Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 13:41:05
EUR 34.8169 13:41:05
USD 32.5995 13:41:05
ALTIN ONS $2380.6950 13:41:05

Grafiği gönderen: antepli87

antepli87 ()
Gümüş

İyi geceler değerli dostlar.
Göründüğü üzere,
Günlük ve haftalıkta herşey olumlu gözüküyor.
Formasyona göre;
Kısa bir süre Yatay seyirle beraber,
Zaman zaman kanal dip seviyelerinden destek alıp ufak dalgalanmalar beklemekteyim.
Şuan için ciddi bir düşüş söz konusu değil.
3.90 Altın da kapanışlar beklemiyorum.
2-3 temmuzda kanaldaki tavan noktasına doğru hareket başlayabilir.
Formasyona göre ciddi bir yükseliş bu tarihlerde söz konusu bu rakam en yukarda daha önce söylediğim gibi 4.19 seviyeleri.
Düzeltme bekleyen arkadaşlar 4.19 u gördükten sonra beklentisine karşılık bulabilir.
Bana göre 4.19 seviyelerinden satılıp kanal dibinden tekrar alınabılır.
Daha sonra üçgen formasyonun yukarı yönlü kırılımını bekliyorum.
Bu gerçekleşirse esas yükseliş o zaman gelecek.
Bekleyip göreceğiz.
Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (346)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

Antepli gitmesin çok faydasını gördü site

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Üstadım 20.00 kapanışına az kaldı 28.18 üstü gelmiyor düşme ihtimali varmı? napsak şimdi

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

malesef istifa etmiş üzüldüm çok

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benfatih20 ()

Bu dediğin olayı yasanmış bir örnekle anlatmak istiyorum. İstanbul'da fatih adliyesinde bilişim suçlarında davam vardı. Aynı ıp ve telden de giriş yapılsa bile kişilerin sıra ile girme ihtimali vardır. sebep olarakta tek launcher diyebilir. Genel geçer bir kural değildir söylediğiniz. Sırayla hanımı ile kendisinin yazma sansı var ve yazabiliyor da. Sadece o kişinin hukuki boyutta size dava açması durumunda kayıtlarda bu sekilde gececeğini bilmenizi soylemek isterim. Bu tecrübe ile sabittir. Ben sitelerin acıklarından faydalanarak giriş yapmak ile suçlandım. ve sonuc itibari ile aranızdayım. çünkü bugun olan şey imkansız değildir. aynı telden ıp den tarayıcıdan girebilirler bu arada antepli arkadası sahsen tanımam. sadece buradan bir iki konuşmuş olabiliriz. realitede bir hısımlıgımda yoktur.

admin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Geldedingeldik ()

Senın hanımın hesabıydı da senın hanım neden sana tesekkur edip sizin sayenzde cok güzel paralar kazandım gitmeyn bıyere gıbisinden msj yazıyor?

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Geçmiş olsun dostum yeni yorumlarda gördüm en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Çok geç istifa etti

0BeğenmedimŞikayet

66da66 ()

Al diyemedi daha neyin peşindesin

0BeğenmedimŞikayet

nurcin07 ()

aynen katılıyorum size arkadaşım size garip gelebilir ama para kaybettiğimde bu kadar üzülmemiştim yaaa

coe57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Güzel:)) like

Guven6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

tesbihefendi ()

Onu bunu bilmem @admin bey. @antepli27 ciddi anlamda faydası olan bir kardeşimiz ve bütün like larımı ona verdim. Yanlıştan dönelim üyelerin istirhamıdır.

1BeğenmedimŞikayet

Guven6161 ()

@admin bu mesajın onun değil de sizin bizi kandırmaya çalıştığınızı tescilliyor madem öyle bişey vardı üyelikten istifa etmeden aynı kişi olduğunu aynı IP ile giriş yaptığını sizin de bu olayın farkında olduğunuzu neden kendisine değil de tepkilerden sonra bize yazma gereği duydunuz
Birde unutmadan sizin favoriniz kimdi Anteplinin gitmesiyle kimin önünü açmış oldunuz burada yorum yapan kişilerden sizden birileri olmadığını nerden bilebiliriz

Üye bize "eşimin hesabı" dedikten sonra biz bu ihtimali detaylı olarak değerlendirmek için ip aralıklarını, yorum zamanlarını detaylı olarak analiz ederek bilgi paylaştık. Konuya hakim olmadan iftira atmamanız gerektiğini hatırlatırız.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_demir ()

açıklama yapmış daha ne yapsun

0BeğenmedimŞikayet

nurcin07 ()

tamam dayanaklarınız var şimdi öğrenmek istediğime geleyim buncaaa takip edeni var antepli beyinnn hepsi memnun teşekkür ve dua ediyor ben nesi oluyorum kuzenimi :) oğlumada takip etmesini söylemiştim o neyi oluyor :) denklemi çözemedim

0BeğenmedimŞikayet

coe57 ()

Tahminleri çok tutarlıydı. Herkes ona övgü yazıyor zaten neden ekstra hesaptan övgüye ihtyaç duysunki? Uzun süredir takip ediyorum nokta atışı tahminler yapıp birçok kişinin duasını alıyor. Hata ettiniz bence. birçok üye ve üye olmadan anteli87'nin yorumlarını takip eden 10'larca kişi sizin hakkınızdda olumsuz şeyler düşünüyor şuan. Bence özür dilemelisiniz. 10'larca insanın 3-5 kuruş kar şansını elinden aldınız doğruluğu beli olmayan bir ip tespiti uğruna. Aynı evde tabletler bilgsayarlar ortak kullanılabilir normaldir.

0BeğenmedimŞikayet

slymn41 ()

Nihayetinde alım satım için adam net bilgi vermiyor mu kardeşim. Bize bu lazım değil mi? Yok ip yok aynı tlf gönderi. Bunlar hikaye arkadaşım siz faydalı adamları hep kaçırdınız. Biz kimsenin yorumuna bakmıyoruz adamın faydasına bakıyoruz neticede.

0BeğenmedimŞikayet

Gumuscu010101 ()

Bence bu Ip takipleri yapmak yerine admin burada onca acemi yatırımcıya yanlış bilgi veren insanları takip edip ifsalasan sayfaya daha çok yararin dokunur

1BeğenmedimŞikayet

NEP ()

Helal be Admin dök böyle foyaları ortaya çift hesaptan takılanları

0BeğenmedimŞikayet

Tellidivane ()

Ayıp yaa yaptığınız. meyve veren ağacı taşlarlar zaten

0BeğenmedimŞikayet

ozcan81 ()

Arkadaşın bi zararı yok geri dönsün bencede

1BeğenmedimŞikayet

mstfgts ()

Kandirlilmak hoş değil elbette ama sitenin genelinde yazılan mesajlara bakın insanlara zarar ettirmemiş birilerine satın alın dememiş kendi düşüncelerini ortaya koymuş. Yanı sonuçta geçen haftalarda birçok kişi panikle satmaya kalktığında insanları güzel bir dille zarardan korumuş. Bunları göz önünde tutup sizlerin yönetici olarak kişiye özelden ulaşıp ikinci hesabını banlayabilirdiniz. Herkese açık bir şekilde sanki insanları manipüle eden birisini bulmuş gibi tarz olarakta hoş olmayan bir şekilde rencide etmeniz size yakışmadı.

1BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Hanımı kendisine niye böyle bir mesaj atar ki sayende çok kazanıyoruz sakın gitmeyin falan :) değişik işler

1BeğenmedimŞikayet

YeniGümüşÜyesi ()

Admin Bey, diğer açılan hesaptan insanları yanıltan, yatırım tavsiyesi olarak görebileceğiniz herhangi bir yorum ile karşılaştınız mı ? Benim gibi çoğu üyeniz kimseye bir zararı olmadığını düşünüyor. Üyelerinizce bu kadar sevilen bir üyenizi rencide ederek üyeliği bırakmaya zorladığınızı düşünüyorum şahsımca. Farklı bir alternatif deneyerek uyarı mahiyetinde kendisi ile görüşmeniz daha uygun olmaz mıydı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Doğu0606 ()

Sayın admin soyle olamaz mi esi gec saatlere kadar bu sitede ne isi var diye kendi esine zarf atamaz mi kadin profiliyle sanirim anladiniz. Bayanlar bunu yapar yapmaz degil. Esi de kendine gore hakli

2BeğenmedimŞikayet

morakka ()

@admin bey madem "biz yalan olduğunu bildigimiz halde ve bunu devam ettiren "diyorsunuz neden sizi ozre davet edince bunu açıkladıniz? Egoya dokunmuyorsa sorun yok yani !

0BeğenmedimŞikayet

Seagezmis ()

Alkışlıyorum admin tebrikler böyleleri yeni olan arkadaşları çok rahatlıkla yanlış yönlendirir sabah ki yorumların resimlerini aldım akşam başka

0BeğenmedimŞikayet

İNSAN1984 ()

İşte bundan bahsediyorum abi aylardır ben hocayim ben ermişim ayakları yapanların tamamı fiyasko işin kötü tarafı etrafında mürit de topluyorlar nasıl bir ruh haliyle bunları yapıyorlar inanılır gibi değil Dabi yeni gelen Acemi arkadaşlarimizi tenzih ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

İnsanları toplum içinde rencide etmek ne zaman haklı bir davranış oldu bu şekilde düşünmenize üzüldüm açıkçası

Rcalkin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Aynı şeyi düşünmüşüz tamda tahminini tutturduğu anda ve eski mesele ile ilginç

Urfa_lı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum