Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 12:51:07
EUR 34.7737 12:51:07
USD 32.3891 12:51:07
ALTIN ONS $2343.2500 12:51:07

Konu: Gümüş Ons 1 HY

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Yorumlar (650)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler iyi akşamlar

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Soranlar ve merak edenler için. Son geçerli yorumum alttadır. beklentim en dipte 21,80 idi - 21,90 dan hafif zayıf hacimli 22,90 gibi döndü. aralık 10-15 tarihlerine kadar ciddi yükselişler beklemiyorum. Aşı gündemi yeterince fiyatlanınca ardından ekonomik toparlanmalar için teşfikler gelecek. Bu düzeltmenin dibi 18x halen oraya gider diyemiyorum. her güçlü destekten alım yapıyorum şahsen. bol kazançlar dilerim. iyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Hocam tepkiyle haftaya 5.9lar gelir mi sizce?

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

29,80 yükseliş kanalının fibo 61,8 değeri 18X DOLAR . oraya gelir diyemeyiz ama bu teknik grafikte bi ihtimal sonuçta. Misal 32-35 USD i bekleyen bir yatırımcı 18-22 dolar aralığından alabildiği gümüşün fiyatını muhteşem seviyede görmeli. Benim 2021 hedefim 32 USD.

Eliiff için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam sizce 6.33 nasil bir ortalama? Gecen yukseliste zirveye yakin yerden sayenizde satip alttan alma firsat yakaladim ve ortalamam 6.33. sizce iyi durumda miyim

1BeğenmedimŞikayet

Eliiff ()

Amacım tepki yükselişlerinden de faydalanmak hocam. Çok iyi al sat yapıyorsunuz. Size özendim açıkçası. Ama elim korkak fazla alamıyorum. Sonra biraz daha alsaymışım iyiymiş diyorum. 21 i bekliyorum sabırla. Daha aşağısı sizde yok galiba.18 19 Gelme ihtimali nedir sizce

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

İnşallah Selçuk hocam. Tekrar teşekkürler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

ziyaeddin ()

EyvALLAH Hocam çok teşekkür ederiz siz hem uyarıyor hem kötü sonuca maruz kalana moral veriyorsun ALLAH Razı olsun İnşaALLAH

1BeğenmedimŞikayet

AZABIM ()

ben 7.080 den aldım kafam rahat bekliyorum düştükçe de alıyorum 2 3 yıl gene beklerim sıkıntı tinne(:

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Tabiki kötü değil. 5,70 - 6,10 aralığı bir kaç ay sonra satmak için çok iyi rakamlar. kimse dipten alıp tepeden satmayı hayal etmesin. önemli olan kazanç a yakın noktalardan almak

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

İnşallah Selçuk kardeş ya içimizi rahatlat sağol varol

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Evet ben rahatım. Sizinde olmanızı tavsiye ederim. Rasyo ( gümüş altın oranı RSi nefatif aşırılık bölgesinde ) 77,70 seviyesine kadar takip edin. Gram TL ile alanlar Yurt içinde USD i çok ciddiye almasın. Gümüşün can suyu Ons tur. Çok az kaldı koşa koşa gideceğiz.

ESF26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam benim 6.11 ortlama çok mu kötü

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çok iyi seviyeden almışsınız. Umarım sizde 3-5 günlük rakamlara yatırım yapmıyorsunuzdur. Neden mi ? 5,66 dan alamayıp 7 den alan çok görüyorum burada. Başarılar bol kazançlar :)

Eliiff için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Selçuk hocam merhaba. Paylaşımlarınızla bir nebze rahatlıyoruz. 6,55 ten tersteyim zarar kes yaparak ortalama düşürmeye cesaret edemedim. 6,55 lerin ne kadar zamanda tekrar görebileceğini öngörürsünüz. Şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Eliiff ()

5.66 dan az aldım hocam. Daha da düşerse diye korktum. Daha mı alsaydım. Yorumunuza bakınca açıkcası kendimi çok cesaretsiz buldum. Tavsiye vermediğinizi biliyorum ama böyle hacimli düşüşlerde yüzde kaç alım yapmalı sizce

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yok hocam ben rahatım!
İlginize teşekkürler sağolun var olun
Hayırlı akşamlar

7BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam 10 aralığa kadar 24X gibi bir beklentim var. Ordan tekrar en derin 21,80 ! a inebilir. ralli bu seviyelerden başlayacak. Şuan sitres yapan çok arkadaş görüyorum. Sözüm onlara, Rahat olun...

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hocam bence 21,7x ler için biraz erken, ufak bir yükseliş denemesinden sonra gider diye düşünüyorum. Bence de Önümüzdeki hafta 24ler gelebilir.22,7xx Fibonacci tutacak diye düşünüyorum... bereketli bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

Hocam hedef 21,80 mi? Alım yapmak için

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Mevcut kurla rakam 5.49xx lere denk geliyor hocam. Doğrumudur

0BeğenmedimŞikayet

GÖLGELİ ()

22,25 seviyesinin altı düşüşlerin dahada hızlanması 22,25 iyi takip edilmeli tutunur ise 24,30-24,40 kısa sürede gelecektir.

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

hocam buraya kadar gelmiş madem oraya da uğrasın valla gönlü kalmasın. Ağzımıza tükürdü zaten. Canı nereye gitmek istiyorsa uğrasın ...

0BeğenmedimŞikayet

Büyük_zararda ()

21 gitse ne olur gitmese ne olur duman olmuş millet 1.5 lira terste olan var yaktılar milleti

0BeğenmedimŞikayet

Memo01 ()

Haftya 6.00 üstünü görme olasılığı yüksek mi

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Evet yordu fazlasıyla. haftaya yükseliş başlar 24 leri zorlar

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

21. 8 de olmazsa hocam?

3BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Cehennemin dibine gitsin artık üstad... bitirdi milleti

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

21.8 düşşek te 24 e geri çıkarmıyız ? teşekkürler

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Buradan dönmezsek 21,80 a gideriz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum