Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:13:59
EUR 34.7748 23:13:59
USD 32.4684 23:13:59
ALTIN ONS $2337.9850 23:13:59

Grafiği gönderen: antepli87

antepli87 ()
Gümüş

İyi geceler değerli dostlar.
Göründüğü üzere,
Günlük ve haftalıkta herşey olumlu gözüküyor.
Formasyona göre;
Kısa bir süre Yatay seyirle beraber,
Zaman zaman kanal dip seviyelerinden destek alıp ufak dalgalanmalar beklemekteyim.
Şuan için ciddi bir düşüş söz konusu değil.
3.90 Altın da kapanışlar beklemiyorum.
2-3 temmuzda kanaldaki tavan noktasına doğru hareket başlayabilir.
Formasyona göre ciddi bir yükseliş bu tarihlerde söz konusu bu rakam en yukarda daha önce söylediğim gibi 4.19 seviyeleri.
Düzeltme bekleyen arkadaşlar 4.19 u gördükten sonra beklentisine karşılık bulabilir.
Bana göre 4.19 seviyelerinden satılıp kanal dibinden tekrar alınabılır.
Daha sonra üçgen formasyonun yukarı yönlü kırılımını bekliyorum.
Bu gerçekleşirse esas yükseliş o zaman gelecek.
Bekleyip göreceğiz.
Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (346)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Cgr34 ()

Şaka gibi bu nickten de kendi kendini mi övüyormuş:)) Bu site böyle çok üye gördü, en zararlı üye tipi. İnşallah buradaki herkes kendi yatırımını kendi yapmayı öğrenir ve böyle kişilerden uzak durmayı. Teşekkürler @admin geç ama güzel bir uyarı

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Hocam sizi tebrik ediyoruz gercekten helal olsun

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AYAZ16 ()

:)) valla admin sizden korkulur

1BeğenmedimŞikayet

ikreah ()

Bir admin bu tür şeylerle uğraşmamalı sanırım. Üyeliklerin her türlü bilgisi gizli olmalı. Yanılıyor muyum?

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Başarıyı takdir etmek gerekir sayın admin burda çoğu kişiye faydası oldu Allah razı olsun ondan

26BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Sayın @admin hazır burdasınız birde ben grafik attım yetkisi isteyeceğim sizden amacim yıldızlı olmak degil sadecd grafik paylasabilmek.
Uygun görür iseniz site yönetimi olarak karar ve takdir sizin teşekkürler.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

14BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Benim hanımın üyeliği o bilen biliyor zaten.
Açıklamasınıda yaptım

37BeğenmedimŞikayet

admin ()

@antepli87 Meltem bey demek gerekir sanırım. Kendi kendini öven üyelikler ve kişilikler her zaman ilginç oluyorlar. Psikoloji de mutlaka karşılığı vardır. Psikolog varsa bilgilendirme rica ediyoruz.

Meltemmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Burda ne var anlayamadım admini etiket yapmamış

0BeğenmedimŞikayet

Miyadi ()

@Aynur1 çok teşekkür ederim. Şükür iyi gidiyoruz: )) Bayram sonrası bol bol şiir yazarız . Sana da keyif ve sağlık diliyorum.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi iyu gunler, ben gumuse yeni yatirim yapmaya basladimda gumusde duzeltme denilen rakamlar ve alim firsati denilecek rakamlar ortalama kac kurus düşüş için geçerli oluyor? Medela altinda 20 tl dusus bir duzeltme kabul edilebiliyor ama gumuşde bu miktar nedir yatirim tavsiye olmamakla birlikte açıklama yaparsaniz mutlu olurum ... :)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Düzeltme tahmini nereye kadar hocam. 5.34 gördü sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Kazancınız Daim olsun. Ben buralardan düzeltme bekliyorum. Sağlıklı ilerlemesi için kar realizasyonu şart. aksi taktirde Spek showu izlemeye devam ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Grafikleriniz sayesinde her gözümü açtiğimda yeni rekorlar göryörüm hocam :)
İyi ki varisiniz hepiniz.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hamdolsun Aynur hanım. Sizler nasılsınız. ( hedefleri izliorum keyifle :))

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam. Nesilsiniz. Kaç vakittir bilgi grafık Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz, emeğinize sağlık.

@Miyadi Sende iyi sındır. Umarım
Bayram öncesi ikinizde bol Satışlar dilerim.
. Bol bol kazanın inş. Hayırlı sabahlar olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bende acemiyim. Ziraat mobilden yatırım bölümü den Ziraat borsa hesabı açtım. Kullandıkça öğreniyorsunuz. Bir bilen olursa yanınızda daha iyi olur tabiki . Banada kardeşim gösterdi biraz . Zgold var mesela gram altını vergisiz alıp satabiliyorsunuz oradan. Sonra gmstr var gümüşü fon olarak alıp satabiliyorsunuz vs.

Ibrahim3459 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Rica ederim, saygılar sevgiler

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

İyi dilekleriniz için çok sağolun üstadım.
Elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışıyoruz.
iyi niyetle hareket eden başta siz ve istisnasız tüm üstadlara saygılar ve sevgiler.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Emeginize yüreginize saglik Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

sn. @antepli87 arkadaşım geldiğimiz yer itibari ile baktığımız da geçmiş paylaşım ve öngörünüzün isabetli ve yerinde olduğu görülmekte size ve benzer öngörü de bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, kendi adıma tebrik ediyorum, ellerinize sağlık. Bildiğiniz gibi dönem dönem bura da bir çok arkadaşımız yeni aramıza katılan, gümüş yatırımı düşünen arkadaşlarımıza takip etmek istediğiniz arkadaşlarımızın geçmiş paylaşımlarına bakarak karar verin diye tavsiye de bulunuyorlar, sizin çalışmanız buna bir örnek diye düşünüyorum. İyi hafta sonları, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ibrahim3459 ()

Ziraat borsa hakkında bilgi verebilirmisiniz nasıl işlem yapiliyor

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Forex değil. Ziraat borsa gmstr sadece alıp sattım.

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Dostlar forexi iyi bilmeyen kullanmasın lütfen. tehlikeli hele ki kaldıraç olayı aman dikkat

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Cümlemize iyi kazançlar üstadım . Sizlerden Kapmaya çalışıyorum

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

selam dostum
tur atmak icin en iyi firmasyondayiz

1 "W"
2 "N"
biz "W" firmasyonu ile tura devam

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Dostum bu formasyon bitmiş şimdi yeni flama bayrak var o ne olur asıl soru bu

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İki yonlu dusunenler bu isi ogrenmis olanlardir tebrik ederim duserse alirim cikarsa satarim her yone oynarim mantigi en ideali hayirli kazanclar dilerim

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Teşekkür ederim üstadım gümüşte var tl de hayırlısı

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

İşte kaldıraç olayı var ayrıca yıllık %0,47 pay alıyorlar bu da yanlışsam düzeltin binde 4,7yapıyor matematik unutmamışsam. Tanıdığım bu işte çok birikimli bazı arkadaşlar forexten şiddetle uzak durun diye tavsiyede bulunuyorlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum