Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0648 10:08:31
EUR 34.7016 10:08:31
USD 32.5667 10:08:31
ALTIN ONS $2302.5650 10:08:31

Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

Alixyz ()
Gümüş

Yorumlar (353)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Çok haklısınız hocam 042 olacak cvp

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

065 nasil buldunuz bence 602 :)

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Şifre üç haneli imiş. 042 daha büyük olasılık...

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rainmen39 ()

kafadan yanlış yorumlamısın soldaki kadının üzerindeki resim bir kere gece ve dolunayı belirtiyor

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usamr ()

Evden çık biraz müdür

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

onursal gecmis olsun

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

sayin @sozlesmeli 42 dogru mudur

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Abi mapus bitmiş hoşgeldin geçmiş olsun ;)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Geçen hafta çöken teknoloji hisseleri çöpe giden haftalık grafikleri anlatıyor onur..

0BeğenmedimŞikayet

rainmen39 ()

valla asaahıya bi çakılma varda ordaki tepe yi yasadıkmı yasayacazmı soru işareti orası

0BeğenmedimŞikayet

Kyk35 ()

Bende 062 buldum

0BeğenmedimŞikayet

Hurmus ()

Onur ablam geçmiş olsun. bu sefer baya uzun oldu mapus

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Evet 614 ipucunda 1 doğru var ama yanlış yerde diyor 012 de 1 olamaz

KİLKER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

012 ya da 042 dir :))

-1BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Resime baktigimd, bana diyor ki bu zirvenin daha yukarisini gorecek. Ikili tepe yapacak, fakat sonra kış ayı ortasında buyuk bir haber ile düşüş gercekleşecek. Ikili tepenin ikincisi cok daha buyuk.

0BeğenmedimŞikayet

KİLKER ()

042 kesin rakam

KİLKER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

namso33 ()

sandelyeler neden farklı?

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Abi çözmek zor:))

0BeğenmedimŞikayet

KİLKER ()

012 veya 042

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

1. ipucunda 1 tane rakam olmalı sen 6 ve 2 yi almışsın.

Suayb72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KİLKER ()

Eylül ve ekim ayı iki zirveyi temsil etse, kasım ayı düşüşü temsil edebilir. Bu sürede çalışanlar kasım ayı itibariyle evden çalışabilir yada işsiz kalabilir. Çünkü ikinci dalga pandemi ortaya çıkabilir. Çöp kutusunda, manzara resminde ve takvimde aynı grafiksel izler var.

Kyk35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Dunyada ne duzeldiki altın düzeltme yapsin

fanuba10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Zaten öyle bir korku var 2. dalga oluşumunda neler olur herşey o kadar yükseldiki bence bir yıkım olmasa olmaz . 3lü tepe gören biri yükselen trendin sonuna gelindiğini bilir . Ama ben düz bakmayı tercih ediyorum birşey görmek istemiyorum aaanıı yaşamak daha güzel . bana göre iki tane kadın oturuyor orda .d

fanuba10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Acaba bu yükseliş yaşanmış ve sırada düşüş olma ihyimali yokmu , nerdeyse 2100 e dayanmış bir ons gördük , 2011 den nerdeyse 10 senede 1900 üstü gördü piyasa , bence resimdeki üçgenin tepesi görüldü , korkarım dünya piyasaları ciddi çakılacak YTD

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

İnşallah önce güzel bir yükseliş sonrasında düşüş yaşanır.

0BeğenmedimŞikayet

Kyk35 ()

Grafiğin altında bir aylık takvim var bu aydan sonra olabilir birde ekonomist olanın ayağında kalın çorap var kış ayları olduğu muhtemel

1BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

İki kişinin farklı versiyonunu yansıtıyor resim dediğiniz gibi hep zirve gösteriyor ama sağdaki kişi araştırmış diğerinin üzerindeki mikrofon kamera ve uydu resimlerine bakılırsa sadece kahvesini yudumlamış ve duyumlara bakmış diğer ise araştırmış büyük bir zirve ve büyük bir düşüş var o kesin ama ne zaman olay o resimde zamanı kestirebilmek

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

İnsan görmek istediği şeyleri görür kardeşim . Anlatmak istediğim farklı :) bende üçlü tepe görüyorum .. bunun gibi :)

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Ben birsuru çözümleme yaptım alt yorumlara baka bilirsin büyük vurgun var orada

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Önce tepe sonra düşüş bende onu görüyorum

Kızılelma05 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum