Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 00:14:07
EUR 34.6793 00:14:07
USD 32.2520 00:14:07
ALTIN ONS $2309.0000 00:14:07

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram günlükte 384,06-396,16 yatay bant aralığında.
Geniş bantta 381,24-406,24 yatay bant aralığında.
Gram günlükte 384,06 üstünde kaldıkça yukarıda 396,16 yatay bant üst direncini test etme ihtimali devam eder.
Ayrıca, aylık kapanışı 381,24 üstünde yaparsa 406,24 ihtimali potaya girer.
Ancak, gramın 389,90 ile yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek, yükseliş kanalı üst bandından geri çekilme ihtimali de göz ardı edilmemeli.
Aylık grafiğe baktığımda 323 üstü aylık kapanışta 412 sevyelerini test etme ihtimali belirmiş bunu daha önce aylık grafiğe dikkatli bakmadığım için fark etmemişim.
Şimdi bu rakamları yazıncada hemen gelir beklentisi oluşmasın bellki Ağustos belki 2021 de gelir.
Şu anda yeni zirvelerde olduğumuzu ve yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek bu sevyelerde full gramda olmakta risktir, bir önceki yorumda 387-390 aralığında parça satış önermiştim.
400 leri beklerken bir anda 360 larıda görebiliriz , daha önce bunların örneklerini çok gördük, dikkatli olmakta fayda var.

Yorumlar (95)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_FotoFilm_ ()

eyvallah eline sağlık tarbaz :)

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Emeğinize sağlık arkadaşım, sağolun. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Eyvallah hocam günaydın saygilar

35BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gramda alt yorumu hatırlayarak yeni yoruma devam edelim.

Gram son günlük kapanışını 383,42 sevyesinde negatif yaparak 371,96-384,06 yatay bant aralığına geçiş yapmıştır.
aylık geniş bantta halen 381,24-406,24 geniş bant aralığında bulunmaktadır, alt yorumda 381,24 desteğinin öneminden bahsetmiştim.
Gram 3 gündür negatif kapanışlar sergiliyor ve günlükte önemli bir destek olan 384,06 yatay bant alt desteği kırıldı böylece 371,96 yatay bant alt desteğinin test edilme ihtimali potaya girdi.
Dirençler; 384,06 - 385 - 388,20
Destekler; 383,15 - 381,24 - 380,15 - 377,86
Gramda 4h kapanışının 384,06 , günlük kapanışında en azından 383,15 altında gerçekleşmesi gerektiğini düşünüyorum negatif görünümün devamı açısından.
Direnç sevyelerinde azdan çoğa kuralına göre parçalı satış düşünülebilir, destek sevyelerinde alım yapıp yapmamak herkesin kendi kararıdır, ben kendi adıma bu sevyelerde alım düşünmüyorum, acelem yok, riske atacak paramda yok.

0BeğenmedimŞikayet

batmanlı72 ()

Anladım teşekkürler

Emrah74 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yoruma ait grafikte son durum.

tarbaz5101 yorumu (7 saat önce)
Konu: #20374980 Grafik detay ve yorumları

Gramda alt yorum geçerli olmakla birlikte , az önce paylaştığım grafikte belirtilen 378-376,98 destekleri civarında risk almak isteyenler aşırıya kaçmadan parça alım düşünebilirler.
381,24-371,96 önemli destekler.
376,98 kanal desteği olması sebebiyle önemlidir.

https://altin.in/tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

bixi ()

sabah ben 79 dan aldim bakalim neler olacak

Andırınli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Andırınli ()

Onsta çekilme bekleniyor. Bizdeki para basma onsu etkiler mi. Ingilizlerin aşı işi ons bazli düşüşü öngöstermez mi

0BeğenmedimŞikayet

Andırınli ()

Bi geri çekilme bekliyorum hemşerim. 375 ler

bixi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrah74 ()

Dalgalanma yapıyor onu anlayamıyormusunuz? Ana Trend her zaman yukarı yönlü .315 den beri söylüyorum bak yorumlarıma. Bu arada al sat yapanlara değil yorumlarım. Ben altında al sat yapmanın şu konjektörde ve bankaların özelikle makası bu kadar açıkken zarar ettireceğini düşünüyorum. Yıl sonu 400 lü rakamları görürüz

batmanlı72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bixi ()

andirin dirin dirin iki dükkan bir firin ? :))

1BeğenmedimŞikayet

batmanlı72 ()

Para bastı onun için mi düştü

0BeğenmedimŞikayet

Bavaria_19 ()

emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Emrah74 ()

Merkez bankası para basarken (basmak zorunda ) sizce Altın düşer mi artar mı cevabını sizde çok kolay bulabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Andırınli ()

Sayın Hocam. Altın da kısa vadede düşüş bekliyornmusunuz. Kaçlar gelir gelirse. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

umutada ()

tesekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

bızlere yol gosterdığınız için tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Polishmaster ()

Hocam destek ve direnc noktalarini takip edecez peki bu duzeltmenin fed den sonrada devam edebikme olasiligi nedir sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

çok teşekkür ederim. emeğinize yorumunuza sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Teşekkürler bilgilendirme için usta ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Tarbaz hocam değerli yorumlarınız için teşekkürler

16BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gramda alt yorum geçerli olmakla birlikte , az önce paylaştığım grafikte belirtilen 378-376,98 destekleri civarında risk almak isteyenler aşırıya kaçmadan parça alım düşünebilirler.
381,24-371,96 önemli destekler.
376,98 kanal desteği olması sebebiyle önemlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam hayırli sahurlar yorumlarinizi birakmayin hic olmasa profilinizden paylaşin

0BeğenmedimŞikayet

Lyla ()

Üstat ne diyorsun gram yukarı yönlü gidecek mi düşüş trendine mi girdi

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Tarbaz hocam platinin Durumu nedir şuan grafik varmi elinizde 2 haftadir 172 de asagi kirarmi

0BeğenmedimŞikayet

EnGeLLi ()

@tarbaz5101
Abi gram yorumun bu haftada geçerli mi

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam iyi aksamlar eger cekilme olursa yorum yapacakmisiniz yorumlarinizi bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Selamet55 ()

Slm tarbaz hocam 3.1 3,39 ve 3,38 den 22k gümüş aldım çok tedirginim ö ümüzdeki hafta için genel anlamda düşüş bekleniyor. Sizce beklemeliyimmi. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hocam benim için görüşleriniz önemli

0BeğenmedimŞikayet

Tunacihan ()

Tarbaz hocam full TL deyim gr altın alacağım ne önerirsin Bayağıdır bekliyorum alım için kaçları beklemeliyim

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam İyi akşamlar yorumlarınız için çok teşekürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum