Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0621 11:21:33
EUR 34.4902 11:21:33
USD 32.4498 11:21:33
ALTIN ONS $2369.1450 11:21:33

Konu: The Eco. nomist derginin bu haftaki görsellerinden

İçerik olarak zombi firmalardan şirketlerden bahsediyor.
Görseldeki ilginç gördüğünüz noktalar hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.

Benim görebildiğim ortadaki zombinin yukarıya doğru bakarken eliyle aşağı doğru işaret etmesi detayı. Zaten düşen eğilimli bir grafik üzerinde yürüyor. Bu zombi neyi ifade ediyor ya da kimleri temsil ediyor acaba...

Yorumlar (412)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zıplamayı hatta uçmayı bile öğretsek iyi olacak :))

özgece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Siz de sağolun :))

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Gömlek kolu ile zombinin kolunu birleştiği yerde iki zombinin de koldaki yırtık izi yani grafik kıvrımları farklı

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

Artık pazar gecesi zombilere mümkünse zıplamayı öğretelim :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

özgece ()

:))) sağol üstad :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırdır da sebep

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla ona bişey diyemeyeceğim şimdi yt yy gibi olmasın

3461of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Çok fazla gitmesin kardeş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizin yorumlarınız çok hoşuma gidiyor valla ya :))

1BeğenmedimŞikayet

özgece ()

Ortadaki kesinlikle gümüş yukarıya bakıyor ama aşağıya inen öndeki kafası karışık gümüş dxy bakıyor karar ver de ne yapacağımı biliyim :))) arkadaki 6.90 alan gümüşler kalkamıyor bile :))

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Sonuncusu da elinin avucunu açmış topla diyor sanki parmak ucunda da dönüş gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel bir düşünce aslında iyi olurdu. Belki de bir kesiti olabilir...

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm tehlikeli durumlar diyorsunuz yani inşallah öyle olmaz ama güzel yorumdu

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizinki de farklı bir bakış oldu

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani çünkü ortadaki zombi yukarıya bakıyor sondaki düz bakıyor o sebeple burunları da öyle çıkmış olmalı :))
Emtialar için olsa gerçekten iyi olurdu yükseliş gerçekten yukarı bakıyoruz

Havacı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hastalık arttıkça piyasalar dahada düşecek mesajı veriyor gibi...

Zombiler hastalık... Grafik piyasa.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ortadaki zombi gibi yukarı bakıyoruz :))

61kizil_mavi61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben onu Dip akıntısı olarak biliyordum demek ki Ripmiş :))

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Umarız öyle değildir ama olma ihtimali de var

mamac için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah üstadım yorumlarınız için çok teşekkürler. En geniş yorum bu oldu ve bence çok güzel olmuş. Zaten aslında eğleniyoruz sonuç olarak :)

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) Bu çok hoşuma gitti. Kahve falı bakarmış gibi yorumlamışsınız hem de pek uygun

520Es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet olabilir belki de zaten ABD'de Ekim sonunda Kasım gibi çıkacak aşı diye bir haberler dolaşıyor

Jacobsaran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Havacı_ ()

hocam bu dergi kapağında zombilerin burunlarına dikkat eden varmı ? ben farklı olarak düşündüm biraz sizlerde. ortancı zombinin burnu yukarı da en sağdakinin burnu sabit seyirde duruyor. yani düşüncem , yine birşeyi sabit tutup borsa döviz yada emtiayı yükseklere getireceklerini düşünüyorum. umarım bu yükseliş emtialar içindir

https://altin.in/fiyat/gumus

0BeğenmedimŞikayet

İflasssss ()

Bu hangi ay kapağı hocam ağustos kapağında ki son olay henüz olmadı diye biliyorum eylül mu bu

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Bu derginin paylasimlarini nerden bulabiliriz arastirdim bulamadim

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Haklisiniz malesef... like

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Acaba çıkacak olan teşvik paketiyle alakalı bir resim olabilirmi bu çünkü Amerika'da bu teşvik paraları sayesinde ayakta duran aslında ölmüş olan şirketlerimi işaret ediyor acaba onlara hitafen yapılmış olamazmı yani teşvik paketi bile çıkarsanız yeni paralarda bassanız sonunuz düşüş olacak demeye çalışıyor olamazmı

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Aşı bu kadar kolay değil dostum aşıyı bulmuş olsalar bile dünyayı yöneten para baronları bu kadar kolay ve ikinci dalga gibi bi avantajları elinde varken aşıya izin vermezler diye düşünüyorum:)

Jacobsaran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jacobsaran ()

Dikkat ederseniz 3. zombi diğerlerinden daha sağlıklı. Ağzındaki salyalar daha az, adım atmayı biliyor yani ayak tabanları yere yapışık değil, saçlar daha düzgün ve postür ü daha düz. Bence burada bir aşı haberi var ve altın simgeleyen grafik çizgisi 3. zombinin olduğu yerde en altta. Ve yine doları simgeleyen 3. zombinin ayak parmağının yukarıya gitmesi insanlığın aşıyla beraber düze çıkacağınI simgeliyor. Altın diplere giderken. @BossVurguncu

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

520Es ()

Ben de yorumlayım 3 vakte kadar 7 ve üstü görücez diyor en uzun olan düşüş trendinin başladığı çizginin üstün de burnu, orasida 7. cizginin üstün 'de boyuna bakarsak 8. çizgi de )

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum