Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 00:29:39
EUR 35.0287 00:29:39
USD 32.1729 00:29:39
ALTIN ONS $2386.5000 00:29:39

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş 3,8440 yatay bant alt desteğini test ediyor.
En son 4,035-4,074 aralığında parça satış önermiştim.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

İnşallah bu sefer sincap yere düşer hocam tepeden dala takıldi indi ayağı kayarda düşer temennisindeyim:)

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam merhaba hayırlı geceler nasılsınız siz beni uzun zamandır tanıyorsunuz sizden bir ricam var şu an teldeyim ne almalıyım ne önerirsiniz mesuliyet benimdir biliyorsunuz dönerseniz alsam terse kalsan bile şikayetim olmaz rica ediyorum bana yardımcı olmanızı

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Bu kez yanilmanizi çok. istiyorum hocam valla grafiklerinize bakıyorum ve bu kez yanılın istiyorum bencilce:)

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Aklımda 2 rakam var ancak onları şimdi yazmak istemiyorum, şu kadarını söyleyeyim şayet 335 ler gelirse ilerisi için iyi bir alım yeri olur diye düşünüyorum.

felek99 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kapanışı ve yarını bir görmek lazım düşüş devam edebilir diye düşünüyorum.

yecengiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

Tarbaz hocam full tldeyim gümüş alımı onerimisiniz yada nereden alayım uzun vade 1/5 gibi düşünüyorum?

0BeğenmedimŞikayet

felek99 ()

Bir soru soracağım. Gram altın için sizce en dip nokta kaç olur? Var mı bir öngörünüz. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bu herkesin risk alma durumuna göre değişir.
Ancak, 368 den almışsam 366 dan tekrar alım yapmam gelirse 356 dan alırdım.
Risk almayı seven biride olsa 356 aşağısı için en azından 1/3 TL bulundurmak iyi olur düşüncesindeyim.

afercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afercan ()

@tarbaz5101 bey, elimizde bir miktar TL olduğunu düşünelim. Yüzde kaçı ile 368'den, kaçı ile 366'dan, yüzde kaçı ile 356'dan alım yapardınız. Bu bilgiyi alım örneği olarak tecrübesi az olan takipçilerinize verebilir misiniz? Saygılar sunarım.

0BeğenmedimŞikayet

Gadey ()

Ustam 381.5den gramda tersteyim buralardan parite onerirmisiniz gerci vergiside var

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam peki sizce nereye kadar düşer burdan tepki alırmı?

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Öncelikle kanal desteği altında günlük kapanış görmek lazım, bugün için 365,70 destek.
Kanal desteği kırılırsa o zaman bakılır, kanal desteği altında 356,24 geniş bant alt desteği önemli.

altincim58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altincim58 ()

Hocam birde dolarda derin bir düşüş gelir mi 3 ay içinde 6,30 görürsek altın 340 civarı olmaz mı ?

0BeğenmedimŞikayet

altincim58 ()

Hocam Hayırlı akşamlar Altın için 396 da iken size bir soru sormuştum 340 Ne zaman gelecek,

Dolarda daha derin düşüş olursa 2 ay ya da 3 ay sonra altını 340 larda görebilir miyiz ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum