Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 11:01:23
EUR 34.8166 11:01:23
USD 32.4055 11:01:23
ALTIN ONS $2337.5700 11:01:23

Grafiği gönderen: Alton

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Fiyat kanal desteği 7.04 ile 6.94 arasında Super trent yukarı yi hedefliyor stocrsi uyumsuzluk başlamış duzelebilir belki ama göreceli güç endeksi olan rsi de 62 lerde birazdaha gidebilir trent bozulmadığı müddet e devamke denilebilir trent bozulum yeri anlık 6.72 dir bilginize

Sbl2000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sbl2000 ()

Cusanın daha gideri yokmu hocam

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3 hafta önce 5.44 lerdeyken 7 TL hedef vermiştik cusana hedef gelmiştir alinde olan alan vardı galiba satmadiysa bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Buda gelsin

8BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3 hafta olmuş cudanida yazalı bunuda alan kazanmış yine 5.44 yazdığımda ve hedefine gidiyor Maşallah alırım bir nazar değmesin bu ara

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Bu yüzden sevmiyorim

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Abi adını bilmiyorum da sağolasın teşekkür ederim yorumladığın için , takip ettiğim değerli insanlardan birisin . saygıları :)

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bende biliyorum ağır olduğunu hizlaninca durmuyor ama

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ramazan normalde olumsuz etkilenir ama spk şu dönemde BIST 30 dışında açığa satişa yasak getirdiği için açığa satış o hisse de kalkar ve ters etki yapabilme ihtimali var yani yükselme ihtimali

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bakmaya gerek yok ne zaman tabana gidiyor ozamsn sat acima

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Pazar degisiklikleri kestirm güç oluyor benim. Hisseye yani mali tablolarına göre değişir banka ise olumsuz olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Seker_kız ()

Gunaydin yusufum. Herseyin hayirlisi. Insallah guzel bir gun yasariz.. :)

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Günaydın abla insallah sp500 vadeli toparlior

Seker_kız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

İnşallah dostum sağolasın

Srkn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Hade bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Ben de onun peşindeyim Serkan :) yüklü girdim ucuz diye hani 5 ,6. Kuruş çıksa bana yeter anlatabildim mi :))

1BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Kar al bosver sevmem öyle hisseleri 1 2 liralık. hisse :))

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Yapma ya :( bugün iyi kapattı yarında böyle yaparsa bana yetiyor gerçi alır paramı cebime koyarım da inşallah öyle olur

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Bence düşer

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Sence nasıl etkiler Serkan ne olur , düşer mi yoksa alımlar mı gelir bi fikrin var mı

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

1 ekime bakalim ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Evet onu da biliyorum da , bi arkadaş bişey olmaz bi alt Pazar'a inenler daha da primleniyor tavan serisi başlıyor falan dedi?

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

1 ekimde alt pazarda olacak dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Serkan çok takip ettim 10 gündür falan 90 altına düşmedi bi baksana sende , hedef 1,08 1,15 1,36 gözüküyor indikatörler hepsi pozitif

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Çok ucuz o hisse jac aydır orda geziyor bıktırdı insanları

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Uluun sattım , ieyho aldım dostum

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Uzulme ne almistin

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Aynen öyle baktım altında yeşil yeşil ana param kadar kaar yazıyor bende dedim ki karanlık odadan yüklü alım mı geldi dedim gözlerim açıldı bi baktım eski sattığım hisseymiş

Etzel34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Açtım kapadım düzeldi dostum keşke düzelmeseydi:((

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Emirlere bak belki satmissin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum