Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 14:08:37
EUR 34.9475 14:08:37
USD 32.5403 14:08:37
ALTIN ONS $2347.8700 14:08:37

Grafiği gönderen: antepli87

antepli87 ()
Gümüş

İyi geceler değerli dostlar.
Göründüğü üzere,
Günlük ve haftalıkta herşey olumlu gözüküyor.
Formasyona göre;
Kısa bir süre Yatay seyirle beraber,
Zaman zaman kanal dip seviyelerinden destek alıp ufak dalgalanmalar beklemekteyim.
Şuan için ciddi bir düşüş söz konusu değil.
3.90 Altın da kapanışlar beklemiyorum.
2-3 temmuzda kanaldaki tavan noktasına doğru hareket başlayabilir.
Formasyona göre ciddi bir yükseliş bu tarihlerde söz konusu bu rakam en yukarda daha önce söylediğim gibi 4.19 seviyeleri.
Düzeltme bekleyen arkadaşlar 4.19 u gördükten sonra beklentisine karşılık bulabilir.
Bana göre 4.19 seviyelerinden satılıp kanal dibinden tekrar alınabılır.
Daha sonra üçgen formasyonun yukarı yönlü kırılımını bekliyorum.
Bu gerçekleşirse esas yükseliş o zaman gelecek.
Bekleyip göreceğiz.
Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (346)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Sorun yok eski bir arkadas Allahin selamini verirdim alırdı sonra gaz ile calismaya başladı oyle gitti 5 kisi grup oldular cok gunah aldilar burda cok coktan yazimi sikayet etmistir onmli dgl

Ben 6.55 destegi takip edigim isime bakigim kim ne yapar kimi över beni bağlamaz

Felaket~Tellalı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Sana yıldızı vermişler neden verdikleri belli degil antepliyi baya kıskanmışsın yazık

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Hocam boswer sen 2013ten beri sitedekileri bilen biliyor senide bilen biliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

Bence çok ayıp ediyorsun burdaki amaç tam olarak ne anlamadım hanımları eşleri burda konuşmak gerçekten yakışık bi durum değil ve site yöneticisi bunu yapan arkadaşın kimseye zararı yok aksine faydası olan biri antepli87 terkederse bende terkederim net

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrn ()

Velev ki kendi hesabi olsunda kendini metetsin sonuca bakın onlarca kisi faydalandigini soyluyorken siteden dogru yorumlar yapip insanlara faydasi dokunan birini kaybetmeye deger mi

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Ben diyorum 2 nci uyeligi 2015 den belli cikar yaz admine ifsa etsin

Ben hic like oynamadim like para vermiyorlar ama siz cok benden beddua aldiniz

Disardan sikayet ederek hadi sagdan

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gümüş_yatırım ()

Öyle bile yapmış olsa bile Bu üslup yanlış siz adminseniz bu şekilde konuşmanız hoş degil

0BeğenmedimŞikayet

Efe_16 ()

O insanlar düştüğü zaman sevinir dostum
Kendisini bir şey zanneder. Eskiler bilir karakterini:)

Cesces için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

müzisgen ()

Noolmuş rici riç

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Bunu senmi diyorsun gerçekten ilginç?

0BeğenmedimŞikayet

lustrall ()

Gerçekten inanılmazsınız Antepli abime şuan en yardımcı olan kişiye bu sitede böyle bir üslupla yazıyorsunuz ya pes!

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Ters bir emtia sag solu belli olmaz

Kalenderpolat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent36 ()

Ben kendi adıma burdan çok faydalandım sabır tefekkür şükür devam inşallah

0BeğenmedimŞikayet

YeniGümüşÜyesi ()

Hocam zaten sizi gümüş sayfasının hepsi tanıyor. Sadece size edilen teşekkürün, duanın haddi hesabı yok. Yalnızca anlam veremedim neden böyle bir tavır takınıldığına.

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

yapsın hocam
çok başarılı
çok faydası oluyor çok insana
boşver
sen de çok iyisin
başkalarını ne yapıyor diye takip edip yorma kendini o kadar çalışma yapıyorsun strese girme

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Sayın Antepli lütfen yorumuma bakın niyetiniz ne olursa olsun siz seviliyorsunuz isterseniz kendiniz övün insan yaptığı işten gurur duymalı övmek bence kötü bir durum değil kibir olmayana dek işiniz düzgün bence konuyu kapatın sıkıntı olmasın diye düşünüyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Evet.. Tahmin edebiliyorum

GümüşSavar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cesces ()

Sende amma kıskanç çıktın insanlar seviyo guveniyo @antepli87 ye sana ne oluyo terbiyesizlik senin yaptığın

0BeğenmedimŞikayet

Kalenderpolat ()

Saat 16:13'te :"Burnuma pis kokular geliyor" demiştim. Hanımla pazara gittik dönüşte pis kokunun sebebi çıktı. Gümüşte ekranı boş bırakmaya gelmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Burada size çok ihtiyaç var antepliyi bende tebrik ediyorum satamadım ama nokta atışlarına hayranız

YeniGümüşÜyesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

6.55 ustu tutunsun yeter satanlar birazdan sayfadan ayrilicaklar ; )))

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Tabiki faydasi vardir ama ne gerek var kendini övmeye o zmn bu insan popüler olmaya oynuyor ben oyle anlarım diger uyelikten kendini ovmek like vermek ne demektir

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ağa22 ()

Bu açıklama pek doğru olmadı. site admini olarak hoş bir durum sergilemediniz ifşa

0BeğenmedimŞikayet

Onder3465 ()

Tebrikler üstad. Bu bu işte seni tek geçerim. Arkadaşlar Antepli arkasimiza destek olalım. Yıldızı parlasın. Sayesinde çok kişi ekmek yedi. Allah yolunu açık etsin. Antepli'ye Beğeni atmayı unutmayın

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ağbi 6.71 görürmü dersin stres oldum yine :((

0BeğenmedimŞikayet

Karakaya05 ()

Ne deseydi açılın ben anteplinin hanımı meltem en iyi antepli mi?

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Böyle birisi vardı yine @admin göndermişti. Tahminleri de iyiydi Allah için... Ama admin farklı hesaplrdan girişi yakalıyor hemen

Evren81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Çok gereksiz hareketler bence de.

dolarbagimlisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

@admin faydalı olabilecek arkadaşların önünü açmak kimseye zarar vermeyecektir diye düşünüyorum

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum