Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 23:37:51
EUR 34.9675 23:37:51
USD 32.5044 23:37:51
ALTIN ONS $2332.2300 23:37:51

Grafiği gönderen: antepli87

antepli87 ()
Gümüş

İyi geceler değerli dostlar.
Göründüğü üzere,
Günlük ve haftalıkta herşey olumlu gözüküyor.
Formasyona göre;
Kısa bir süre Yatay seyirle beraber,
Zaman zaman kanal dip seviyelerinden destek alıp ufak dalgalanmalar beklemekteyim.
Şuan için ciddi bir düşüş söz konusu değil.
3.90 Altın da kapanışlar beklemiyorum.
2-3 temmuzda kanaldaki tavan noktasına doğru hareket başlayabilir.
Formasyona göre ciddi bir yükseliş bu tarihlerde söz konusu bu rakam en yukarda daha önce söylediğim gibi 4.19 seviyeleri.
Düzeltme bekleyen arkadaşlar 4.19 u gördükten sonra beklentisine karşılık bulabilir.
Bana göre 4.19 seviyelerinden satılıp kanal dibinden tekrar alınabılır.
Daha sonra üçgen formasyonun yukarı yönlü kırılımını bekliyorum.
Bu gerçekleşirse esas yükseliş o zaman gelecek.
Bekleyip göreceğiz.
Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (346)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yok hocam hic aklima bile gelmedin vallahi seni kastetmedim etmemde

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

richie de iyidir hakkını yemeyelim iyi tahmin eder yardım eder kendi de kazanır

yyemliha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Sizi engelliycem by

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eliiff ()

Ben de katılıyorum size. Bilgi ve emeğe saygı lütfen. Allah razı olsun antepi87 den

YeniGümüşÜyesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nurcin07 ()

üyelik tarihime bakabilirsiniz sanırım 8 gün oldu bir kaç kez teşekkür ve dualarım çokk oldu kendisine.. kendimce alım yapmıştım 1 saat içerisinde 1 aylık emekli maaşım gitmişti :( antepli beyin yazılarını gördüm ve sakin kaldım ve kendisini takibe aldım bu gün tersten kurtuldum sayesinde elbetteki dualarım sonsuz kendisine... burdaki birrr çokk yorumcu çok kıymetli onlarıda takip ediyorum fakat grafik ve bazı terimleri anlamadığım için antepli beyin halk tipi yorumları bana daha yakın... şimdi baktım kendisi çıkmış üyelikten :( :( :(

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Hocam bunlara cevap yazmaya da değmez ama iyi yazdınız..

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Admin her daim sayfaa merak etmeyin ablacım birazdan uayrilarimiz gelicektir saygilar

0BeğenmedimŞikayet

ieg ()

Yorumlarınızı birçok kişi gibi takip ediyordum. Sitenin nasıl çalıştığını tam bilmiyorum ama adminin abartılı mesajına cevap olarak buradan ayrılmak yerine kalmalısınız. İstemeyen sizi takip etmesin.

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Sen ilk önce hitap şeklini değiştir bende sana bacım diyeyim ki yakışırda, yan hesabı öylemi admin klavyenin ucunda mesaj at ilgilensin seninle seni iyi tanırım kıskançlık damarların çatlamış
Hadi öte tarafta yaz

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Azizim Selamlar. Gitmeniz çok insanı üzecek. Bir insanın parasına makamına ibadetine değil aklının doğruluğuna bakılır. Sizde tespit ve öngörülerinizle birçok insana faydalı oldunuz. Burda olmalısınız. Selam ve hürmetlerimle

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Rich bana laf etmeye çalışma bu tuzaklara düşecek biri değilim
Denginle uğraş ;)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Merak etmeyin yakında hemen geldiğini fark edeceksiniz.. En fazla üç gün veriyorum. Bir de siz de artık kendinize güvenin ve kâr alınca çıkmayı unutmayın.
Sonuçta @admin aslında bizim için bu uygulamayı yapıyor. Düşünsenize birisi inecek dese aynı kişi başka hesap açıkt çıkacak dese...
Teşekkür ederim Admin... Ben dürüstlüğü severim. Zaten başarılı olunca begeni tuşu ve daha ne lazım..

Cmilla için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Kimi takibe almisim ben kimseyi takip etmem ki sen konuya vakif degilsin ablacim admin ifsaladi bitti ben o kisinin tek cümlesi ile 100 gram gumus

He sen yan hesabi isen bilemem

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Dost murat incinin selamı var sana

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Tekol abi abicim kizma başım sıkışmadı hocalarima hakaret ettiler tepki gosterdim 4 ay gelmedim yine arada geliyorum selam veriyorum

Sen selamimi alma hadi abicim hadi canim abicim Allah var yukarda cok hakaret ettiniz kimseye kalmaz bunlar doner dolasir tak s2ni bulur

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiaraz ()

Merhaba
Uzun sure sanirim yoktun. Nasilsin? Ara ara bakiyorum. Sana dost ataturkcu muratin selamini getirdim

0BeğenmedimŞikayet

Fktz ()

Böyle bir sitenin admininin bu seviyede bir cevap vermesi çok ilginç. Tabi psikologlar daha iyi bilir ben karışmıyım işlerine..

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Insallah , izlemedeyim

0BeğenmedimŞikayet

Cmilla ()

Kaaybeden biz olduk amma... gayet güzel biögi veriyordu.. olsun herkesin bir olumsuz tarafi var kimse dort dörtlük degil.. onun bu siteye cok faydasi vardi

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANTALYALIBELENKUY ()

Tuhaf indanlar var

5BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

20.00 kapanisi gorelim hocam

28.18 ustu guzel olur geri 6.71 dgru gideriz kismetse

acemii06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Ne oldu bi kıskançlık hissettim daha düne kadar gümüşte terste kalıyordun şimdi 3 5 hesabını bile takibe almışsın nerden ne yakalrım hesabı yapmışsın şimdide atıp tutmaya mı başladın ayıp yaptığı ız gerçekten hoş değil

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Peki 6.55 desteği geldi mi,6.7 den sonra satış olacak gibi yine

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Admin gerekeni yapmış :)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Ben niye kiskanigim merhabam bile yok yazisini bugun denk geldim okudum

Baska nick alip bayan isminde kendini övüyorsa benim suçum ne

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

~Thegodfather~ ()

benim kendimi övmeye ihtiyacın yok demen neyi gösteriyor peki :)

2BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Neyapalım şuan sizi alkışlayalımmı özelden neden konuşulmuyorda ulu orta yazılıyor bunlar adam burda herkese yardımcı oluyor vede faydalı yağtığın hiç hoş değil

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Siz gibi insanlar çekemeyen insanalar

Yusuf_kenan0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Ama bu bir hesaplama ile yapılmış yoksa.. Zaten başarılı yorumları olan insan. Niye böyle yazmaya iht duyar ki.. Daha önceden de kac kişi böyle kendilerine mesj yazıp durdular. Zaten bilen biliyor yorumlarını... Sayfada piyasa dışında bu konu konuşulmasın bence.. @admin ortaya çıkarınca da ben gidiyorum gitme .. dur arkanda sözünün.. o zaman ..

Mrn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_kenan0001 ()

Yerinde bir karar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum