Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:14:59
EUR 34.7748 05:14:59
USD 32.4684 05:14:59
ALTIN ONS $2337.9850 05:14:59

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram günlükte 384,06-396,16 yatay bant aralığında.
Geniş bantta 381,24-406,24 yatay bant aralığında.
Gram günlükte 384,06 üstünde kaldıkça yukarıda 396,16 yatay bant üst direncini test etme ihtimali devam eder.
Ayrıca, aylık kapanışı 381,24 üstünde yaparsa 406,24 ihtimali potaya girer.
Ancak, gramın 389,90 ile yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek, yükseliş kanalı üst bandından geri çekilme ihtimali de göz ardı edilmemeli.
Aylık grafiğe baktığımda 323 üstü aylık kapanışta 412 sevyelerini test etme ihtimali belirmiş bunu daha önce aylık grafiğe dikkatli bakmadığım için fark etmemişim.
Şimdi bu rakamları yazıncada hemen gelir beklentisi oluşmasın bellki Ağustos belki 2021 de gelir.
Şu anda yeni zirvelerde olduğumuzu ve yükseliş kanalı üst bandını test ettiğini düşünürsek bu sevyelerde full gramda olmakta risktir, bir önceki yorumda 387-390 aralığında parça satış önermiştim.
400 leri beklerken bir anda 360 larıda görebiliriz , daha önce bunların örneklerini çok gördük, dikkatli olmakta fayda var.

Yorumlar (95)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

efsane1965 ()

İyi akşamlar. Nasılsıniz? Dolar hakatındaki dusunceerinizi ogrenebilirmiyim. Alım satım yeri neresidir?

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

yani sert bir düzeltme olur mu diyorsunuz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

HLL_A ()

selam hocam yeni grafik calışman varmı varsa nezaman paylaşım yaparsın

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

4 ay önce alt yorumu paylaştıktan sonra gram 361 test etti ve Ağustos gelmeden 412 görüldü.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize yüreğinize sağlık Allah razı olsun hocam takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Hesabımın üçte biri ile 378 den alım yaptım ve onu hiç bozmayacağım parçalı alım iyi oluyor

Mfkrtl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mfkrtl ()

Geçen ki düşüşte gördük 161 den alamadık TL de durmak lazım küçk al sat yapcaz okadar ya çok bunaldım Aysel gelmiyor düşüş ve biz en azından 150 den geri girseydik keşke

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Benum aklım 555 dolarda hala onun duzeltmesıni yapmamıs olması can sıkıcı ve bu duzeltme geldiğinde gene elde tl olmamasından cok korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Tarbaz hocamı adamı beğeniyorum analızleri cok ıyı

0BeğenmedimŞikayet

Mfkrtl ()

@Aycel_aycel bak ne diyor mantıklı geldi evet 2018 i bir araştırdım 280 dan 203 e kadar düştüğünü ögrdümmillet 280 dan 250 ye düştü diye almış sonra 203 e kadar düşmüş

0BeğenmedimŞikayet

MT73 ()

335. kulağa hoş geliyor. emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

altın007 ()

hocam ons hakkında dusuncelerınız nedır?

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt gram yorumuna ait grafikte 1h görünümü.
Gram aşağıda 381,24 e tutunurken yukarıda 384,06 yatay bant üst direnci üstünde kapanış yapamıyor.

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Hocam sek ve dolar öngörünüz ne yönde bilgi verirseniz sevinirim

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gram yorumu paylaştım, Profilde geçmiş yorumlarla birlikte kişisel görüşler kısmına ekledim.

Delimaviş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Delimaviş ()

Hocam bugün gram altında yukarı yönde bir hareket beklentiniz varmı

0BeğenmedimŞikayet

Emeloskay ()

Tşk edirim akşamı bekliyorum ne yöne gidecek

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Bencede artik fazla yukselmez gibi ben gram satim alım icin torbaz hocam nerden derse ordan alacagim eger yükselirsede kismete yokmus derim

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atacan_27 ()

Sen geldin ya şimdi yükselir:)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Ozaman altın hep yükselen bir emtia degil diyorlar ya boşa demiyorlar ya sürekli bişey yükselemez diye

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yaptim ortalamam 235tl ama cok yuksekten aldimgim için 203 düstugunde zararim cok oldu ama ben satmadim 1 yil bekledim tarbaz hocamin sayesine iyi yerlerden satim Allah ondan razi olsun

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Aynen hocam o zamanda kesin düsmez diyorlardi dolar düşse ons dusmez demişlerdi hop 2 si birden duşmuştu ben o anlari yaşadim

1BeğenmedimŞikayet

FalconGold ()

güzel düşünce

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Şu anda 400 beklentim yok, ancak aylık kapanış 381,24 üstünde gerçekleşirse ihtimal olur diye düşünüyorum, 3 gündür çaktırmadan kademeli bir düşüş var.

Emeloskay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Alım yaptınız mı peki ozaman

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kardeşim sanırım sen benim yorumlarımı hiç okumuyorsun, profile bir ir bugün ki , dünki hatta öncesinde ki yorumlara bir bak.
Hatta şöyle yapayım ben yorumları toparlayıp, kişisel görüşler bölümüne ekleyeyim.

Sergen_Öztürk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Hadiya ful girmek tehlikeli eger uzun vade degilsen bence yoksa altın uzun vade yatırım aracı vallahi bende korkuyorum benimde önümde 6 ay gibi bir zaman var ondan korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sergen_Öztürk ()

usta bu hafta içinde 388 leri görür mü sence ? Buralardan alım yapmayı düşünüyorum da

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Evet oldu 2018 yilinda 181tl baslayan gr 275 tl oldu ordan bir düstu 203 kadar artik siz düsunun ben yasadigim icin suan korku var almiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gulbeyazgul ()

Merhaba @tarbaz5101 hocam
Degerli yorumlarınızı takip ediyorum ve sizi takdir ediyorum. herkese yardımcı olmaya calışıyorsunuz . rabbim razı olsun. rabbim sizlere mukafatını versin.
Hocam benimde biraz birikimim vardı cocuklarımın egitim parası diye ayırmıştım . Bilincsizce işlem yaptım önüme gelen yorumları okudum . panik satış panik alış yaptım zarar ettim . moralim cok bozuk .7000 tl zararım var ana paradan. Paramın az bir parcasını dörtte birini 300 den Altın almıştım ona dokunmadım. Diyer 3 ikisinle büyük geri kalanınıda al sat larda hep zarar ettim panikle 7000 tlzarar var. Tl deyim 2 aydan beri korktum alım yapmaya. Sizce hocam 300 den aldıgım kücük parcayı bozdurmalımıyım. düşüs oldunda o fiyatlara düşermi. yoksa unutmalımıyım. Ve diyer kalan büyük parcayla öneriniz ne olur. altına uzun vade düşünüyorum nerden girmeliyim. Bana yardımcı olurmusunuz hocam. Sorumluluk bana ait. Olamasanız da rabbim sizden yine razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum