Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 23:15:06
EUR 34.8385 23:15:06
USD 32.3400 23:15:06
ALTIN ONS $2302.1000 23:15:06

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerindeki son durum bu şekilde, yeni giriş görmüyoruz. Biraz daha temkinli bir piyasa var. Çıkışlar artarsa fiyatlarda düşüş gözlemleyebiliriz. Yakından takip edilmeli.

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kalemine sağlık üstat.. çok güzel özetlemiş sın... boşuna uzman demiyorum.. ytd. :) like attım

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bende alım yapacağım usta ondan size sordum. ozaman beklemeli birazdaha teşekür ederim dimaginiza sağlık. saygilar

7BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Olağanüstü zamanlardan geçiyoruz. Makro konularda çok büyük dğeişiklikler yaşanıyor. Dijital para birimine geçiş süreci, pandemi, teşvik paketi, ticaret savaşları, seçimler, bankacılık sistemi üzerindeki baskı vs. büyük dönüşümlerin yaşandığı zamanlar. Bunlardan bazıları altın için olumlu bazıları olumsuz. Ancak overall da hangi tarafın baskın çıkacağı belli. O da Altın'ın yüksecek olması. Bu kaçınılmaz bir gerçek. Ancak sadece kısa vade de fazlasıyla olumlu fiyatlanmış onsta deflasyonist baskılar ve seçim belirsizliğinin geçmesi sebebiyle bir düzeltme beklemek sürpriz olmaz gibi düşünüyorum. Tabi bunu altın çökecek vs diye yorumlamayın. Örneğin ilk etapta 1910, belki farklı bir katalizör ile 1850'lere doğru bir kayma gerçekleşebilir. Ki muhtemelen bu bölgeler alım için ideal olur. Benim acelem olmadığı için ben biraz daha izleme taraftarıyım, ancak uzun vadeli planlama yapanlar ya da farklı beklentileri olanlar beklentilerine göre daha farklı hareket edebilir. Selamlar.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Birde kaça kadar olur sizce düzeltme rakamsal olarak

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Tamam hocam sizden haber bekliyorum saygilar

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bu hafta içi ufak bir satış görebiliriz gibi geliyor. Yabancıların söylediği gibi buy the rumor sell the news. Şimdi Biden netleşti dolayısıyla ufak bir düzeltme görüp tekrar yükselişe geçmemiz muhtemel. Ama yarın ETF pozisyonlarına da bakalım bi, ne göreceğiz. Selamlar.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

İyi akşamlar usta. secim netleşti gibi. onslarda bir düzeltme bekliyormusunuz. tesekurler

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Bilmukabele kardeşim bizde seni sevdik... Allah bozmasın... iyi ettin... kimseyi takma kafana. Sataşma da... edepsizi susturmak zordur...

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

hoşbulduk kardeşim.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

ALLAH razı olsun kardeşim. herkes iyi. senin yorumunu gördüm tekrar üye oldum. sizleri seviyorum.

Traderxxl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Vay aleyküm selam kardeşim hoşgeldin nerelerdesin

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim görmeyeli nasılsınız yegenlerimin gözlerinden öperim..

1BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Hedefler doğrultusunda hareket ederse Şubat Mart inşallah kardeşim ytd

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Ve aleyküm selam rahmetullah ve berekatuhu kardeşim... hahaha. Hoş geldin kardeşim vallahi çok ama çok sevindim seni gördüğüme.

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

esselamu aleykum kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

ONS için beklentin 2268'i ne zamana kadar kardeşim ? Bu sene içinde mümkün mü ? Yoksa 2021'in ortalarına kadar gelir mi ? @Traderxxl

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Afiyet olsun inşallah
Traderxxl
(21 dakika önce)
Dün konuştuk senle Orta vadede bekliyorum al SAT yapmıyorum diye:)
Ons için Traderxxl yorumu (20 saat önce)
Kısa vadede hedefim Yok orta vadede beklentim var uzun zamandır beklentim var. Yaklaşık 2 ay oldu sanırım sonlarına geliyorum... Gramda ilk hedefim geldi paşa geçtim ons için hedef beklentim var 1968 duruma göre bu daha uzatılabilir 2070/2268 takipteyim al sat ile riske girmek istemiyorum bu günlerde yaşanacak düşüşleri göze alarak bekledim ve bekliyorum. yatirim tavsiyesi yapmıyorum ytd

KRAL_63_gundi için cevaplandı (yorumu göster

https://altin.in/traderxxl/2

KRAL_63_gundi için cevaplandı

https://yorum. altin.in/tum/ons/3

ordinaryus_çevrim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Oralar ne zaman gelir Allah bilir çok sabır gerektiren bir hedef. Gelmezmi gelebilir ancak önce kısa vadede hedefleri görmeli ytd

0BeğenmedimŞikayet

ordinaryus_çevrim ()

Şelale üstünde çay içiyordur şimdi bende özledim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Ah ah özletti valla selâm olsun ona görürse... :)

0BeğenmedimŞikayet

ordinaryus_çevrim ()

Ya sayfadan engel yedi galiba abi

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Ebubekir hattap nerede merak ediyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

ordinaryus_çevrim ()

Üstat rally başladı hedef 2580$ :)))

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

1957- 1947 arasından dönüş yapabilir 1963 test etmesi halinde yukarı yönlü hareketi devam eder ytd hakkında hayırlısı olsun inşallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim 1945. 1938 in bağlı...1938 1925 e tekrar buralara uğraması gerekir.. bir terslik olmazsa.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Valla morelim kendim için değil abim için bozuk. grsmlari yerine koymam lazım 510dan. ya dün 510du şimdi kaç. yoksa kendim için üzülmüyorum varsın kalsın dolar önemli değil.

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Doğru diyorsun kardeşim biraz sabır tren kaçmaz fikrimce ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Gelmesin ona kardeşim. ben yaomayacaktim öyle birşey ama oldu işte. elde TL var dün sabah 510dan gram alacaktım. onuda alamadım agabeymi bekleyecem diye. bak kaç oldu. onun vebalide var üstümde. kararsizim. alip almamakta

0BeğenmedimŞikayet

Traderxxl ()

Kardeşim dün akşam saatlerinde sana dedim ki doları mahsus aldım Ons için... rahat ol ne zaman dolar sattım gör bak bu defa Dolar çıkar ons düşer.. yılların deneyimi canını sıkacak bir husus Yok sıra onada gelecek... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim morelim bozuk. valla okadar bekledim. dun gumusu dolara geçtim. sonuc ortada. onun için mesaj fazla yazmıyorum. ne yapacahimida bilmiyorum suan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum