Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:09:05
EUR 34.7748 07:09:05
USD 32.4684 07:09:05
ALTIN ONS $2337.9850 07:09:05

Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

Alixyz ()
Gümüş

Yorumlar (353)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yükseliyor diye daha üstten alabilirsiniz , o zaman belki de 5,30 aşağısı görür bilinmez. Eğer üste giderse ilk direncine yaklaştığı zaman onun ağırlıklı ortalamasına bakıp alım yaparsınız.

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Kocaeli dostum çöp kutusunu ben 23 eylül olarak şifrelemişim. Gerçek kedi var zaten diye

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Hocam sabırla bekliyoruz alımda yapamadım elimde tl var nekadar bekletit diye elimde olan gümüş ile sabır ediuorum hakkımızda hayrılı olsun

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Kediyi ben söylemiştim çöpte diye :) ama bütün grafikler çöp mü olacak diye sormuştum sanki

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Akireb alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Duvardaki beyaz grafik şu anda gümüş ons grafiği oldu aynen. Şöyle 1yıllık grafiği açıp bakın gümüş onsun. Aynısı

Özden23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Bu ciddi düşüşlerde aklımda geçen ay paylaştığınız senaryo geliyor. direnc noktam da o yazı oluyor umarım gerçekleşir onur bey

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Mesele düşmesi değil aslında uzun süre bekletmesi altın olsa umursamam ama gümüşün sağı solu belli değil en iyisi bakmamak galiba

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Laptoplara baktığımızda da burada ki seviyede yatay seyrini koruyacak ozaman 5,4x..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olmuş bitmiş. Keşkeler insanı hasta eder. Hiç keşke demedim yatırımımda. Dün 5,73 maliyetli aldım 20bin TL. Şimdi keşke bekleseydim desem ne kazandıracak ki bana.

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Dönsün artık battık hiç hesaba bakamıyorum bile göz göre düşeceğini tahmin ettiğim halde satmadım ona yanarım

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

Umarız öyledir yoksa haşat olduk zarar zarar diye

0BeğenmedimŞikayet

BAŞKENT_EFESİ ()

İnsallaj hocam

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Günaydın öyle mi düşünüyorsunuz hayırlısı herkes için

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Arkadaşlar çok önemli bir detayı atlamışız. Sağ tarafta çöp kutusunda bulunan kağıttan kediye dikkatlice bakın. Gri kağıt yani düşüş grafiği bence 21,5 ons en fazla düşeceği yeri temsil ediyor, oradan sola dönüş yapmış, kedi kulağı alnının çizgisinin az aşağısında sola kıvrılmış ve yukarı gösteriyor. Bu seviyeler dönüş yeri bence. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

Helal olsun valla

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet5885 ()

Hatırlıyorum bu yorumu abi. Yaktı bu iki kadın başımızı ... :))) yeni foto ne olacak acep. Başımıza geleceğin tarihini çözersin en azından abii... ::))

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Şifrenin devamı ne abi. Bütün kediler çöpe girmiş :))

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Onursallls (7 gün önce) Cevap yaz
Dikkatimi çekmişti. Bende şifre çözmeye çalıştım. Ama ilk gördüğüm evden çalışma sistemi olmuştu. Fakat bir çok arkadaş kripto çözme yorumu yazdığı için bende birşeyler yazayım. Sol tarafta evde olan ve benim meşhur kedi grafiğini de kullanan bu dergi:) kedi ile Mart ayında ki düşüşü , gece gündüz eşitliği ve 23 eylül 2. Gece gündüz eşitliğini, sağ tarafta ki kadının işaret ettiğide saat 9 yönü yani 23 eylül, kadının çöp kovası gündüz gece eşitliği, 23 Eylül'de ne olacak ki?

https://yorum. altin.in/konu/22470270- the- economist- dergisinin- bu- haftaki- gors eliymis/4

Al işte 23 Eylül'de olacağı buymuş. Ne şifre çözmüşüm bende.

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

1 hafta önceki yorumum @_HERİ05_ dostum tıklayıp takip eden kazandı

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Bu pin kodunu unutama yaz, belki tutar

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Benim telin pin kodu bu dermişim :))

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vitamin4848 ()

yil sonu 8 dediler
hepimizi yediler

0BeğenmedimŞikayet

Hedefim_var ()

Insallah en kisa zamanda olur abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu günlerde fed ile görüş alışverişi oluyor.

Hedefim_var için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

ıhtimal var

A29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedefim_var ()

Benim şansıma dibin dibini qörür 6.80 kacirdim keske verseydim

Tutanak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A29 ()

6.40 çıkalımda en azından

Tutanak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedefim_var ()

Peki ne zaman abi bir bilqi yok dimi henüz

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

Bu ay 6 400 gele bilir ama yine düşüş yaşar ekim kasımda genelde geçen yıllara bakarsan düşüş yaşamış ama öyle çok derin düşüş olmamis

Hedefim_var için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum