Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0615 09:53:42
EUR 34.4603 09:53:42
USD 32.4405 09:53:42
ALTIN ONS $2372.2750 09:53:42

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Grafıkler ve teknık rakamlar cok ıtıbar gorup sevılmesede atayım ıstedım.

Altta alan az yanı oldugumuz rakamdan asagı gıdecegımız az, ama yukarı alan genıs gorunuyor.

6,31 gumuste - Altın da ıse 486 takıp edılmelı.

bu ay sonundan ıtıbaren ust dırenclerı sırasıyla test edecektır.

Saygılar..

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fernando_Torres ()

Adamin dibi burda

Kısaca Aldıysanız arkanızı yaslanin diyorsun

Ne dediysen çıktı sonuna kadar haklısın.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kısa- orta- ve uzun vade için bosalttıgım metallerımı tamamen fullemıs bulunuyorum,

Burdan daha terse dusurecek tamamen fake ve spekler olur dıye.

Bundan sonra arkaya yaslanıp ay sonunu beklemek kaldı,

Usd- se nato sonucu ve 19 mb toplantısını ızleyıp bakacaz duruma.

Al- sat sorularına yada aldınızmı sattınızmı sorularına cevap vermıycem.

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Al- sat kararları ve hareketlerı , kar- zarar sızın oldugu gıbı kısının kendıne aittir.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

Kademeye Buradan mı? Yoksa, 6.20 den başlamak mı uygun sizce?

15BeğenmedimŞikayet

66vip ()

HATIRLATMA;

Dibin dibini bekleyen alamaz, açgözlülükten
Tavanın tavanını bekleyen satamaz, kanaatsizlikten
Çok kazanayım diye parçalı işlem yapamaz, şükürsüzlükten
Satıp kazansada hayrı göremez, tekrar alttan alamaz, sabırsızlıktan.
Bu piyasanın altın kuralıdır;

Sabır- Şükür- Kanaat...

Alımızın tok gözlü, satışınız kanaatli, kazancınız bereketli ve şükürlü olsun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Yanlis anlasilmasin yaptiklariniz bir uretimdir. Uretmek zordur. Cizimler yerli yerinde yanlis anlasilmak istemem. Ayni fikirdeyiz ben yukselecegini dusunuyorum. Demek istedigim 7,1. iken 6,2. ve 6,3. alim bekliyorum dedim bir asi haberi gelir dedim piyasa tepetaklak olur dedim gecmis yorumlarima bakabilirsiniz. Lutfen uretmeye devam edin saygilar.

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tam aksını soyluyorum ,

Ufak tefek hareketler olabılır dıyorum, altta gıdecek yer az, ustte gıdecegı alan cok dıyorum
ufak yuzde 1-2 lık cekılmeler olsada yon yukarı dıyorum
bu ay sonundan ıtıbaren metaller cok ıyı yerlerde dıyorum,
grafıkler ve teknık bunu gosterıyor,
saygılar..

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Siz teknige gore dusecek diyorsunuz anladigim kadariyla dogru mudur?

0BeğenmedimŞikayet

ekin06 ()

Merhabalar 1. Alım olarak 491 den 120 Gram aldım aynı miktar para ile 2. Ve 3. Alımı hangi seviyeden almamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

neyse konu uzun, yol gosterır, tarıh tekerrurden ıbarettır, sırtından vuranı unutursan ılk fırsatta vurur,
Bır mal 10 lıradan alınmıs ıse agırlıkta ve alttan alanlar hep satmıssa kı bunu teknık gosterır o zaman 10 lıradan almaktan korkmazsınız,9 dusemzmı duser ama bırılerı ıhtıyactan zararına satarsa duser, ama altına gelmez ve yon 10 un ustune gıdecek demektır, vs,

daha anlatılabılır ama yazarak anlatmak guc olacak, o yuzden ben teknıge bakar haber verı akısı gıbı temelle saglamasını yaparım, herkes kendı yolunu cızer.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeş emeklerin için...

0BeğenmedimŞikayet

mamac ()

@66vip lütfen grafik atmaya devam edin. Ben sizin grafiklerinizi yakından takip ediyorum ve çok faydasını gördüm. Emeğiniz için teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Kesinlikle ama sadece teknik yom gostermez nitekim bir asi haberi piyasayi altust etti. Simdi dusecek denen onslara bir tesvik paketi haberi ne yapar? O yuzden bence asıl olan haberdir teknik sonra gelir. Al sat icin direnc destek belki teknik ise yarar ama yon tayini icin yetmez, saygilar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

onlarca yorumdur anlatmaya calsıtıgım sey

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam oraları da yakalayayım diye bekleyince bu sefer arkadan bakıyor insan.. kapanışlar zaten bıçak sırtı son zamanlarda.. gene de oyalandığı yerlerden parçalı alım en iyisi gibi, ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Evet sizin söylediğiniz doğru olan. Ben alırken stop emir tercih ederim mesela. Bu piyasada dipten alabilmek her babayiğitin harcı değil.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

teknık gecmıstekı oyuncuların hareketlerını belırler, bıze gelecektekı satacakları noktaları gosterır, teknıkte hareket ederken dxy- vix haber akısları verıler vsvs hesaba katılmadan yapılırsa yavan olur. konu uzun ama kısaca teknık tum hersey hesaplanarak yapılırsa dogru sonuc verır.

0BeğenmedimŞikayet

cmdmrl ()

eline sağlık kardeş

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Kardesim yanlis anlamada teknik bir sonuctur sebep degildir. Sadece sonuclara gore yorum yapiyosun ama asıl olan sebeptir yani haberleri iyi takip ediceksin bu lafim sana degil anlayan anlar. Teknik sebep degil sonuctur. Birsey dusucekse veya cikacaksa sebebini bileceksin sonucunu degil!

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kesınlıkle katılıyorum, ben hıc zarar etmedım dıyen ya yalan soylıyor yada hayalı al- satcıdır. Onemlı olan tespıtlerın yuzde oranı ve terste en az zararla cıkabılmek.

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Askında yıllar, nerden alıp nereden satacağını öğretti. Pahalı Tecrübe bu işe yarıyor :- )) Ama ne olursa olsun bazen terste kalıyorsun. Ama işi bilen bu tersten eb az zararla çıkıyor Kesin katılırsınız :- ))

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

6.32 i son demek mi bu hocam. yani oyle gorunuyor. son karar bizim tabi. alip almama karari

0BeğenmedimŞikayet

Umut_digorlu ()

Aleyküm selam dostum

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Teknık bılmeyen, popılıst yaklasımda olanlar yone gore yorum yapar, aslolan tersı durumlarda tespıt edıp, tepkı alacagını bıldıgı halde yorum yapanlardır.

O cok tepkı alan ama gordugunude soylemekten ımtına etmeyen,
Onlara selam olsun...

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şimdi duserken alınmaz, ya dıpte gunluk kapanıslardan sonra alınır yada cıkarken alınır desem, ızahı zor olacak, ama eskıler ve pıyasayı uzun zamandır takıp edenler boyle olması gerektıgını bılır.
Tecrube bıraz pahalı, bızde bıraz pahalı ogrendık tabı oyle olması gerektıgını.

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Katılıyorum çok güzel tespitler. Düşen malı almak yükselen malı almaktan daha tehlikelidir.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İş işten gectıkten sonra bazı bılgılerın dgerı anlasılır, teknıkte gorunen bu, eskıler ne guzel demıs bedava peynır fare kapanında olur dıye.

duserken dusecek demek cıkarkan cıkacak demek popılıst bır yaklasım, ama ufak hareketlerlere aldırmadan SABIR la beklemek gerek.

Eldekıne sahıp cıkmak bıraz sabretmek gerek, zararına satmamak zırvelerde korkmak gerek, yuzde 10-15 cıkmıs maldan almaya korkmak, bır o kadar dusmus maldan almaya fırsat kollamak gerek. cok cıkan maldan korkulur cok dusenden degıl

SECOOO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SECOOO ()

Emeğine yüreğine sağlık kardesim saolsn

0BeğenmedimŞikayet

Teyvek ()

Emeginize sağlık ustad. Her ne kadar grfikten pek anlamasam da sizin grafikler sade ve anlaşılır.

0BeğenmedimŞikayet

gümüşçü58 ()

Hocam 7,50 üzeri geldiği zaman yarı tl ye geçmeyi düşünüyorum belki 8 e hızlı çıkarsa 8 de yarı tl ye geçerim...

ama zararına mal verilmez bunu öğrendik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum