Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 04:23:50
EUR 38.1305 04:23:50
USD 34.1246 04:23:50
ALTIN ONS $2622.1000 04:23:50

Konu: ons altın destek direnç

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

ons Altın 1944-1817 aralığında sıkışacak yukarı kırması durumunda yükseliş aşağı kırması durumunda 1771 seviyesi güçlü destek olarak karşımızda olacak. kısa vade için...

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Yanındayım kardeşim. Emeğin çok burada

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Zarar kez yapalım abim ortamam 450

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben yazdıysam göreceğini düşündüğüm içindir :)

acemi_alanyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Zararkes mi yaptınız anlamadım

-1BeğenmedimŞikayet

vdtark ()

533denaldik155gr41grdaha25gr daha size ulasip bilgilerinizden faydalanmak isterim tabi siz ulasmak isterseniz saygilar hocam umarim anlata bilmisimdir kendimi :(

1BeğenmedimŞikayet

Suskun001 ()

Yanı diyeceğim şu bilmişlik taslamanin anlamı yok evet sitede çok değerli insanlar var ve teknik olarak iyiler ama kendini övmek mantıklı deyil yani bana mantıklı deyil hayır islemekmi maksadın hayrını yap denize at

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

heh şimdi anladım ok. fiyat 420 de olabilir ama ben buralardan alım yaparım demişsin.

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Gram 463 gelirmi önceden abim

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim şaşkınım şu anda :)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@volpann sevgili hocam aynı nikle arayacağım sizi umarım karşılama fırsatımız olur. Ola ki karşılaşamaz isek hakkınızı bana helal ediniz. Emeğiniz bende çok var. hele ki aylar önce atmış olduğunuz altın gümüş grafiğini halen saklıyorum. Saygılarımı sunarım. Hakkını ödeyemem.

5BeğenmedimŞikayet

volpann ()

420 benim dibim buda full girerim biraz öncede 1931 1934 1939 alımlarımın tümünü çıktım yatırım tavsiyesi değildir. kardeşim buda benim notum olsun kalsın burda :)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Ben buldum sizi, hemde bayağı oldu bulali; ))

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

onlarda olsunlar bir zahmet burada site olarak yönetim olarak binlerce emek var uzaktan kadanı alıyımla teker dönmez... site yönetiminin ve adminin sabrına hayranım...

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

volpann ()

sen beni bul arayan bulur... seni seviyorum kardeşim beni hi bırakmadın

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Bu konuda haklısın , kimse çıkanın ne zaman dusecehini bilemez. Olunca da düzeltme geldi derler. Ortada zaten çıkan, düşen, düzeltme yapan. Maksat bunu önceden kestirebilmek. Yoksa gramda 397 de görünüyor. Ama ne zaman gelir bilinmez. Belki bir hafta belki bir ay vs.

Suskun001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Dışarıdan izleyenlerden kastım üye olmayıp siteyi takip edenler

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah bence haklısın zaten saatlerce ugraşık emek veriyorsun ama insanlar 1 tane tuşa basmaya üşeniyor , ben sadece burası dip demenle hedef 420 demen arasında kaldıgım için bir yanlışlık oldugunu düşündüm hedef 420 ise burası dip olamaz yani, hedef olarak dersen benimde beklentim zaten o yönde..

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@volpann sevgili hocam, hakkınız ödenmez. saygılarımı sunarım.

5BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eytvallah kardeşim ama inan ne like nede akipci umrumda değil ben kim benim ardımda kaç kişi fikir ediniyor emek vermeye değermi zamanımı kaç kişiye ayırıyorum bilek istediğimden yazdım... kurban olsun like al 3 de sana

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Suskun001 ()

Kardeşim madem bu kadar biliyorsunuz neden sitenin %70 i terste pisayada hıc birseyin garantisi yok kesin konuşmamak lazım elimizdeki grafikler sadece bizim nerelerde ne yapmış onu görme imkanı sağlıyor nereye gideceğini deyil eski yaptığı hareketlere göre duruş sergiliyoruz herzamanda aynı şeyi yapacak diyede bi kaide yok sadece benim düşüncemdir belkide yanılıyorumdur

7BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben nasıl ki bir insan olarak bildiklerimi paylaşmakla mükellefsem o dışardan izleyenlerde destek olmakla mükellefler. size 460 da son olduğunu yazmadım 430 a giden yolda ama başka platformda paylaştım. sebebi de burada emeğin karşılığını verenden çok baltalayanların olması...

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Abim burda sizin gibi bilgili insanlara ihtiyaç var hem hayır işlersiniz hemde sevilirsiniz

6BeğenmedimŞikayet

volpann ()

akıncı seni seviyorum biliyorsun. bu 3. hesabım bu sitede bunuda silmemek için kendimi zor tutuyorum. 420 tüm nette sosyal medyalarda her yerde hiç bir yerde duydunuz mu ? hayır... ben volpann ön görüm fikrim yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte çünkü ben yatırım danışmanı değilim. 420 geldiğinde yad edin yeter.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bu arada öngörüleriniz ve tüm paylaşımlarınız için teşekkürler

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

siz paylaşımlarınıza devam edin lütfen like larınız geçte olsa verildi herzaman siteye giremiyoruz malum altın bizi çok üzdü:((

0BeğenmedimŞikayet

Nurten128 ()

İyilik insan tarafinda karsilik gormesede Allah gorur volkan kardesim

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

düşüncelerimi ve paylaşımlarımı bir süre burada askıya alıyorum

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@volpann sevgili hocam emeğinizin hakkı ödenmez, zaten gerekeni kendimce yapıyorum. Fakat genelde 3 like ile sınırlandırılmış bir site var, bir çok kişi ya online değil yada nik değiştirmiş. Öyle inanıyorum ki gönülden takdir eden benim gibi bir çok arkadaş vardır. Saygılarımı sunarım

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Bende burdayım ve layk size gelsin elinize emeginize saglık:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bi yanlışlık oldu gibi hedef 420 alım için burası dip demişsin, hedef 520 mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum