Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 14:36:07
EUR 34.9244 14:36:07
USD 32.5228 14:36:07
ALTIN ONS $2346.4850 14:36:07

Grafiği gönderen: antepli87

antepli87 ()
Gümüş

İyi geceler değerli dostlar.
Göründüğü üzere,
Günlük ve haftalıkta herşey olumlu gözüküyor.
Formasyona göre;
Kısa bir süre Yatay seyirle beraber,
Zaman zaman kanal dip seviyelerinden destek alıp ufak dalgalanmalar beklemekteyim.
Şuan için ciddi bir düşüş söz konusu değil.
3.90 Altın da kapanışlar beklemiyorum.
2-3 temmuzda kanaldaki tavan noktasına doğru hareket başlayabilir.
Formasyona göre ciddi bir yükseliş bu tarihlerde söz konusu bu rakam en yukarda daha önce söylediğim gibi 4.19 seviyeleri.
Düzeltme bekleyen arkadaşlar 4.19 u gördükten sonra beklentisine karşılık bulabilir.
Bana göre 4.19 seviyelerinden satılıp kanal dibinden tekrar alınabılır.
Daha sonra üçgen formasyonun yukarı yönlü kırılımını bekliyorum.
Bu gerçekleşirse esas yükseliş o zaman gelecek.
Bekleyip göreceğiz.
Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (346)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Çok doğru bir soru.

Amet06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcalkin ()

Yönetici haklı hiç boşa suçlamayın ve boş yapmayın primci insanlar için.

Var_mısın_yoksun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yazkeyfi ()

Uyarı sistemini devreye koyabilirsiniz bu gibi durumlarda. baktınız devam ediyor o zaman açıklama yapar üyeliği iptal edersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Amet06 ()

En yakın yorumu 1 ay önce. Neden ozaman değilde şimdi.

admin için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Filemenko ()

Admin bunu kendisine baska şekilde iletebilirdiniz kendisine, gelip burada mehtap bey mi demeliyim diye yaklaşımıniz hiç hoş olmadı bence.

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Kesinlikle

Var_mısın_yoksun için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Filemenko ()

Admin bunu kendisine baska şekilde iletebilirdiniz kendisine, gelip burada mehtap bey mi demeliyim diye yaklaşımıniz hiç hoş olmadı bence.

2BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

O zaman ilk tespit ettiğinizde yazacak ya da iptal edecektiniz hesabı size şakasına takıldığı zaman egonuza yenilip yapmayacaktınız bunu çok üzdünüz bizi çook

1BeğenmedimŞikayet

Riskliyaşam ()

Doğru bilgiyi yanlış açıklama ile yapmanız, talihsizlik diyelim. Kötü algı oluşmasına neden oldu.

36BeğenmedimŞikayet

admin ()

Arkadaşlar tepkileri anlıyoruz ancak yalan söyleyen ve biz yalan olduğunu bildiğimiz halde bunu devam ettiren hiç kimseye taviz vermeyiz. İlgili üye hesabın kendisinin olmadığını söylüyor ama inceliyoruz bir çok bilgi aynı ve 7 gün 24 saat aynı ip'den yazıp aynı anda değil sırayla yorum yazmaları iki üyeliğinde tek elden yönetildiğini ispatlıyor. Hatta çoğu zaman peşpeşe aynı telefondan gönderiler de mevcut buna rağmen bizi ve sizleri bu şekilde kandırmaya çalışmasını biz kabul etmeyiz.

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_demir ()

övgüye ihtiyacı yokki anteplininin neden böyle birşey yapsinki onun gibi tecrübesinden faydalandığımız kaç kişi varki oda giderse burada olmanın bir anlamı yokki

1BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

Sayın admin ben de branşım psikiyatri olmasada yıllarca dersini almış bir histoloji dru olarak sizi temin ederim bu @AntepLi arkadaşın böyle bir şeye asla ihtiyacı yok , yorumlarının çok isabetli olması yanısıra o kadar seviyeli ve düzgün bir beyefendi ki , çok fazla seveni ve dua edeni var, hatta ben uzun süredir takip ettiğim halde bizzat kendisi ve @Ennsar beye ulaşabilmek için üye oldum.

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Mesajim geldimi hocam bi yanlis anlaşılma oldu sanirim

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelaydn ()

Hadisede kimse kalmadı bu gidisle

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

Ne yaptıysa admin yaptı :( burası onun evi bizde misafiriz ama misafire böyle davranılmaz yazık hiç bir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olan birini bu şekilde rencide etmesi hiç hoş olmadı

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Burasi boyle murat ta iyi bilir en iyisi az gelmek selam vermek zaten sayfadan al sat yspmiyorsun ki yap calismani uygunsa al uygunsa sat

Zaten buraya aldim diyorsun bi dert saticam bu kisi bikiyor diyip satiliyor snra cikiyor hocam sagol diyen kisi basliyor hakarete b3n senden etkilendim sattim

Yan uyelik acilip hakaret ediliyor burda cok kisi calisiyor bide burda laf mi yesin gelip tabi gider herkes

Murat hedeg verince istiyor ki site oglene gelsin olmuyor buyur satasma basliyor muratta sinirli dayanamiyor

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Abi sen sattınmı

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ya nasil insansiniz antepliye de bunu yaptınız ya

0BeğenmedimŞikayet

Bakip_cikacam ()

Admin biz Antepliyi istiyoruz niçin bu sekilde insanlar küstürülüyor :/

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

tşk ederim ben ikisini de beğeniyorum takdir ediyorum iyi bir üye 2. bir üyelik açıp kendine like atıyorsa da benim için sakıncası yok yapsın o hoca da çok yardim ediyor çok başarılı

yyemliha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nesli1995 ()

Abii nereye gittin yaa :( lütfen geri dön biz napicaz şimdi hemşo

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Bizde onu konuşuyoruz murat ile herkesi harcıyor lar

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Burda belli ediyor kendini hocam eleştirdiği kişi burda birçok kişiye yardımı dokunuyor o yüzden eleştirdiği kişi sadece kendisi değil takipçilerinede kazandırıyor farkı o
Sizi iyi niyetli görüp cevap yazdım bereketli kazançlarınız olsun

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Aleyküm selam hocam saygilar murat arkadaşıma

-1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Ben yaptım

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

@Asiaraz aleyküm selam hocam sizde selam söyleyin bu arada iyim tskler arada geliyorum kimse kalmadi ki sitede

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Selam vermek sünnet almak farz dır dostum

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Ben seni niye kastettiğim hocam hic aklima bil gelmedi

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum