Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:04:27
EUR 34.7339 14:04:27
USD 32.5072 14:04:27
ALTIN ONS $2392.1450 14:04:27

Konu: ons nereye gidiyor

1680 destek rakamına dikkat etmekte fayda var tutunmaz ise 1660 a kadar sarkar

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

tabi tabi kesin uydurmuş oluyorum napican iste bizde boyle uydura uydura ekmek yiyoz burda arkadasim gozunmu bozuk acaba yükselen kanali asagiya kirmis neye gore sartlari orda var zaten ayrica baska bir tezin var ise anlat bizde ogrenelim.

ahyilmazet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahyilmazet ()

Neye göre sarkar? 1678'e gelip tekrar yukarı fırlarsa bu rakamı uydurmuş olmuyor musunuz? Sarkması veya sıçraması için makul gerekçe nedir? Bir tane grafik atınca oluyor mu bu iş? Gerçekte anlamak için soruyorum: Sarkması için sebep ne?

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Hocam 3 aydır yorum yapmadan sizi takip ediyorum, üslubunuzu çok beğeniyor, tecrübenize güveniyorum, bende cuma günü aldığım 50 gr haricinde uzun süredir ful tl deyim pazartesi için ne yapmamı önerirsiniz, şimdiden çok teşekkürler emeğinize sağlık, saygılar.

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HOCAM25 ()

Hocam peki düzeltme Gr olarak nereye gider.

2BeğenmedimŞikayet

hkn006 ()

Abi bir anket yapsan; hafta sonuna TL'de girenlerin oranını bir görsek iyi olacak

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Full gramdayım, kapanışa yakın 1711 altı devam ederse en azından bir parçasını TL ye geçsem mi diyorum, uzun vade sıkıntım yok ve 379 ortalamalı, fikrinizi paylaşırsanız memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

Akustik_vibrasyon ()

size yazılan o kadar şeyi, sizi takip eden bizler olarak normal karşılamazken, gayet güzel cevap verdiğiniz için sizi gerçekten tebrik ediyorum Özgür Bey.

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Yolunuz açık olsun yanlış anlamayın sadece grafikten açık olmadığını belirtmek istedim.

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Beni liderler ilgilendiriyor ve ülkelerin ellerinde mb bankasında sermayeleri ve özel sektördeki yurt dışına sattığı mal ve ekipmanların güçlülüğü ve kendi paralarını nasıl hüküm sürdüğü serbest piyasadaki sonrası zaten ekonominin durumunu ve dengelerini oluşturuyor

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

o duruyor onun acelesi yok

msalim için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

kidemli analist degilim ki zaten sadece 20 yildir piyasanin icindeyim tecrübe diyoruz biz buna

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hepsı bırbırıne baglı. haber akısı analız grafık verı vs vs

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

sorun degil )

Yasn06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Sataşmam kesinlikle öyle bir uslubüm yok yanlış anlaşılmasın sadece bu iş fincan kulbuna ve mumlara bağlı değil

0BeğenmedimŞikayet

Yasn06 ()

Yanlış oldu beğeneyim dedim olmadı kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

selamsız sabahsız satasmaya mı geldın:)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Kıdemli analist gibi düşünme bence

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bu sayduklariba temel veri diyoruz ama unutmaki teknik İşler temel destekler %99

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

mtra nın dostumu :)

Attmaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Peki bakalım kolay gelsin size o zaman

0BeğenmedimŞikayet

msalim ()

Siz sattınızmı 100 gr almıştınız

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

onları etmeden grafık cızılmez analız yapılmaz:))

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

makul demek ki ulvi duygulari kuvvetli arkadasin

Asker68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Dünya ekonomisini takip edin abd ingiltere china ve israil neler oluyor takip edin

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

kapanis 1711 alti olursa duzeltme devam eder

erdaly için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Attmaa ()

Beyin grafiği kullanıyordur.. :)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Dünyadaki verilere ekonomik gündemle olacak herşey belirsizlikler var hala ve devam ediyor herşey yükseliyor gıda fiyatları tavan yapıyor. Dünya da ki brent petrol dünya daki üretim sektörleri yerle bir şu an iyi olan bi şey yok herşeyin maliyeti belli..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kahinlıklemı bakacaz ne olacak fıyat dıye yoksa baska bıldıgın haber alma yollarımı var. devlette adamın falan:))

0BeğenmedimŞikayet

essen13 ()

Peki cok özür dileyerek soruyorum 1 aylık mi baz alınmalı neden bir hafta önce çıkış değil de 1 aya göre olan o tarih?

0BeğenmedimŞikayet

Asker68 ()

Arkadaş rüyaya yatıyor hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum