Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 23:18:12
EUR 34.8531 23:18:12
USD 32.5308 23:18:12
ALTIN ONS $2322.7700 23:18:12

Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

Alixyz ()
Gümüş

Yorumlar (353)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

İki tane kadın görüyorum . ; )
Herşeyde bişey aramamak lazım. Düz bakmak gerekiyor bazen kafa rahatlığı açısından :):)))

0BeğenmedimŞikayet

Kızılelma05 ()

Bu fotorafta masanin ayagi yok ve hemen ustunde duran leptoplar birleserek bi tepe yapmis. ben bu resmin her yerinde tepe goruyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Baykuşu andırıyor

0BeğenmedimŞikayet

Mormo ()

Duvardaki fotoda bi grafik var düşüş olacak diyor ufak kırmızı nokta var maske takmadan konusuyor iki kişi acaba asi haberimi gelecek yine

0BeğenmedimŞikayet

TR€€X ()

çin restoranından alınan nudul paketi :)))

0BeğenmedimŞikayet

mehmet46k ()

Fotoğraftaki çöpte ne var onu anlayamadım

1BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Biraz yardımcı olmaya çalışayım
Soldaki kişinin üzerindeki resme dikkat edersek sadece iki tepe var düşüşü öngörememiş güneş tepenin üzerinde olaylara yakın bakmış ya da mevsim olarak sıcak mevsimlere işaret ediyor.
Sağdaki kişinin üzerindeki resimde düşüş var ve güneş yukarda daha açık olaylara geniş açıdan bakmış yada mevsimsel olarak soğuk bir mevsim
Soldaki resim düşünceli ama sağdaki resim gayet rahat ve ona ders yada uyarı verir niteliğinde
Soldaki resmin masasının üzerinde bir bardak var çayını kahvesini içmiş ve izlemiş kazanamamış ve koltuğu sade bir koltuk
Soldakinin ise kalemlik dolu ya kazanmış yada ya da çalışmış Koltuğu da gayet rahat
Burada genel resme bakınca benim senaryoma göre soldaki kişi sadece duyduğu haberlere göre hareket edip hiçbir araştırma yapmadan başarısız olan birisi önündeki çay bardağının bile kulpu ters tarafı gösteriyor çayını yada kahvesini o içmiş gibi görsek te asıl çayı ve kahveyi karşı sandalyede olan yudumlamış sandalyenin altında duran kedinin şaşkın ifadesi bence resmin son halinde sadece duyumlarla hareket edenin son halini gösteriyor
Ama sağdaki kişinin üzerindeki resim soldaki gibi sıradan bir resim değil bir çalışma eseri resmin altında klavye var resimdekinin kendisi çizmiş kalemliğinde kalemler var ve çöp kutusu çalışma kağıtları ile dolu çalışmış araştırmış ve başarmış.
Peki zirve ne zaman olacak kalemlikteki kalemlerin sayısı o zamanı işaret ediyor olabilir Biraz zor bir ihtimal çünkü kalemlerin sayısı net değil kalemler ikiye bölünmüş acaba mevsimsel olarak mı resmî beş on dakika inceledim sadece gördüklerim bunlar cenazemiz olduğu için fazla bakamadım ama kaydettim incelemeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Fed aylardır negatif veya sabitte bugün 0.25 artış bile emtia ya vurabilir abd euro karşısındaki kaybını telafi etmek isteyecektir ve faizi artıracaktır ve bu yönde de ileriye dönük konusma olacaktır diye düşünüyorum

karpir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Hayırlısı bakalim bekleyip görücez.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Bir haftadır öyle fiyatlıyorlar fed i demekki fed den hayır yok bize gümüsün düsmesine sebep olacak gibi

Suayb72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

O zaman abd açılışında illaki bir düşüş mu bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Çin iştahlı gibi bugün onlarda benim gibi abd açılana kadar gümüşün yolunu bulacağını düşünüyor heral

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Hee öncesinde çin 6.6 seviyelerinde bırakırsa avrupa açılışından sonra 6.7 yi daha erken görebiliriz eger öyle olursa düşüşte 6.7 yi bekler orda çıkış yaparım heralde

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

İşin aslı bugün abd açılışına kadar ne çıktı çıktı saat 15:45 gibi 6.7 üzerine gelir çıkarım diye umuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Boş ver şimdi onu var mi bir gümüş yorumun 1 aydır boş boş dikti ekran başına bizi bu ne diyosun bize olurunu nedir. Diyim ortamı yumusatayim. :)

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Sen de kusura bakma yazı dili konuşma dilinden sert pek anlasılmıyor hissiyat

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Bu saatte kaldiramadim kusura bakma.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Çözdüm çözdüm kafanı yorma espiri idi Arşimetten

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Alt yorumu okursan neyi buldugumu cozebilecegini dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

Neyi buldun suyun kaldırma kuvvetini mi Eureka eureka sözü geldi birden aklıma :)

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

Hic bir ipucunda 5 yok onu nasil buldun acaba

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suayb72 ()

062 buldum

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Acaba tam tersi olabilirmi ekranı işaret ediyo

Emre34Eli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Diğer yarımda herkesin kafası rahat edecek anlaşılan. :))

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kesinlik kazandırıyor cevap. Kendi sorusunun tasdiği oluyor. Yanlış mıyım?

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Diğer tişört boş

2BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Yani sorularna cevap yok(

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Soldaki sandelye de, rasyonun bıraktığı kırmızı uzun bir mum işareti gibi:) kadının pijamasındaki figürler tuhaf, insan, hopörlör, kamera gibi

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

"Yani" bilmiyorum

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Onları ay olarak düşündüm.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum