Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:46:23
EUR 34.7748 06:46:23
USD 32.4684 06:46:23
ALTIN ONS $2337.9850 06:46:23

Konu: ons altın destek direnç

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

ons Altın 1944-1817 aralığında sıkışacak yukarı kırması durumunda yükseliş aşağı kırması durumunda 1771 seviyesi güçlü destek olarak karşımızda olacak. kısa vade için...

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Hocam bende emir girdim 420 ye bi miktar benim merak ettigim 410 alti olurmu acaba çok çılgınca :D

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

en iyisin yapıyorsun her zaman bakmak iyi değil

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

iyiyim abim tatilin tadını çıkarıyorum buraya pek gelmiyorum çünkü altın tadımı kaçırıyor:((yüzümüzü güldürmeyecek belli

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

nasılsın kardeşim bu ara pek girmiyorsun sanki..

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CAHIT_OLCAY ()

Ağzına saglik kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Ya yok öyle bir şey kardeşim benim.
Ben sana ona buna sorarım.
Kararı kendim alırım.
O yüzden sen rahat ol kardeşim.
Ben bu güne kadar kimseyi suçlamadım.
Kardeşim o yüzden sen tecrübelerini benimle paylaş lütfen.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Ben yönde yukarı hareket sezinlersem 450 den 460 danda girebilirim burada her işlemimi özellikle alım satım olarak. Yazmıyorum. Sonra linç ederler adamı. Bu yüzden 420 gelmezse topu bana atmayın. Ben bakarsın gümüşe bakarsın platine girerim siz herkezi dinleyin fikir alın ama kararınızı kendiniz verin. Yoksa başkabirinin fikriyle yanılmanız kendi fikrinizle yanılmanızdan çok daha fazla acıtır canınızı.

Abdurrahmanmercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Eyvallah kardeşim o zaman 420 ye kadar bekliyoruz 95. bin 95. bin alım yapıyoruz parçalı 4 parça halinde. 1000. gr satmadıkca zarar gelmez. :) onlar torunların düğününe kadar düze çıkar sanırım. :) kardeşim benim

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Eyvallah abim

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH Hocam sağolasın güzel düşünce

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Gelir dersem kahinlik yapmış olurum. Böyle birşey diye bilmek için py olmak yada geleceği görmek gerekir. Bunu ben değil kimse bilemez. Tahmin eder ya tutar ya tutmaz

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

420 gercekten gelirmi hocam burdan cıkıp beklerim zararkez yaparım

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Ben de 390 altı yok 280 290 bekleyenler çok beklerler akıl var mantık var yılda %35 yükselen bir emtia var karşımızda bu tür haberler pompalayanlar 280 de 150 300 de 200 400 250 500 300 400 de 250 hep beklerler alamazlar hoş bunlarda altın alacak parada yoktur... Millette tersde kalsın isteyenlerdir. Bende 390 altı yok 420 geldiği vakit oradan girerim. Yarırım tavsiyesi değil şahsi düşüncem..

0BeğenmedimŞikayet

Kader71 ()

Valla ben analiztci değilim ; ) sabır aslında zararda olan ben dahil bu ekrandan uzak durmalıyız su akar yolunu bulur bitcoinciler tökezledi biz gibi gram satmadigin sürece gram dir beklesin bakalım ama ilk fırsatını bulduğumda bende küçük bir zarar görsem çıkacağım değilse öyle bir jki yıl parayi gomemem buna ben bu saatte ekrana bakarak elimizden birşey gelmez iyi geceler Allah kurtarsın hepimizi

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

İnşallah öyle olur kardeşim

Kader71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kader71 ()

Bunu diyenlerin üstü açık kalmıştır belki aç tavuk kendini darı ambarında sanirmis o seviyeye gelmesi için dolar kaç olmalı 3/4 TL bu çok zor sanırım )

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Ortalama benim gr mı ait. ? :(

Mustafa92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa92 ()

Sizin maliyetiniz baya yüksekmiş keşke biryerde stop loss koysaymışsınız altın eski altın değil artık borsadan hiç bir farkı kalmadı ama her şeyin başı sağlık

OzanG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Kardeşim 280 290 lar gelecek diyorlar ne diyorsun sen bu işe..

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Altun düşerse gümüş de düşer

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Duanız yeter benim like ile işim yok. Kardeşim varolun yeter

Endişeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Vade sıkıntın yoksa bekleyeceksin. Yapacak bişey yok

0BeğenmedimŞikayet

OzanG ()

72 binde bende zarar var 543'ten

Mustafa92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa92 ()

72 bin küsür zarar 472 de gelir herhalde yaza kadar sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

Endişeli ()

Like ney ve biz nasıl like vericez takip ettiğimiz kişilere ve size ne yararı var... öğrenmek isterim... sizi takip ediyorum... vede çok teşekkür ederim yardımcı oluyorsunuz bizlere

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

Ben iyi değilim kardeşim.
411 gr 511 den vardı. 589 gr da 446 dan var. Ha nefes alıyor ha soluklanıyor. He bu sefer olacak derken. Vaziyet bu kardeşim.. :(

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Gümüş te aynı şekilde düşer mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

zambak18 ()

Amin kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Hamd olsun şükür. Sen nasılsın kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum