Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0822 08:05:11
EUR 34.9639 08:05:11
USD 32.2845 08:05:11
ALTIN ONS $2356.2200 08:05:11

Konu: Gümüş Ons 1 HY

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Yorumlar (650)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 14 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkürler

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akcaabatli ()

Yüksek gelirse soluğu kacta aliriz.

10BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Asya tarafında 2 önemli veri var bu gece , ve önemli !

Çin CNY Sanayi Üretimi
Çin Endüstriyel Üretim (Yıl Başından Bugüne Kadar)

Takip edin eskisinden düşük değer gelirse kısa vadeciler satış yapsın. yüksek gelirse alım tarafında olsunlar.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam çook sağolun emekleriniz için teşekkürler elleriniz ağrımasın bedeniniz dert görmesin

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen hocam bu hafta bende 23,6xx i geçse bile en fazla 23,3xxleri test edip, yukarı max 25,7xx-6xxlre atacağını düşünüyorum. tabi 24,787 fibo direncini kırabilirse! bu arada 23,6xx fibo desteği iyi tuttu geçen hafta... cuma günüde fibo direnci tuttu tabi...23,6xx ilk alım yerim olacak!

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Hadi bakalım hayırlısı olsun

10BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Selamlar arkadaşlar .

Pazartesi asya seansı ile başlayıp avrupa seansı birlikte satış yönlü işlem bekliyorum.
24,20 ve 23,90 aşşağı yönlü beklentim dahilinde. Yukarıda 24,87 kapanışı yapmadığımız sürece yükseliş bekleyemeyiz.

Gram TL ' e baktığımızda USD bazlı çekilmeler ile gidebileceğimiz nokta USD ' nin 7,60 desteği altına sarkmamasına bağlı. 7,50' e kadar çekilirsek 5,70 - 5,80 aralığı ilk kademe alım için değerlendirilebilir.

Gümüş Ons ' da 22,80 ve 23,60 destekleri ciddi anlamda iyi çalışmakta olup Alım yönünde olanlar bu duvarın kırılmasına müsade etmiyor. Bu desteklerimiz kırılmadığı sürece Yukarı atakların kısa zamanda geleceği aşikar. Birkez daha gelecek tepki alımları 24,87 üzerine rahatlıkla atacaktır.

Altın ons tarafına baktğımız da 1850 - 1862 Çok güçlü destek konumunda çalışıyor. Yine geri çekilme beklentisi 1877 bandınan kadar olup 1930 a kadar bi hareket söz konusu olacaktır.

Son karar sizlerin.. Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Abim simetrik üçgen var galiba usta değilim ama aylardır sitede takipteyim. Bildiğimden değil ama formasyonda mumların veya iğnelerin başlangıç veya bitişinden çizim yapmıyormuyuz . Çizgiler biraz ortaya karışık çekilmiş gibi görüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Allah teala şafi ismiyle şifa versin

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Ayy ciddimisiniz :((

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tövbe estagfurullah, ciddi misin sen?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Iyi geceler gümüş kapanış için düşünceniz nedir henüz alim yapmadım acaba haftaya nasıl olur?

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Terste oldugunuz icin mi boyle dediniz kardesim?
Burda hepimiz nerdeyse herhangi bir seviyeden tersteyiz, daha once de terste kaldik lutfen boyle dusunmeyn cok uzuldum

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Kanser olmuşum abla kanser nerede dinleneyim :(

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa öyle konuşmalar yapma, üzülürüm ben, git dinlen sen biraz

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Ölüyorum abla ben :(

Tabuta girince sevdiklerim kıymetimi o zaman anlar :(

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Buraya ara vermenin zamanı geldi galiba hadi iyi geceler ne zaman gelirim Allah bilir :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet, Allah yardımcımız olsun, inşaallah yeni hafta bize iyi gelir:) çok yordu gerçekten.

Enessenay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

Aklın yolu bir kıymetli hocam, gerçi sizle beklentilerimiz de bir, full tl de bekle bekle ömrümüz bitti:)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynı şeyi düşündüm şimdi:)

Enessenay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

En azından burdan umudumuz var hocam 1889.52 de kapattı :))

0BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

Sıkmayın canınızı, pazartesi ola hayrola, Allah razı olsun tüm değerli yorumlarınız için..

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Vallahi üzüldüm :( umarım çözersiniz. Konuşularak herşey hallolur inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Bundan emin ol bak Allah şahidimdir ben o adamı çok sevdim yaw yani ben birine kolay kolay kardeş gözüyle bakmam anca o kişiye iyice kanım ısınacak ben o zaman kardeşim diyecem yani tüccar beni çok üzdü yaw böyle olmaması lazımdı dostluk çok basit bir şey değildir yaw arada bi beni ariyor yaw adamın bi gülmesi yokmu beni benden aliyor moralim yokken bile onunla konuşunca moralim oluyordu ama o beni çok üzdü yolu açık olsun ne diyim

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Kesinlikle. 6.10 un üstüne çıkabilirdi. Eski grafikleri incelediniz mi?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Üstadıma kırılma ya, her neyse sorun konuşulur, dostluk kardeşlik güzeldir.

0BeğenmedimŞikayet

ismailtunca22 ()

MB 2017itibaren yerli üretim altininn tamamını satın alıyordu MB durdurunca bankalar ve finansal. kuruluslar alıyormuş

Ve abede teşvik paketi durduruldu haberleri var

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş__tüccarii ()

Mesafe herzaman iyidir

1BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Ablam cidden iyi biri olmaktan bıktım şu yaşıma kadar içimde zerre kadar kin beslediysem ne olim birine kızıyorum 5 dakka sonra pişman oluyorum gidip onun gönlünü alıyorum kötü olmayı beceremiyorum ama böyle olduğum içinde sürekli üzülen ben oluyorum bakalım diğer yöntemi deniyecem o ne olacak merakla bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ne demek nasıl yayınlasın. Hem ekonomik takvimine bunu koy hem yayınlama . olurmu öyle saçma iş. kaldi ki morgan 'ın beklentisi ile ABD ' nin emtia sözleşmeleri ile bi alakası yok bu rutin haftalık aylık veriler dir. Siz başka bi pencereden bakıyorsunuz

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum