Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 00:15:45
EUR 34.7422 00:15:45
USD 32.5544 00:15:45
ALTIN ONS $2379.3600 00:15:45

Grafiği gönderen: Sekoferit

⭐⭐Sekoferit ()
Platin

Platin güncel grafiğidir arkadaşlar kapanış 829 ons olarak yaptı günlüklerde rsi tepesinden düzeltmeye başladı takip ettiğim noktalar 814-807-801-790 onstur burlarda düzeltmeyi bitirebilir ayriyetten fibonacci destekleride grafikte belirttim şayet 775 ons Altın a inerse yükselen trend bozulur H:4 lüklerde macd bize düşüş teyit vermektedir 801 ons 0.618 desteğine kadar sarkmasını bekliyorum burası trend için karar yeri olacakır alım satım tavsiyesi değildir bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır bol kazançlar dilerim ytd.sayg.

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Haklısın dost :)En güzeli araştırmak bilgi sahibi olmak aslinda pazara gidip sebze meyve alırken bile bakıyorsun hangisi uygun hangisi güzel ama yatırım yaparken paldur küldür ürün alınıyor maalesef :) Saygılar dost Hayırlı Bayramlar

Şifer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Hocam o rakamlar üç vakte kadar gelir değilmi :)
Gelmesi muhtemel rakamların yanına günü saati dakikası olan bir grafik istiyorlarsa, geçmiş tarihli grafiklere baksınlar:))
Şimdiden bayramınız mübarek olsun.
Grafiğinmi var derdin var:))

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Hocam biz sadece grafiğe göre yorumlayabiliriz tam rakam bilmemiz mümkün değil 178 e kadar sarkma olabilir bendeki beklenti ama gelir gelmez düzeltmeyi bitirmeden tekrar yükselişe geçebilir biz sadece uyarıyoruz yüksekten mal alınmasın diye uzun vade olsa buralar problem değil ama günlük kısa vadelerde bekletiyor işte syg

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeş 186dan aldık kaça kadar düzeltme olur benim paraya ihtiyacım oldu bayramdan sonraya çok inermi

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aynen dost istişare etmiş idik yanilmadikta ama millet istiyorki illa gün gün saat saat gelecek rakamları ver onlar sadece alsın satsın degisikler :)

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aysel hanım haklısınız gelmez denilen her rakam ekranda olmadi mi 198 den 116 inen platinden bahsediyoruz ayrıca biz kahin değiliz düzeltmeye gider dedik gitti destek direnç söyledik geldi daha ne yapalım aklı selim olan insanlar değerlendirir olmayan eleştirir sayggilar

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Evet Halil Bey'in grafiği vardı 845 onsu geçemez diyordu fakat geçiş sağladı ama kalıcılık sağlayacakmi göreceğiz Aysel hanım benim aylık grafikte gördüğüm 940 onsu kirarsa platin 2011 yılından başlayan düşüş trendi son bulacak ve yukselisleei ivme kazanacak

2BeğenmedimŞikayet

UsLaNMaZ__ ()

Sizin beklentiler hiç tutmadı, hep ters tuttu, Dikkat edin derim.

1BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Emeğime sağlık perşembe akşamı sanırsam rsi ın buralardan döneceğini düşündüğümü söylemiştim son 5 yıllık hareketlerine göre hatırlıyor musun dost

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Uzak degıl 800 dolar nere 35 dolar aşağı 1 hafta önce oralardaydı zaten 174 desteğini test edebılır öyle bi hareket bende bekliyorum ama emın olmadığımızdan al sata devam ediyoruz 184 den döner diyip sattım full platını 187 88 lere kadar arkasından baktım destek cok saglam degıl fırsatları kacırmamak için sattıgımın ustunde aldım tl arttırdım 183 'ün altına tektar düştü tekrat aldım fırsatları akıllıca degerlendıremedık ondan zarar ettık

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Ferit birinin grafıgı vardı hatırlıyormusun 850 dolarmı 870 dolardan sonra bı düşüş dalgası çizmişti super cornermıydı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Teşekkürler hocam sizede iyi bayramlar..

0BeğenmedimŞikayet

SANAL44 ()

İyi geceler saygılar üstad

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Olabilir dost herkesin fikrine saygı duyarım ömrümüz yeterse göreceğiz bakalım umarım ben yanilirim elinde ürün olan arkadaşlar zarar etmezler syg iyi geceler

SANAL44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SANAL44 ()

Platin yükseliş trendinde oralara düşmez.2 hafta içinde 890'ı görür.

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Rica ederim Masal hanım duzeltmeaslin dün başladı fakat dibi bulmadı daha ne zamana kadar devam eder onu rsi bize gösterecek normalde aşırı alın bölgesine gelip oradan tekrar yükselişe geçmesi lazım gunluklerde korkulacak bir durum şuan için görmüyorum aylık ve haftlaiklarda yükseliş trendindeyiz gunluklerde indikatör rahatlaması olacak sonra yola devam inşaAllah bu durumda düzeltmeleri kar Alip kademe şeklinde değerlendirip gramlari arttirabilirsiniz syg dilerim iyi Bayramlar şimdiden

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hayırlı sahurlar hocam bu düzeltme önümüzdeki hafta içindemi bekliyorsunuz 186 gibi rakamlar yine gelirmi, takipteyim sizi bu düzeltmeler den korkar oldum ama paylastiginiz bilgileriniz için emeğinize sağlık teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Sizlere ve site ailesine de hayırlı bayramlar, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Rica ederim dost şimdiden hayırlı bayramlar dilerim

haskar_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Tşk. ederim, anladım, hayırlısı.

2BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aynı duzeltmeden bahsediyorum zaten dost gunluklerde düzeltme başladı o zaman 859 tepe rakamı olmasını umuyordum fakat biraz daha yukarilari test etti sonrada düzeltmeye başladı gunluklerde tepe yaptı ama dip yapmadı düzeltme devam ediyor yani şuan rsi normalde dönüş yaptığı rakama gelmedi henuz o yüzden fibo ve ema desteklerini yazdım tahmini beklentim 814 kırılır ise 807-801 onsa kadar sarkma olabilir rsi de o zaman aşırı aliş bölümüne gelir ki kademe yapılabilir ytd olarak syg

haskar_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Tşk. ederim. Salı günki paylaşımınızda 859'dan düşüş/düzeltme bekliyorum dediniz, Perşembe ve Cuma düzeltme yaşandı, şimdi ise düzeltmenin daha derini diyorsunuz, uykum kaçtı. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Olabilir dost 195 te gelir 200 de gelir biz grafikte görünen rakamları söylüyoruz bak uyardık paladumda düzeltme olacak dedik önlemini alan kar aldı alttan alma fırsatı elde etti platinde de yükseliş devam ediyor fakar indikatör şiştiği için düzeltme bkliyoruz çıkar bir para babası der düzeltmiyorum 100 ton platin alır 200 de görürüz umarım yanlış anlaşılmaya mahak olmamıştır syg

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Platin=zaman(gerektiğinde uzun vade) sabır

Platin hızlı hareket eden bir metaldir , sürekli düşmez süreklide çıkmaz.

188 alım için biraz yüksek olmuş satış için çok bekleyeceğini düşünmüyorum.
Ufak bir geri çekilme düzeltme yaparak devam eder
Yükseliş devamı için düzeltme şarttır.188 neredeyse dirençten almışsınız biraz bekleseniz dirençi geçildiğine emin olunca alım yapın bundan sonrası için.
Stres yapmaya, battım, bittim piskolojisine girmeye değecek bir durum yok. olsada değmez.
Her işin başı sağlık.
En kısa sürede kâra geçmeniz i dilerim.
Hayırlı geceler
Bol bereketli kazançlar.

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Okadar düşecek yani platin bitsin ozaman zaten yeri buralar değil bu aralar grafikli işliyor bir âlım başlar ve 195 üstü konuşuruz

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Oraya düşerse zaten biterim 188 parcam var 200 üstü satcam bence düzeltmeyi yapti 189 180 indi

Şifer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aysel hanım her biri destek rakamları onların fibo ema destekleri ben 801 e kadar sarkma bekliyorum ama bu kesin gelecek anlamına gelmez 814 ten de dönebilir 807 dende rsi dönüş rakamına göre benim beklentim 801 dir bilginize syg.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Ferit 801 mi 790 mı

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Kapanış 829 yazmışsın 839 gözüküyor.
Grafik ve bilgiler için teşekkürler
Başarılar dilerim
Hayırlı geceler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum