Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:33:53
EUR 34.8238 08:33:53
USD 32.3379 08:33:53
ALTIN ONS $2301.8900 08:33:53

Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

Alixyz ()
Gümüş

Yorumlar (353)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mert_712 ()

Ne tür. Bi kehanet söyleniyor merak ettim düşüşmu cikismi

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Saliyi çarşambaya bağlayan gece 17 sine denk geliyor perşembe olabilir

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Kardeşim bizimki yatırım tafsiye si değildir sadece yorumluyoruz resmi

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Pazar pazartesi salı carsamba persembe arasi dikkatli olmalıyız arkadaşlar ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, neyin düşüşü gösteriyor tablo, borsa mı. Genel düşüş mu olacak

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

17 gecesi 04:00 bu saate ve tarihe dikkat çekiyorlar ne olacak bakalim

1BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Doğrudur yeni ay giriyor 18 zinde

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Kedi kulakları ikili tepeyi gene pijamalı kadın tam onun üstünde oturuyor. Zamanı vurgulamak için olabilir. Sağdaki (aynı kadın farketmişsinizdir)Artık güngdüz olmuş. İkili tepeli grafik oluşmuş işi bitmiş ve çöpte. Öyle mi acaba :))

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Bayanın pijamadada gece açıklama yapacak biri diyor:) mikrofon ve kişi var

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Açıklamasını yaptım

Piyasanın_acemisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Soldaki resim derken tabloyu kastetmiştim. Gün batımı değil de gece olarak düşündüm ben. Bayanın üzerinde de pijama olunca. Kedi ile çöptekilere anlam veremedim. Muylaka bir anlamı vardır ama ne?

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Laptoplar obo yapıyor yanyana durunca. birde sandalyelere bakın sanki tobo var gibi:))

aysellll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

15 sini 16 bağlayan gece 16 17 bağlayan gece 17 18 ze bağlayan gece yeni aya giriyor dikkatli olalım arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Masanın ayagi yok :)))

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Duvardaki sol tablo akmasam güneş batımı soldaki tablo gündüz dip yapıyor gecelik li insanın altin da kedi var iki kulaklı sağdaki insanın yanındaki çöp kovası içinde kedi kulagi yapmışlar çöpte

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Peki duvardaki tabloya dikkat etinizmi

Piyasanın_acemisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Şaşırtıcı değil, zaten bu dergi sürekli mesaj veriyor. Bence %99 gelir. Solda bir resim var. Gece resmi. ABD ye göre gece. Henüz düşmemiş. Büyük üçgen gece oluşacak gibi. Zaten kadının üzerinde pijama ve laptopları kesişimi büyük üçgen gibi. Düşüş sağdaki çizimde gündüz oluşuyor. ABD de gündüzken.

@super_conqueror, sizin grafiği de teyit ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Bir yandanda grafiklerde sanki once iyi bir tepe yapacak gbi sonrasi dusus sanki son dusmeden onceki tepe bi oncekisinden daha tepede hani zirve denemesi olur mu once acaba gerci emtiyalara gore degerlendiriyoruz ama isin borsa tarafiysa zaten pandemi sonrasi oncekisinden yuksek sismis bir borsa vardi

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Degisik bakis acisi..
Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

aysellll ()

Sağ taraf ofis çalışmasını simgeliyor. Sol taraf da evden çalışmayı simgeliyor. Mikrofon wifi kişi işaretleri ise. Görüşmelerin internet üzerinden mikrofon ve ya görüntülü arama ile telekonferansla gerçekleştirilebileceğini simgeliyor. Dünyada çoğu görüş ofisin modasının geçtiğini evden çalışmanın daha faydalı ve daha tasarruflu olacağını düşünüyor. Kara kedi ne kadar uğursuzluk olarak aşılandıysa da kedi uğurdur uğurludur yani. Bilinenin aksine bereket getirir. Kedi dişil, sezgi gücü yüksek meraklı ve gözlemci bir hayvandır. Fakat kedinin üzerindeki motif neyi anlatmaya çalışıyor onu çözemedim. The economist sitesine girip eylül ayı dergisinin açıklamasını okudum. Firmaların titrediğini emlak piyasasının düşüş korkusuyla takip edildiğini belirtiyor. Tablodaki grafikte bunu işaret ediyor olabilir. Çöp kovasındaki kağıtları yakınlaştırıp baktığımda ise yüzdelik dilimler var. Fakat neyi işaret ediyor hiçbir fikrim yok.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Ya tabii bunu çok iyi analiz yapanlar var seyrettim ... bizden ancak bu kadar..

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Batıyor olsa dağa yakın olur gökyüzü kızıl ağırlıklı olurdu , pozitif olmak lazim

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İremm ()

Duvara monteliymiş :)

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

Yani EET doğu demek yani soldan doğar güneş Londra da bile lakin doğan güneş ve pijamalı kadın, sandalye altı kara kedi ve finansman kadın, bence finasman kadın pijamalı kadını yanlış yönlendirecek.. Kısa vadeli bir hareket gibi gördüm. Yanlış gördüysem hep beraber düzeltelim saygılar.

Emir_Babacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Rengi sarı değil de kırmızımsı..

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Ïste mesele o doğuyor mu batıyor mu güneş... rengi sanki batan güneş gibi..

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Batan borsanin ardından yukselen güneş altini temsil ediyor , (astrolojik güneş altıni temsil eder ).

Kerembey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Güneşin yeri batan güneş için doğru..

Emir_Babacan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

Birde şu var benim bölgemde güneş soldan doğar, sağdan batar..

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

O da olabilir, bana da gelen bilgilere göre bütün ülkeler ekonomisini düzeltemek için her şeye baş vuracakları. Dikkatli olmak lazım, ters köşe yapma ihtimali çok yükseldi..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum