım demeyi yanlış anlaşılma olmasın. Ama takip edebilirim inşallah. Allah sizden de razı gelsin bereketli kazançlar dilerim.

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Sitede olursaniz takip ediyor olacagim sizi hocam. Tek ricam işlemleri paylasmaniz. Allah razi olsun şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam. Çalışır mı bu fm çalışmaz mı bilemem ama olur da yükseliş gelirse ara hedefleri takip edip parçalı girmek işe yarayabilir belki ben de bu şekilde yapabilirim açılış mumu yeşil gelirse ilk 25.05-10 sonra 25.20-25 sonra 25.30-40 olarak parçalı giriş/çıkış için uygun olabilir belki de. ytd

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

İnşaAllah hocam. Selametle

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı hocam nasipte olan gelir bulur hepimizi tuzaklara düşmesek yeter inşallah

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Amin hocam ben zararıma razi oldum sadece hayirlisini istiyorum bu saatten sonra. Allah herkesin gönlüne göre versin

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil hocam teşekkür ederim :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim hocam. Keşke senin dediğin senaryo olsa da dolar ile birlikte yükseliş gelse millet de zarardan çıksa çok isterim. Ama cidden o ihtimal de var... Senin zarar da ek TL varsa arada oluşan al sat fırsatları ile çıkarılabilir aslında ama işte her şey ayrı bir risk oluyor. İnşallah çıkarsın cümleten herkes de çıkar zarardan...

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

EyvAllah hocam acikcasi benim tisttigim ihtimal mb nin pas gecip onsunda dusus senaryolarini iptal edip yakarı kirilmasi. Ons ve $ el ele yukselirse arkalarindan bakmak istemem yatirim gr altnda cok zarar var gumustede 30 kr kadar ters. Benim zarar yukselmeyle telafi edilemez gr arttirmaktan baska cozum yolum yok. Paylasimlariniz her kesimden övgü aliyor umarim devami gelir cok tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil hocam teşekkür ederim

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum gerçekten bilemiyorum ama işler iyi giderse çok da uzak değil 6.30'lar ons açısından belki dolar da destek verse çok da zor değil bana göre. ytd
Onsta 24.40-50 altında kapanış almazsak inşallah iyi gidebilir diye umuyorum. ytd

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Daha uzun zamanın var benimki daha sıkıntı bir hafta içinde 6,4 olması lazım ki çıkayım yoksa mecburen zararına satacağım

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte o da var belirttim doların durumuna bağlı gümüş TL için isteneni verir mi ons yükselse de. Kaldı ki 21 MB kararı varmış. Daha ne olacak belli değil... Tüm bu sebepler dahilinde diyorum ya ben bile işlem yapmayı düşünmüyorum açıkçası şu günlerde elde TL olması önemli garantör olur. Kesin bir şeyler yok ki hocam öyle olsa ben de gireyim :) piyasa bu ben risk almayı düşünmüyorum elimdeki TL kalacak ama size ne diyebilirim, risk durumunuz vadeniz farklı olabilir benden. Düşerse alttan alırsınız çıkarsa dolara bağlı yine fırsat verebilir. O konuda kesin konuşamam. Onsta çıkacak gibi bir şekilde kapanış geldi cuma günü görüntüde ama tuzak da olabilir böyle yerler kritik sıkıntılı yerlerdir, yani bilemiyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kral26 ()

Ustad 6.30 dan tersoyum subat sonuna kadar vaktim var gelirmi sence

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Eline sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

%35 tl var hocam ort 6.28. Ons kimildasa da dolarin yune inis cikisla bir hafta gecirecegini dusunuyorum ort dusurmek icin bu seviyelerde uygun ama sizden bu konuda son bir yorum alsam sizce acilista bir miktar daha girilebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Hayırlı günler hocam hiç sıkıntı değil dusebildigi kadar düşsün TL de olan kardeşlerimiz de trene binsin sonra yukselsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin cümleten inşallah. Allah razı gelsin ben de katılıyorum bilmukabele.

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açılışta ABD olmaz ise başka piyasalar da kapalı oluyor diye biliyorum bizim de dahil. Ama açılışı salı günü varsayarsak, teknik anlamda 4H grafikte eğer tuzak değilse dönüş sinyalleri var yani düşüş bitmiş yükseliş başlamaya hazır gibi. Ama emin değilim bana göre yükseliş ile açacak yahut bu kaldığı seviyelerde biraz oyalanıp yükselişe geçecek diye düşünüyorum. Lakin 24.90 ları geçemezse tekrar salabilir önemli olan 24.40-50 ve altına inmesin kapanış almasın.
Fake yükseliş yahut düşüşler tuzaklar olabiliyor. O nedenle kesin şöyle böyle demek zordur. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Sanada bol bereketli kazançlar versin rabbim dostum. tum sayfadaki insanlara bereketli kazançlar yatırımlarının karşılığını versin. Allah kimseyi umdugundan geri bırakmasın . kesin yatırım tavsiyesi tüm altın. in ailesine

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Merhaba hocam acilista ilk gun abd yok o yuzden acilista dususle mi baslar direkt yukselir mi sizce yani hangi ihtimali daha yuksek goruyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil dostum inşallah yararlı olur bereketli kazançlar

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil kardeşim bereketli kazançlar

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elinize saglik.

1BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Elinize emeğinize sağlık dostum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum