Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 08:17:16
EUR 34.7896 08:17:16
USD 32.3956 08:17:16
ALTIN ONS $2307.5450 08:17:16

Konu: ons nereye gidiyor

1680 destek rakamına dikkat etmekte fayda var tutunmaz ise 1660 a kadar sarkar

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Ne yapmaya çalışıyor bu ins

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdaly ()

Kapanıştan mı bahsediyorsunuz üstadım

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

doldur öyleyse bilmedigimiz ayri bir yetenegin var belliki

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Boş bu grafik işleri ..

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

çıkış kanalı ordan basliyor onun için

essen13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

essen13 ()

Grafikten anlamadığım icin yardımcı olabilir misiniz lütfen neden 22 marttan itibaren baz aldınız o tarihte ki ons seferi ve 23 nisan araliginin mi göstergesi?

0BeğenmedimŞikayet

rambutan ()

1660 olsa neyse kırarsa aşşağısı uçurum ytd..

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

altin var rahat ol onlarida tuketelim sonra eller yukari

Kafein için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serseri_kurşun43 ()

Türkiye yaptı sanıyor mudale etti sanıyor

Kafein için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ya takilma atkadasim her yaxilana okuduguna vakit gecir deger verdiginin fiktlrini al fikrini paylas gerisini bosver her yerde mutlaka parazitler vardır.

Veyseltarik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

hocam siteden o kadar sogudum ki insanlar kolay para kazandıklarında ne kadar yuzsuz oluyorlar. Cidden var ya hani kafam bu aralar sıkıntıda olmasa giresim yok siteye ama bu bencillikleri gördükce iyice kafam bozuluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mert_112 ()

Kardeş bi defol git asabımı bozma. Ergenler gibi cevaplar? Bu arada sağlıkçıyım neyin yan etki yapıp yapmadığını gayet iyi biliyorum. @admin müdahale edecek misin artık?

Kralarslan51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kralarslan51 ()

Tamam bu yorumunu okudum ama bundan sonrasini okuyamam iac kullanmam tavsiyen icin sagol sana yanetki yapiyorsa her bunye ayni degil

Mert_112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_112 ()

Kullandığın kelimelere dikkat et bence. Okumayacağın şeye yorum yapma o zaman. Her ilacı alma bir gün yan etki yapar. @admin bi El atsan diyorum. Hakaretler site de ne zamandan beri serbest olmuş?

0BeğenmedimŞikayet

Kralarslan51 ()

Senin desta ini okuyamam simdi kesin sacmalamisindir kusurabakma

0BeğenmedimŞikayet

Mert_112 ()

Yaran var ki böyle konuşuyorsun. Kimseye ahlak dersi verdiğim de yok. Herkes kendini düşünür. Herkes kendinden sorumlu. Biz mi terste kalın dedik. Defalarca iyi hamle yapın dedik dinleyen olmadı. TL de bekleyen onlarca kişi var hep siz zarar yapmayın diye hep yükselsin mi? Siz yükselmesini istiyorsunuz diye TL de olan almasın mı bu nasıl bir mantık? Zararda olan satmasın diyoruz daha ne yapalım. Bana böyle tepki vereceğine gidip 400 üstüne çıkacak diyenlere ver. Sayfama girip yorumlarımı okuyun sonra yorum yapın. Daha çok şey yazardım da neyse elime yazık... Hadi eyvallah...

0BeğenmedimŞikayet

Ata_Bey ()

Gram alacağın zaman haber et arkadaşım 360 lı rakamları mı bekliyosun sanki çıkacak gibi alasım var

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

344 dip dediğiniz yerle ilgili bir çalışmanız varmı üstad bilgi paylasabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Angaralıı06 ()

Hocam ortak almıştık biraz düşmüştü :) ufak karla sattık Allahtan şimdi sıra bize geliyor aşşadan alacz peki dönüş nereden olur bi görüşünüz varmı 340 lar haftaya gelir diye düşünüyorum dogrumudur

1BeğenmedimŞikayet

aptii ()

Teşekkürler destekleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Kralarslan51 ()

Sen kendi yorumuna bak terste kalanlara karsi kendini dusunuyon ahlak dersi veriyon

0BeğenmedimŞikayet

Mert_112 ()

Inşallah daha altını görürüz de güzel alım yaparız :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

Dün 300.000 lik gümüş alssm 12000 tl zararda olcaktım altın alsam 15000 zarardaydım

0BeğenmedimŞikayet

Ali_A ()

gram en son nerden alalim 365 son mu sence

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

evet düzeltmeden sonra önce destek almalı biraz aşağıdan

aptii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aptii ()

Merhabalar,

Sizin beklentiniz 406-408 rakamı bu düşüş beklentinizden sonramı bekliyosunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Meltem0634 ()

Kaçtan alalım 330 dan bekleyen biri için buralar da yüksek

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

yok o rakamlar 1711 i kırmadan önceydi dip rakamı 344 ama ben 362-64 gibi gelir ise toplamaya başlarım her 3 tl düşüşte bir parça alırım

0BeğenmedimŞikayet

Mert_112 ()

320 - 330 arasını görmek mümkün olur mu o zaman? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Tamam da sanki düşmedi mi dolar kaybı altına 5 suan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum