Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 14:29:22
EUR 34.7560 14:29:22
USD 32.3329 14:29:22
ALTIN ONS $2342.3450 14:29:22

Konu: Gümüş Ons 1 HY

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Yorumlar (650)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Estağfurullah Üstadım o çok zor meziyet lâzım
İnsanlar bazen yazar olmaya bazen çizer olmaya sevk ediyor lakin okumak insanın kendi içinden gelmeli Üstadım okuduğunu anlamanın tek şartı

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Maalesef üzücü sonuçları oluyor :(

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

Merhaba Selçuk hocam. Buradan yukarı gitse bile tepki yükselişi olacağını, eninde sonunda herhangi bir direçte geri dönüp mutlaka aşağıdaki 21,80'lere yolculuk olabilir mi anlamalıyız? Yani kısacası buradan her yukarı gidiş tepki olarak mı kalacak demek istediniz? Teşekkürler

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Yazarlık var gibi, güzel betimleme:))

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:))) bir elin hamurda bir elin pc de devammm, evime de bakarım kariyer de yaparım sloganımız:))

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynen de oyle, sonra kıymetli yol gösterici kişileri küstürüyorlar ve giden de dönmüyor maalesef:(

2BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

yasemin şimdi de tava reklami cikiyor bende. bu onslat terlikten vazgecti tavaylan mi dövecek bizi acaba. yoksa birak bu işleri git yemegini yap mi diyor. ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

:))) insanlar susturamıyor iç seslerini zira hep bir hırs hep bir kibir hep bir haset çok mu zor taktir etmek tebrik etmek veya sükût etmek
Kârının ortağı etmediğin insanı nasıl zararına sebeb tutarsın
İlmin yetiyorsa dinleme kendine yetersin zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

tek sıkıntı biraz hacimsiz gitmesi! ytd

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dostum İlk destek 23,05 olarak bekliyorduk. 22,90 dan döndü. Burdan alacağı güç Piyasa alım yönünde olmaya devam ederse 25,05 e kadar bir kanal açılır. Şuan bunu takip ediyorum. Son 4 saatlik mumu 23,40 üzerinde kapadığı sürece ilk hedef 23,90 . Duruma göre tamam mı devam mı bakacağız

theologİST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

Hocam haftalık periyotta al- sat için güçlü destek ve dirençlerin sağlam bilgisine nereden ulaşabiliriz?

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) Aynen de oyle, madem bir öngörün ve çalışman yok, sus, saygıyla izle, hayret yani

1BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Size de lıke verdim herzaman takibimdesiz

1BeğenmedimŞikayet

theologİST ()

Nasıl ki cevizin kabuğu mideyi bozar, anlamsız kelam da kalbi..

Ve maalesef ilgili üyenin kelamı hem üsluptan hem de manadan yoksun sn. selcukcelik

Emek ve paylaşımlarınız için teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Aynen Hocam eyvALLAH
eğer grafik okuyabiliniyorsa veya teknik analiz ekonomi siyaset iyi harmanlayacak tecrübe bilgi birikimi varsa kısada alır satar her gün dalgalanmalarda kazanır burda 2 elin parmaklarını geçmez bu tarz insanlar
Aksi halde bilenler takip edilir dinlenir izlenir kendi aklı öngörüsü cesareti ile karar verilir

En son olsun NASİBİNDE yoksa fedin sahibi bile kazandıramaz

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen hocam bazı şeyler acı tecrübeyle öğreniliyor maalesef...

0BeğenmedimŞikayet

mesev ()

Bence de çok haklısın

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bişeyi anlamak gerekiyor @RXZ5K2
Uzun vadeli yatırımcı , Alır unutur Sağlıklı öngördüğü fiyattan satar.
Kısa vadeli yatırımcı , En güçlü desteğe yakın alır En güçlü dirence yakın satar. ve bu iş en az haftalık olmalıdır.

Her gün alıp satayım yada aldım sattım diyenler kaybetmeye mahkum malesef. Sonra piskolojisi bozulan sarar birilerine . Değil mi ama :)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ağzınıza sağlık :)

5BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Şimdi bi duraksadı ne diyecektim bu cevabı hiç beklemiyordum dedi iç sesi tüh halbuki hiç cevap vermese nede güzel bozmuştum dedi yine devamla iç sesi
aklı hep tutuktu hiç gem vuramıyordu iç sesine içerden konuşan kimdi neydi
Hocam affınıza sığınarak roman tadında yazdık geri planda olanları :)))

8BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ooo olmadı şimdi kardeşim . Biz haftalık aylık olarak analiz yapıyoruz. Giriş noktalarını milumum yakalayabilmek için. Şimdi sen kafanı pc e gömüp bön bön anlık rakamlara bakarak hem beyin ve göz göçü yaşarsın , hemde insanların emeklerini küçümsersen haksızlık etmiş olursun. Rahatsız olduğun ve samimi gelmeyen yorumcuları engelle. diyaloğa girerek kendini bozdurma.

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

burada paylaşılan hiçbir şeyin garantisi yok tabiki! ihtimaller öngörüler paylaşılır! önemli olan iki ihtimali de düşünüp herkesin kendi kararını kendi verip işlem açması... her formosyon çalışacak diye bir garanti de yok! herkes farklı bir formosyon görebilir, sonuçta herkesin hayal gücü farklı...
neyse bereketli günler dilerim.

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gocayörük ()

Looding dolduruyor galiba selçuk :))

1BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Hocam bende ondan korkuyorum orayı beklerken malsız kalmaktan :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum