Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 20:09:39
EUR 34.6799 20:09:39
USD 32.2491 20:09:39
ALTIN ONS $2316.2750 20:09:39

Konu: ons altın destek direnç

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

ons Altın 1944-1817 aralığında sıkışacak yukarı kırması durumunda yükseliş aşağı kırması durumunda 1771 seviyesi güçlü destek olarak karşımızda olacak. kısa vade için...

Yorumlar (129)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Alper3335 ()

Dostum yapıcak bişey yok ama şuan piyasa belli 2 aydır ben 470 üstü ve 435 altı bi rakam görmedim o yüzden ortalama alış 440 45 satışta 60 65 şuan yapılacak en mantıklı işlem öyle bekle babam bekle varsa öyle sabır taşı buyursun beklesin bana göre değil öyle 3 yıl 5 yıl bekliyim kazandığım gram başı 200 lira kalsın tuvalet kağıdı yada yağ alırım daha karlı :)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

397 ye kadar ve 350 ye kadar bak bakalım dolu mu bosmu grafikte.

____Su______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Şu teşvik olayını görüp karar vereyim o zaman . 1830 gelen 1770 lere de gelir. Piyasa çok dengesiz ve grafik falan işlemiyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gazan mübarek olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Evet işte orada sizin yorumunuz ve araştırmalarınzla karar vereceksinz

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Geçen sene öarttan sonra yükseliş başlamıştı tarh tekerrürden ibarettir diye düşünüyorli olabilirler. Ben 28 ocaktan itibaren yükselil başlar diye düşünüyorum

guncel07 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Teknik olarak sona yaklaştık 10 yıllık fincan formasyonuna kulpuda yapmak tamamlama üzereyiz. Bir haber kadı beklemekteyiz. Ancak o kulpta 1800 altı gelmeli gibi incelemenizi tavsiye ederim

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Kardeş hoş geldin . Kafam karıştı şimdi. Zarar kes yapıp alttan mi alsak bilemedim şu teşvik ve merkez olayı kafa karıştırıcı

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah kardeşim

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

O zaman siradaki 450 tum gönlü kıriklara gelsin :)

Dadaşşbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Eline sağlık kardeşim teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

:))) ula sakat ortalık çok knka :)))

Dadaşşbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

5 trilyon dolarlık teşvik açıklanırsa suprız ataklar bekliyorum ben, agustos tan beri, 4 kez 440 dan dondu, yesıldwkı her baskı hedefını yukseltıyor, bu rakamların altı dolu bence fıkrım bu benimde, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

guncel07 ()

neden gr ve dolar yükselisi icin herkes mart ayini isaret ediyor mart ayinda ne olacak yanitlarsaniz memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

Abovv utku naptin 420 ne kirbacim nerde :)

utku0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

:) eyvallah lüx dururken ittirmeye kaktırmya gerek yok ! :)

Dimuse için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah volpann yaz her türlü bulırsun :)) helal olsun

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

Şimdide 420 bekliyorum hoca.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Ayın 28 ine kadar zor sonrasında olabilir

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Su kardeşim 7.6 da dolar yine salacak diye düşünüyorum. 24 ozak faiz artırımı veya fiyatlaması buna bahane olabilir. Onsda da bir dalga daha gelirse 420 gelebilir. Ben 420 ye odaklandım. Gekirse gelir gelmezse nasip derim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Bu ortalama düşürmenin en şansız yanı tl de yükselişe yine düşecek diye bejleyerek yakalanmak dikkat etmeni öneririm

Alper3335 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Ons fiyatını yazmışsınız ya 19xx,19xx o yüzden sordum

0BeğenmedimŞikayet

Alper3335 ()

Öyle daha çok zarar oluyor ama bilesin bende eskşden öyleydimde artık çıktığı yere kadar 460larda satıyorum 440larda alıyorum öyle öyle düşüyor ortalama artık kriptodayım gerçi bugün güzel düştü yakın zamanda 350leri görücek bitcoin

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

aynen akıncı akına gideceğim yerdir bilesin :))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Öyle demeyin bn her gün sizin paylaşımlarınız ve düşünceleriniz için dikkatle takip ediyorum. Teşekkürler emeğiniz için.. hakkınız nasıl ödenir bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben zararına mal satmam gerekirse 10 yıl beklerim inatımdır

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

entropi2172 ()

Elinize emeğinize sağlık volpann hocam

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah bozkurtum...

Bozkurt26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

420 teknik de olsada, temel buna izin vermedi,4. kez dondu, inşallah bu hafta bile gelmeyecek dolar la atıyor yukarı o rakam sonrası zaten yukarı 21 Ocak sonrası,

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Allah büyüktür bilendir ancak nefis yinede emeğe dsaygı bekliyor nurten kardeşim

Nurten128 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum