Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 14:21:00
EUR 34.6498 14:21:00
USD 32.2640 14:21:00
ALTIN ONS $2341.6550 14:21:00

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş 3,8440 yatay bant alt desteğini test ediyor.
En son 4,035-4,074 aralığında parça satış önermiştim.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Gbp try hedefi ne hocam bi grafik yorum alsak

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş için yazmıştım ama , gram içinde durum aynı.

deligiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

selamlar hocam bu yorumunuz gümüş için mi altın için de geçerli mi acaba?

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ne yapayım inanman için kuyumcu tabalasının resminimi atayım. Burda böyle, Pazartesi 4-5 kuyumcuda 623 alış, 625 satıştı , 1 taneside 623 alıp 624 satıyordu.

Körükçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Körükçü_ ()

1 2 tl mı 20 30 tl mi kuyumcu 1 2 tl ye iş yapmaz yanlışın var kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

PorsukReis ()

hocam yani fiziki almak daha uygun oluyor değil mi? bankanın verdiği vergili halden?

0BeğenmedimŞikayet

tolisko ()

hocam keşke geri gelse ama 335lerin geri gelmesi için dolar 75 kuruş yada ons'nin 175 dolar geri gelmesi demektir. bence bu şartlarda zor olduğunu düşünüyorum. hergün bir olay oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kayarda ()

Üstad gelebilecek gözü ile bakıyor

srcn59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Gerçekten iyiymiş bulunduğum yerde bu makaslar olsa direk fiziki alacam. bankalar iyice abarttı. kuyumcularda bankalardan aşağı kalır yanı yok.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Tmm hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Pariteler yükselsede Euro ve Sterlin yükselmeyebilir manasında, bir anlamda doların performansına bağlı.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam çok özür dilerim ben çok fazla bu terimleri anlayamadığım için bu yorumdan şunu algıladım bütün işte dolar sterlin diyorum pariteleri yükselse de yükselmeye bilir gibi anladım Lütfen yanlış anlamayın

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Niğde- Bor

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Tarbaz hocam iyi geceler. neresi sizin orası 1-2 lira makasla çeyrek altın alınıp satılıyor. Ankaradayım 15 lira makas çeyrek altında kuyumcularda.

0BeğenmedimŞikayet

srcn59 ()

Oralar gelmez

Kayarda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayarda ()

Gelir mi hocam 335 ler. Gelirse ne zaman

0BeğenmedimŞikayet

mustafamd ()

İyi geceler, tarbaz5101, bu platformda Niğde'den piyasa konusunda bilinçli bir hemşerimi görmekten mutlu oldum.

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Yeni bir yönetmelik yayınlanmadıkça devam eder.
Bizim burda 1-2 TL farkla çeyrek altın alıp- satıyor kuyumcular, bulunduğunuz yerde de uygunsa , uygun desteklerde alım düşünülebilir.

axalas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Valla hicbir seye imkansiz demiyorum artik gelebilir ama iste ekran kapatiriz nolcak:)

Zemheri_yeli için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Sabahları bizim köy soğuk olur, özellikle dere kenarı.
Sincap şaşarda erken saatlerde yuvasından çıkarsa soğuktan iyi tutunamayıp düşebilir. YTD :)

yecengiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Panik yok 335 ler geriyor asla çıkmam valla 300 bile. deseler de neyse yunus gelse sakinlesirim de oda uyudu kesin:)

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

O rakamı rüyanda bile görmezsin sakin ol tansiyona dikkat et şakaya gelmez :) cumaya farklı rakamları konuşacaz no panik özlem

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Var da yunus ta dolar da böyle bisey beklemez di kapanış rakamı ya güvendiğim son 15 dakika gerildimm 335 leri gördükçe tansiyon diyesim var :)

0BeğenmedimŞikayet

axalas ()

Sayın Tarbaz
Bu vergi meselesi sizce artık kalıcımıdır?
Bu vergi ve makas varken hangisine yönelmeliyiz?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben şu an bekleme taraftarıyım, kapanışları ve yarını bir görelim.
Geçenlerde Euro ve Sterlin önermiştim paritelerinde yükseliş beklentimden dolayı.
Eurusd 1,078 lerde alım önermiştim , bugün 1,12 gördü , 1,1460 beklentimi geçenlerde paylaşmıştım.
GBp de 8,35 lerde alım önermiştim ve 8,21 e kadar sarkabileceğini , paritenin 1,19 lara kadar sarkabileceğini paylaşmıştım, 1,20 lerden döndü, gbpusd dede 1,32 beklentimi daha önce paylaşmıştım.
Paritelerin yükselmesi her zaman ürünün yükseleceği anlamına gelmez.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Özlem hanım ben hep sincabı düşünüyorum hiç şüphe duymadım inan zarar baya var ama çok rahatım o sincap illa gelecek işin içinde yunus hocam var değil mi

0BeğenmedimŞikayet

felek99 ()

Üstad seni çok uzun zamandır takip ediyorum. Dr house gibi adamsın. Benimde yakın bir öngörüm vardı ama söylemeye korkuyordum linç edlmekten. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

mustafamd ()

Niğde'den iyi geceler, Darboğaz'dansın sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Valla tarbaz hocamin grafiklere baktıkça yay gibi geriliyorum o sincap aklımda hâlâ:))

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

@my_life sesli güldüm :) Bi kez yanılmadan bişe olmaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum