Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 15:47:06
EUR 34.7538 15:47:06
USD 32.3815 15:47:06
ALTIN ONS $2330.3450 15:47:06

Konu: Gümüş Ons 1 HY

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Yorumlar (650)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

devamlı takip edenler biliyor zaten

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@selcukcelik beyin dediği noktaları haftalık bazda değerlendirirseniz, büyük olasılıkla isabetli olduğunu göreceksiniz! ytd

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Misal nesi boş ? Öngörün varsa paylaş faydalanalım.

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Hocam ons yukarı doğru gidiyor sanki yanlış mıyım

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam çok teşekkür ederiz uyarıcı yorumlar için nokta atışı tespitleriniz tedbirli olmaya sevk ediyor bizi ytd.

1BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Tl karşılığı ne olacak selçuk hocam 21.80 de ricaetsem yani doların durumuna göre değişir diyeceksiniz kesin ama yaklaşık artılı eksili :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen hocam bencede buradan tepki verecek gibi durmuyor! bir aşağıya inip oralardan 25, xxleri deneyecek diye düşünüyorum! sanırım aralığın ilk yarısında da 21,6xx leri deneyip yukarı gider diye düşünüyorum! bakalım dolar ne yapacak? dolarla ilgili grafiğiniz varsa paylaşırsanız sevinirim. çalışmalarınızda başarılar , bereketli bol kazançlar dilerim.

12BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Günaydın arkadaşlar.

Alt yorumda Belirttiğim gibi 23,05 den bi destek aldık. fakat yetmeyecek. yukarı sıçrayış için daha aşşağıları görmemiz gerekiyor. 22,60 da yetmeyebilir. inanıyorum ki 21,80 'de Gümüşün çok bekleyeni var. Hayırlı günler bol kazançlar.

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Haftalık analizimiz saat gibi çalıştı.25,05 direnç seviyesine kadar tırmandı ve kıramadı. Alt desteklerde ısrarla belirtiğim seviyelerdeyiz. Peki ya Ne olacak ?

24,20 günlük 24,6x haftalık kapanış yapmadığımız sürece ilk tepki alımları 23,05 seviyesinden gelir. Bu bizi 23,60 a kadar götürür ve 22,80 - 22,60 sırası ile takip edilir. Bol şans

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bol kazançlar dilerim.

Empati28 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

Eyvallah hocam. Karar verme zamanları geldiğinde, İlk önceliğim sizin son yaptığınız yorumlarınıza bakmak oluyor teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Üstadım tebrik ederim öngörünüz için, biz parçalı alıma başladık, ama alt yorumunuzu gördüm, takipteyim, gidişatla ilgili bizi bilgisiz bırakmayın lütfen, teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

5,70 ilk kademe için uygundur. USD ve onsun daha fazla derinleşme ihtimali de var. şuan ben izleyiciyim. gerekirse 20 krş yukarıdan alırım ama yön tayini belli olur o şekilde alım yaparım. ytd

Empati28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

Kademeli alım için beklemeye devam mı hocam? Sizi takipteyim.

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Derler derler takılma banada dediler hocalar ve müritleri bastım hepsine engeli

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

inşALLAH Hayırlı bereketli günler Üstadım

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Anladım hocam hayırlısı, cok teşekkürler

7BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

450 baz şeklinde bekliyorum. USD i 7,40 a çeker . 5-10 güne piyasa oturur USD Endex güçlenme ihtimali ile 8 e doğru tekrar tırmanır.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler üstadım, bugünkü toplantı tahmininiz nedir Selçuk hocam? Daha aşağılarda alım fırsatı olur mu?

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben bunu yazdığımda Ajanlıkla suçluyorlar dı. Kime hizmet ettiğimi falan soruyorlardı. Ben Kendi yatırımıma hizmet ediyorum :) Faydalanabilene Ne mutlu derim. Günaydın Gününüz bereketli olsun inşAllah

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Anladım hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çok baktım ama bilğiye ulaşamadım. Rapor yetişmemiz olabilir o yüzden pazartesi verilerine tekrar eklenmiş 23:00 'da.

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Hocam gecen gün emtia sözleşmeleri yayımlanmamıştı bu konuda bi bilgi bulabildiniz mi ? bugün de yayınlanmama ihtimali varmıdır? Teşekkürler şimdiden @selcukcelik

0BeğenmedimŞikayet

KısaGününKarı35 ()

Hocam abd piyasasi acilisinda 5.80 lere gerileme durumu nedir sizce?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bana göre yine alt seviyeden mal toplar. Ne düşerse düşsün ABD hep aynı seviyelere denk geliyor, mal toplamak için güzel. Lakin ABD de tersine davranır satış verirse sıkıntı. ABD Açılış gelsin ona göre pozisyon alacağım alım için. ytd

theologİST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpslan ()

Abd satar, tahminimce ytd.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Yön aşşağı . Aşı piyasaya kabul ettirilene dek her açıklama Onslar da satış getirir. Elbette derinliğini bilemeyiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum