Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 18:37:07
EUR 34.6937 18:37:07
USD 32.2547 18:37:07
ALTIN ONS $2318.8600 18:37:07

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram günlükte 384,06-396,16 yatay bant aralığında.
Geniş bantta 381,24-406,24 yatay bant aralığında.
Gram günlükte 384,06 üstünde kaldıkça yukarıda 396,16 yatay bant üst direncini test etme ihtimali devam eder.
Ayrıca, aylık kapanışı 381,24 üstünde yaparsa 406,24 ihtimali potaya girer.
Ancak, gramın 389,90 ile yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek, yükseliş kanalı üst bandından geri çekilme ihtimali de göz ardı edilmemeli.
Aylık grafiğe baktığımda 323 üstü aylık kapanışta 412 sevyelerini test etme ihtimali belirmiş bunu daha önce aylık grafiğe dikkatli bakmadığım için fark etmemişim.
Şimdi bu rakamları yazıncada hemen gelir beklentisi oluşmasın bellki Ağustos belki 2021 de gelir.
Şu anda yeni zirvelerde olduğumuzu ve yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek bu sevyelerde full gramda olmakta risktir, bir önceki yorumda 387-390 aralığında parça satış önermiştim.
400 leri beklerken bir anda 360 larıda görebiliriz , daha önce bunların örneklerini çok gördük, dikkatli olmakta fayda var.

Yorumlar (95)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

maşallah ağzınız bal yesin :)

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Kademe kademe duştu ozamanda duşmez deniyordu ben 245 aldim düstu 240 aldim 235 ondansanra 220 enson 203 düstu ordan yuksedi ben tam 1yil bekledim yukselmesi icin o yuzden dikatli olalim

by_badimo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

Tarbaz 400 test ettikten sonramı bu düşüşleri bekliyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Guzeller17 ()

Bol yıldızlı

14BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Tarih vermek doğru olmaz, o yorumdaki bahsedilen rakamlarda sadece önceki hareketlerden dolayı olasılıktır, yoksa benim beklentim değildir.
Ben orta vadede ilk etapta 360 lar ve sonrasında kademeli olarak 334 lere kadar düşüş olabileceğini düşünüyorum

Veteriner_Hekim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

firewater ()

Çok faydalı bir yazı teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

sayin tarbaz ben de suracikta bekliyorum haberiniz olsun.370 de parcaliya baslarim diye diye. alimlarinizi yazarsaniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

Alım yapacağınızı söyleyeceğiniz zamanı bekliyoruz o halde :)

1BeğenmedimŞikayet

Veteriner_Hekim ()

Şu an içinde bulunduğumuz pandemi halinin piyasaya etkisi nedeniyle bu yazdığınız süreç için bir tarih öngörünüz varmı? Önceki dönemlerdeki düşüş ve yükselişlerde etki eden faktörler kısa vadedemi yoksa uzun vadedemi etkiledi? Buradan varmak istediğim yer ve sizden almak istediğim cevap şu aslında biz amatörce yatırım yapmaya çalışan insanlar aniden düşecek yada aniden yükselecek diyemi bakmalıyız bu Altın işine ( 1 saat 1 gün 1 hafta 1 ay gibi mesela)

0BeğenmedimŞikayet

Emkya ()

Öncelikle mükemmel yorumlarınız için teşekkürler ben piyasının içinde bir adamım bu bahsettiğiniz her olayda kar veya zarar ettim. Burda herkes sizin gibi yorumlar yapsa kimse terste kalmaz

0BeğenmedimŞikayet

Ozitü ()

Düşüş her zaman mümkün. Ama bahsettiğiniz düşüş dönemleri ile şimdiki dönemin şartları aynı mı üstat.

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Değerli yorumlarınız icin teşekkürler. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Üstadım öyle güzel açıklamış ve aydınlatma yapmışsınız ki maşallah size. bunu da anlamayan varsa artık ne diyelim bu dünyada olmaz diye birşey yok. hersey mümkün

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt gram yorumuna ait grafiğin 4h görünümü.

0BeğenmedimŞikayet

Stormborn_6161 ()

İyiki varsınız hocam

24BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

2018 de 181 den yükselen gram 281 den 201 lere kadar yani fib düzeltmesi olarak değerlendirecek olursak 0,23 ler hatta altına sarkmış.
Ağustos 2019 da 249 dan 315 gören gram 264 lere kadar düştü yani fib değeri olarak 0,23 lere kadar.
Şu anda böyle bir hesaplama yaptığımızda 0,23 değeri 316 ları gösteriyor biraz aşağısında bir önceki düşüşte destek ve direnç olarak önemli görev yapan 311,46 desteği var.
Ben gelir demiyorum ancak, % 100 böyle bir şey olmaz da diyememneticede daha önce örnekleri var, eminim o zaman ki yorumlara baksak o zamanda bu gram burdan o kadar düşmez denilmiştir.
Çok geçmişe gitmeye gerek yok bir önceki düşüşte 332 sevyelerinde parçalıu satışlar önerip, 318-320 aralığı parçalı al 307-311 aralığı Al dediğimizde o sevyeler gelir mi diyenler çok oldu, 307 geldiğinde bu kez 250-280 gelecek dediler almadılar biz 298, X ve 306 larda alımları tamamladık.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

by_badimo ()

Bir gundemi düştü yoksa kademeli bir sekilde mi.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Hiç oldumu ben bu altın işine son 1 aydır başladım öyle büyük inişler cıkışlar oluyor mu geçmiş dönemlerde takibimde denildi

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam ben 2018 275ten gramin 203 kadar düşüşüne şait oldum yine oyle bir düşüş olurmu hocam

0BeğenmedimŞikayet

OKT86 ()

Teşekkürler Hocam sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Üstad bilgi için tşkler gram düşünce gümüşte düşermi bu aralar beraber hareket ediyorlar 150k gümüş var çıkıp çıkmamakta kararsız kaldım ytd olmadan fikrinizi alabilirmiyim saygılar

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alım yaparsam mutlaka paylaşırım, ancak siz bana bağlı kalmayın, çünkü benim en fazla 2 parça alım şansım olduğu için cesaretli davranamıyorum, daha doğrusu 3-5 TL lik karlar için riske girmiyorum.
En az 5 ve üzeri parça alım şansı olanlar önemli desteklerde parça alım düşünebilirler.

OKT86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_öğretmen_ ()

Selamün aleyküm. Elindekini küçük bir kar la çıktım. Alım fırsatı verir mi bugün ay sonu olduğu için tehlikeli
Diye çıktım al sat yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

OKT86 ()

Hocam emeğinize sağlık takipteyiz. Alım yaptığınız seviyeyi takipçileriniz için paylaşmayı düşünüyormusunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Kıymetli hocam siz takmayin onlari siz konfor tusunu kulanmayi iyi biliyorsuniz degersiz yorumlari engeleyin okuyup üzülmeyin hocam biz size cok deger veriyoruz bence onlari düşüş korkusu sardı

0BeğenmedimŞikayet

Meraklımm ()

Bunlar canını sıkmasın. Bunlar sizin gibi değerli arkadaşlari küstürüp gitmelerine neden oluyor. Bizi düşün boş ver onları biz sizin görüşleriniz i kıymetli buluyor uz

0BeğenmedimŞikayet

TAKİPTEYİM_ ()

emegınıze saglık tesekkurler

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Böylelerine cevap vermeye bile değmez, konfor gelsin.

amt4258 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize yüreğinize sağlık yorumlariniz içi çok teşekkür Allah razı olsun beklemedeyiz hocam hayirli günler

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Sizin yaptığınız ne peki?

amt4258 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum