Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 21:10:43
EUR 34.9273 21:10:43
USD 32.4819 21:10:43
ALTIN ONS $2334.3200 21:10:43

Konu: The Eco. nomist derginin bu haftaki görsellerinden

İçerik olarak zombi firmalardan şirketlerden bahsediyor.
Görseldeki ilginç gördüğünüz noktalar hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.

Benim görebildiğim ortadaki zombinin yukarıya doğru bakarken eliyle aşağı doğru işaret etmesi detayı. Zaten düşen eğilimli bir grafik üzerinde yürüyor. Bu zombi neyi ifade ediyor ya da kimleri temsil ediyor acaba...

Yorumlar (412)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

UMUDUMUMUT ()

İkinci zombinin gömleğinin alt kısmında bir tepe ve tepenin düştüğü yerde arka plandaki grafik çizgizi ile birleşen sarı olan ikinci bir yükselişi ve dahada yükseleceğini anlatıyor gibi

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Alım talimatım var 5,50 5,40 5,30 5,20 4 parça şusnda güncel 6.13 ortalamam var kısmet

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Bence manuel bekle üçgene bakınca dalgalı çıkıyor çıkış eğrili ama iniş sert çıktığı gibi düşmeyecek kesin belki o üçgen de bir tuzak ama bu dergiler satrancı seviyor olacak hamleleri veriyorlar o görselin gerçekleşeceği kesin ama doğru analiz hangisi onu bilmiyoruz. Biz olasılıklara karşı yorum yapıyoruz çizen de bizim gibi etten kemikten sonuçta ve her hamlenin mutlak bir karşılığı olur hamleyi önceden görmek başarı doğurur

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Herşey mümkün neden olmasın. Geçen cuma 6.50 olan gülüşü pazartesiden çarşambaya kadar 5.40 lara indirdiler. Belki bu pazartesiden çarşambaya kadarda inmeden önceki yerine 6.50 lere getirler. Bu piyasada herşey mümkün

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Yalnız bu senaryolar yüzünden talimat değişikliği yapa yapa bıktım ;)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel bir düşünce bence :)) ama ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Benim tahminim kimse dikkate almasın dipten sonraki üçüncü gün zirve. 7 çizgi bir hafta ediyor üçüncü çizgide çıkış başlıyor ama nereye kadar çıkar bilemem
Dergi haftalık dergi ise görsel de o haftayı temsil etmeli zirve Çarşamba günü olacak diye düşünüyorum. Benim senaryom sonra kimse sataşmasın. Sadece senaryo. Gerçekleşirse de birileri gibi gelip ben demiştim yorumum şurada dursun diye hava atmam :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Z15K ()

3. zombi ayağa kalmış ama

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilir belki de

acemigms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O kısmı da doğru

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum dip bekleyen de çok tepe bekleyen de... Herkes tepeleri bekliyordu dip geldi şimdi dip bekleyen de çok belki tepe gelir

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Buraya yazıyorum resimde yeniden doğan bir zombi var herşey normal anormal olan sadece ortadaki zombi
Grafik altını
Tablo doları
Gömlekleri gümüşü temsil ediyor
Gümüşte herkes dip beklerken zirve yaptıracaklar elbisenin dip kısmında zirveyi yapmışlar ve zombi de yeri gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Bence teşvik paketinin onayıyla alakalı görsel eğer ki onaylanırsa zombi olmuş firmalar ayağa kalkıcak demek istiyor yani onaylanması an meselesi

0BeğenmedimŞikayet

acemigms ()

Bu resim 2. ci dalganın geldiğine işaret ediyor bence piyasaların sert bir düşüş içinde olduğunu belirtmiş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne demek üstadım ben teşekkür ederim. Buldukça paylaşırım böyle ilginç gördüğüm şeyleri sayfa baya ilgi gösterdi cümleten teşekkürler benden de

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HHK ()

zombi şirketleri yazmış şirketler kar etmemesine rağmen fiyatları yükseliyor onu belirtmiş galiba. ben emtialardayım açıkçası borsalarda işim yok :) Ytd

KIZIL_ELMA05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

bana göre zombi dolar ilk zombi dipten çıkıyor. sonrakinde burun ve bakışlar yukarıyı gösteriyor. bir sonrakinde burun ve bakış karşıya stabil durumu ayak ise sarı tendin düşüşünün bittiği noktada yukarıyı işaret ediyor. buda doların yükseliş süresince sarı düşen trend düşecek, dolar yükselişini tamamladıktan stabile geçtikten sonra düşen trend yükselişe geçecek. (sarı düşen tren neyi ifade ediyor. borsalar mı emtiya mı. )

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Şiir mesleğim ben yüzünüzü güldürürüm de asıl gümüş bizi kahkahaya boğsa keşke

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İns. Ustadim bu arada gecenki siiriniz mukemmeldi devamini bekliyiruz cok gulduk tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok tsk ederim ustadim ara ara paylas boyle seyleri en azindan bir tahminimiz olsun saolasin paylasik icin tsk ederim ayrica

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence zombiler biz yatırımcıları temsil ediyor ama aynı zamanda yeşil olduğu için doları grafik de sarı olduğu için altını temsil ediyor olabilir. Borsayı falan da aslında her şeyi içeriyor da olabilir. Dediğim gibi çok katmanlı bir görsel ve algıya göre çoğu şey de uygun genel olarak

TOLGACAN96 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Ve o tepe dalgalı ve yavaş bir şekilde çıkıp hızlı bir iniş gösterecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Bence düşüncelerle resim aynı orantılı ama ince ayrıntı ortadaki zombide ilerleyen zamanlarda başımız dik olacak o kesin ama ortadaki zombi tavana bakarken yeri işaret ediyor ve gömleğin etek kısmında bir zirve var o zirve ne kadar olacak ve ne zaman olacak belki de birçok kişiyi tersten kurtarıp birçok kişinin de az zararla kurtulmasına sebep olacak

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Deme öyle ;)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

guzel gunleri 2023te görcez:)

0BeğenmedimŞikayet

TOLGACAN96 ()

BU ZOMBİLER; KIYMETLİ MADENLERİ DEĞİL SADECE; BORSALARI TEMSİL EDİYOR;
ZOMBİ 1: İşi bitti Ümit yok. (mezarlık)
ZOMBİ 2: Ümitsiz (el aşağıda) ama, Belki(Göz yukarda) toparlayabilir...
ZOMBİ 3: Az da olsa ümidi var. (Ayak parmağı yukarıda) Toparlayacak...

Çünkü, Şu anda; Kıymetli madenlerin düşüş nedeni Zombilerin balonu patlamaya başkayan borsalardaki zararlarını kurtarmak için Nakite geçip. Düşükten emtia alma çacasından ibarettir. EMTİADAKİ BALİNALAR VE TOMBUL PARMAKLAR Kıymetli madenleri yüksekten almak istemiyorlar. SANAK olarak; Yani FOREKS kaldıraçlı işlemlerle açığa satış yaparak emtiayı düşürüyorlar. Hem düşerken Kazanıyorlar, hem de Dipten MALLANARAK kazanacaklar. DXY'de bu yüzden yükseliyor. Kıymetli madenlerde özellikle Gümüşte büyük oyunlar var. Kıymetli metallerin çıkışıda da ANİ ve SERT olacaktır...

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Dur hemşom dur batmayalım illaki güzel günler göreceğiz ;)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

batıyozmu hemşo

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benimki küçük bir parçaydı. 22.30dan alıp 23.30 olunca çıktım.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah diyelim :)

__RİSK__ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum