Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:57:01
EUR 34.7748 04:57:01
USD 32.4684 04:57:01
ALTIN ONS $2337.9850 04:57:01

Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

Alixyz ()
Gümüş

Yorumlar (353)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

O şifre olursa, geri dönüşü muhteşem olur. beni küçük balık doyurmaz, büyük olaçak büyük

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Fincan ve kulp grafiği. Kulp fincan olmuyor.

Musti55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

oraya iner de kırarsa daha 3 sene anormal olay olmadıkça tl olarak 4.25 üstü hayal olur

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Şifre 20100

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

SELL STOP Giriş Noktası 24.10 Take Profit 22.20 Stop Loss 24.70 Kritik Seviyeler 22.20, 24.10, 25.20, 26.80
Alternatif Senaryo
Giriş Noktası 25.20 Take Profit 26.80 Stop Loss 24.70 Kritik Seviyeler 22.20, 24.10, 25.20, 26.80
Ytd :))

0BeğenmedimŞikayet

Musti55 ()

Neye yorumluyosun manasında. Soldaki kızın masasında kupanın kulpu ters suruyo o dikkatimi çekti!

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Noldu, derken? Ne olsun oturmuş bir oyuncak peluş ayı.

Musti55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Evetgerçekten komedi Selma iken engel onursal hoca olduğunu anlayınca özür rica buna bizim oralarda ye kürküm ye deniyor onursal hocam kaç gündür milletin size sorupta cevap alamadığı ve banamı sordunuz diyip salladığınız soruyu sormuş buyrun dinliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Tam bir komedi, ama nasıl gol du. budamı gol degil hocam

0BeğenmedimŞikayet

Musti55 ()

Evet silüet, noldu

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_yavaş ()

Hayır sağdaki kadının iki kolunun yeşil boşluğuna dikkat

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sağdaki kadının dizlerinin hizasında duvarda silüet mi

İbrahim_yavaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_yavaş ()

Görseldeki ayıyı gören varmı ben görüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sana anlatamadım ki . Sinirinden yazılanı okumuyorsun, diyorum ki , Eylül sonuna kadar 8 bekleyen bir ben miyim, diye soruyorsun , bende 7,15 7,6 beklediğimi yazıyorum, ama sen sattığını yazınca neden sattın , fikrini değiştiren şey nedir, bende ona göre bileyim, revize ederim rakamları . Ama sen neden sattın dediğim için :)

0BeğenmedimŞikayet

Tekin06 ()

Vatansever engeli kaldirmanizi istiyor

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Gittiğinizi duyunca üzülmüşt0m ama şimdi sevindim:D yokluğunuz belli oluyordu ne yalan

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selam hocam, özür dilerim seni tanıyamadım ya. en sevdiğim adamı insan engellermi, komedi ya

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bunların sağı solu belli olmaz. Ama demojratlar ile cumhuritetçiler elbet orta yılu bulacaklar. 1,5 ile 1,75 arası bir rakam kabul edilebilir. Bu sonra imzaya yollanacak. Patdiye vermeyecekler. Ama kararın çıkması bile emtiaları yükseltecektir. Benim tüm beklentim şu anda bu karardır. Tüm senaryom bunun üzerine yazıldı 1,5ay önce.

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

yani yarin teşvik paketi çikarabilirlermi?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben düşüşü düşünür birisi değilim, sıkıntı yapıyor karnımda.

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

Hocam gene mi düşecek anlamadım

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Geçen şu ekonomi dergisinde çıkan fotoğraf ile ilgili olarak bende yüzeysel kripto çözme yorumu yazdım, alt yorum olarak. 23 eylül saat 21 , öne çıkarttığım kripto idi. Yarın 23 eylül ve saat 21 de çift boynuzlu fomc üyesi konuşması var. Eğer ki bu kripto tutarsa onursallls sayfasındaki tüm takipçilerimi bu sayfama beklerim. Ytd

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slymn05 ()

Bu resim bence bu akşamı ve yarın gün içini anlatıyor.

Resime göre yorum:

Bu gece hafif yükselmesini bekliyorum yarın gün içi düşüşe devam edecegini yorumluyorum

Sadece kendi düşüncem ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mete34 ()

adamlar oyunu oynadı yine, göstere göstere herşey düştü kendi paraları hariç

0BeğenmedimŞikayet

Alixyz ()

Bunu bile bile lades olduk.. ufak zararla zararkes yapsaydim. Hep keskelerle geciyor bu emtiya isi

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Hoşgeldiniz sizi n yorumlarınızı çok özledik saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Hoş geldin kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Onur abim h. g sevindim seni gördüğüme.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hoşbulduk emmioğlu

Tarsuslu33333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Dezzeoğlu hos geldin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum